Şimdi Ara

★ ★SONY XPERIA™ C5 ULTRA ★ ★ ||| ANA KONU ||| EN İYİ SELFIE TELEFONU (395. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.047
Cevap
61
Favori
208.281
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 393394395396397
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, benim cihazı kvk'ya göndermiştim değişim talebiyle bir süre swap cihaz bekliyor yazıyordu takip sayfasında ama daha sonra para iadesi kararı olarak değiştirildi birkaç gün önce de para iadesi yapıldı diye güncellendi ama ben parayı almadım. Teknosadan göndermiştim cihazı onlara sordum adamlar bize henüz bir bilgi gelmedi diyor. Telefon da teknosaya geri gönderilmiş. Olay tam olarak ne bir bilen var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: swat57

quote:

Orijinalden alıntı: freqX

Ben güncelledim ve telefon bozuldu. Sim kartı görmüyor. com.android.phone diye bir hata ekranı çıkıyor. Garantim de yok. Yarın sıfırlama yapıcam ama pek umudum yok.
    Servis kazığı yemek var bu işin sonunda.

İstanbulsanız eğer kvk servis kartal'a gidin. Garanti bile sormadan onarım yapıyorlar. Ben de aynı sorundan gittim. Hatta benimki daha kötüydü. O hatadan kurtulamayınca benim pcden onarım yapmaya kalktım tel göçtü. O halde kartal kvkya sordum. Adam garanti bile sormadan teli kendi pcsine taktı sorunsuz onarım attı ve tel tertemz sorunsuz aldım aynı gün

konu içeriği

adres bu mu?

Orta Mah. Ankara Asfaltı E-5 Yanyol

Kanat Sanayi Sitesi No:40 (Titanic Otel

Yanı) 34880

Soğanlık/İSTANBUL

Çalışma Saatleri: Hafta içi

09:00-12:00 ve 13:00-18:00

Cumartesi günü Kartal Kurumsal

Teknik Servis 09:00-13:00

Cihazlarınızı servise MNG kargo ile

gönderebilirsiniz. MNG kargo anlaşma

numarasi: 12029771

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: freqX

Ben güncelledim ve telefon bozuldu. Sim kartı görmüyor. com.android.phone diye bir hata ekranı çıkıyor. Garantim de yok. Yarın sıfırlama yapıcam ama pek umudum yok.
    Servis kazığı yemek var bu işin sonunda.

Telefonu sıfırladım ve güncelleme düzeldi arkadaşlar. Şimdilik sorun yok.
    Yalnız pek bir fark yok eskisinden. Sadece ufak detaylar değişmiş.
  • HeRo11 kullanıcısına yanıt
    Yeterli depolaman yoksa güncelleme gelmiyor onu bir kontrol et

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Annemin c5 ultra telefonundaki resimlere ulaşılamıyor. Resimlerdeki gibi oldu çoğu resim bunun sebebi nedir ve nasıl düzeltebilirim

★ ★SONY XPERIA™ C5 ULTRA ★ ★ ||| ANA KONU  ||| EN İYİ SELFIE TELEFONU

• patatesli_cikolata kullanıcısına yanıt
    4.48 gb bos alan var hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: HeRo11

Arkadaşlar güncelleme gelmeyen cihazlara neden gelmiyor. yada ne zaman gelir yükleyenler nasıl yüklüyor bilgisi olan beni aydınlatabilir mi

Aynı sorunu ben de yaşıyorum ayrıca telefonun hafızası dolu değil. Bilgisi olan biri aydınlatırsa sevinirim.
  • Turkcell romlu cihazlara gelmediği söylenmiş arkadaşlar. Hala niye yok demeniz boşuna.

• Arkadaşlar Xperia C4 kullanıcısıyım. Yeni güncelleme ile; uygulamaları SD Karta taşıyamıyorum. Ayarlar/Uygulamalar içerisinden boyutu yüksek olan programları SD Karta taşı seçeneği gözükmüyor. Sizde de böyle mi ? umarım bu fonksiyonu kaldırmamışlardır.

Gün içerisinde sürekli mobil veri devre dışı diye ekrana bildirim geliyor. Daha önce böyle bir şey yoktu sizde de benzer durum mevcut mu?
  • Kaydırarak açıyorum ekranı. Ben hiç bişey olmasın istiyorum. Tuşa basar basmaz açılsın. Pin,şekil,kaydırma olmasın. 5.1 de Yok diye bir seçenek vardı. 6.0 da kaldırmışlar sanırım. Sizde de öyle mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: roxorlops

Turkcell romlu cihazlara gelmediği söylenmiş arkadaşlar. Hala niye yok demeniz boşuna.

Telefonun Turkcell Romlu olup olmadığını nasıl anlıyoruz peki?
  • Kendi Fikri kullanıcısına yanıt
    Öyle birşey yok 6.0 da da var ekran kilidi ve güvenlik seçeneklerinde mevcut
  • konu içeriği

sony mobile sitesinde c5 ultra driverlari var bilinmeyen aygit sorununa cozum olabilir. flash tool onceki surumunu kullanmayi unutmayin

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Routs

Bende yolladım ama benimkine anakart istemişler iyi şanslıymışsınız :)

İnan üzüldüm değişim almamasına.Bende hem ekran hem anakart sorunu vardı.Sony Türkiye den gelen bu cihazda panel dikkatimi çekti. Öncekinde panel ekrana yapışıktı kenarlardan.Telefon elime aldığımda ekrana avucum değdiğinden yanlış menülere giriyordum.Bunun panel köşeleri yüksek hatasız. Android 6 yüklü göndermişler.
    Tam 10 gün içinde verdiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Celikpena -- 5 Mart 2017; 18:31:8 >

• Müjdemi isterim! Sony'nin dediği gibi Companion'dan yedek alıp yine oradan güncelledim hiçbir problemle ve veri kaybına uğramadan 6.0'a geçtim. Açılış animasyonu, arayüz, ve sistem uygulamalarının açılış kapanışlarında değişimler olmuş. İkonlar X serisindeki gibi olmuş. Bana daha bir akıcı geldi. Şarjıda gerçekten uzamış. Baya korktum güncellerken ama yaradı, ilk izlenimlerim gayet iyi

• quote:

Orijinalden alıntı: patatesli_cikolata

Müjdemi isterim! Sony'nin dediği gibi Companion'dan yedek alıp yine oradan güncelledim hiçbir problemle ve veri kaybına uğramadan 6.0'a geçtim. Açılış animasyonu, arayüz, ve sistem uygulamalarının açılış kapanışlarında değişimler olmuş. İkonlar X serisindeki gibi olmuş. Bana daha bir akıcı geldi. Şarjıda gerçekten uzamış. Baya korktum güncellerken ama yaradı, ilk izlenimlerim gayet iyi

iyi günlerde kullan
  • bana böyle bir mail geldi

★ ★SONY XPERIA™ C5 ULTRA ★ ★ ||| ANA KONU  ||| EN İYİ SELFIE TELEFONU ★ ★SONY XPERIA™ C5 ULTRA ★ ★ ||| ANA KONU  ||| EN İYİ SELFIE TELEFONU

Xperia C5 Ultra: Yeni yazılım bulunuyor

Cihazınız için bir yazılım güncellemesi (v. 29.2.A.0.129) vardır. Cihazınızın yazılımını güncelleyerek yeni özelliklerin, daha iyi performansın, hızın ve hataların giderilmiş olmasının keyfini çıkarın. Yazılımı doğrudan cihazınızda güncelleyebilirsiniz: Kolay bir işlemdir ve yedekleme gerekmez.

Cihazınızı kablosuz olarak güncellemek için
    Ana ekranınızdan simgesine dokunun.
    Ayarlar'a ve ardından Telefon Hakkında veya Tablet Hakkında seçeneğine dokunun.
    Yazılım güncellemesi'ne dokunun ve sistem güncellemesini seçip İndir'e dokunun.
    İndirme işleminden sonra güncellemeyi manuel olarak kurun
    Not! Veri trafiği ücretlerini engellemek için bir Wi-Fi® bağlantısı kullanılmasını öneririz.

Güncelleme hakkında daha fazlasını okumak için burayı tıklayın.

Saygılarımızla,
    Sony Xperia™ Care

• Arkadaşlar telefonumun ekranında sararma oldu paralel ithalat ürünü aldığım yer kvk servisine gönderebileceğimi söyledi değişim olurmu sizce ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sezar61

Öyle birşey yok 6.0 da da var ekran kilidi ve güvenlik seçeneklerinde mevcut

https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/1667487/846d977b-63d8-48b2-92f7-30e5d66eabf1.png

tr romu olmadığı için olabilir mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kendi Fikri -- 6 Mart 2017; 16:10:20 >
  • Arkadaşlar xperia c5 cihazım için para iadesi çıktı. Teknosaya gittim bugün bana ya ÇEK veririz ya da yeni cihaz alırsın bu telefonun parasını oerdan düşeriz dediler. Ama ben para iadesi istiyorum dedim bana para iadesini anca 2-3 ayda alırsın dedi 90 gün yasal süresi varmış bilgisi olan var mı?
  • 
Sayfa: önceki 393394395396397
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.