Şimdi Ara

★ ★SONY XPERIA™ C5 ULTRA ★ ★ ||| ANA KONU ||| EN İYİ SELFIE TELEFONU (396. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
8.048
Cevap
61
Favori
208.281
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 394395396397398
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar güncellemeden sonra ayarlara girdikten sonra dokununca aşağıya iniyor ve yukarı çıkmıyor diğer uygulamalarda veya dokunmatikte problem yok neden acaba bilen var mı.ayarlarda arama bölümüne bir şeyler yazdığım zamanda en alta iniyor otomatik ve dokunmatikle yukarı çıkmıyor.aynı şekilde ayarlrdan bir yere girdiğim zamanda da mesela telefon hakkında en alta iniyor yukarı çıkmıyor

not:hallettim arkadaşlar tekrar sıfırlayınca telefonu düzeldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lethe01 -- 8 Mart 2017; 0:52:34 >
  • Kendi Fikri kullanıcısına yanıt
    Hocam bende avusturya romu vardı onda da vardı seçenek sonra teli sıfırlayıp tr romu kurdum kurdıktan sonra tekrar sıfırladım tr rom geçiş oldu ama yine bahsettiğiniz seçenek bende mevcut

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Güncellemenin üzerinden günler geçmesine rağmen benim telefonuma hala gelmedi. Yok mu konu hakkında bilgisi olan bir arkadaş?
  • Cpt.Percival C kullanıcısına yanıt
    hocam telefonu bilgisayara bağlayıp xperia companion dan hallediliyor bana da gelmedi güncelleme var diye mesaj

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lethe01 L kullanıcısına yanıt
    Malesef Companiondan da kontrol edince güncelleme görünmüyor.

• Boatloader kilidim açık kapatmak istediğimde de hata veriyor güncelleme yapmam için kapatmam sart mı? xperia companiondan yükleyebiliyor muyum acaba bu şekilde?

• Ram dolu görünüyor bunu nasıl çözecez?

• 6 yı yükledikten sonra eğer software centerdan tamir yapmazsanız telefon verimli çalışmıyor sürekli sapıtıyor + memory app update yapamıyor.

yazılım tamirinden sonra telefon çok daha stabil sorunsuz şuan.

Fakat 1 şey farkettim ekranı kilitli olsa bile ışık yansıması var sanki sizde de bu varmı?
  • sezar61 kullanıcısına yanıt
    flashtool ile 5i yükledim. açılınca güncelleme geldi,yükselttim. Düzeldi. Ekran kilidini kaldırabiliyorum artık.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi aksamlar c5 ultraya dun guncelleme geldi ve guncelledim bugun fark ettim kamerayi acinca on kamera simgesi yoktu goruntulu aramada felanda on kamera aktif olmuyor. Servise gonderecem ama basina gelen vami.

• ebuzzz kullanıcısına yanıt
    Xperia Companion uygulaması ile yazılım onarımı yapın.
  • Arkadaşlar merhaba, telefonu servıse gonderdım gondermeden once 6.0 yuklemıstım kullanıyodum. Anakart ve ekran degısımı yapıldı. Telefonu dun teslım aldım, telefondan 5.1 surumu yukluydu turkcell uygulamaları vardı, 6.0 guncellemek ıstedım ama ne telefondan nede bılgısayardan guncelleme yok, telefon guncell dıyor. Anakart degıstıgı ıcın yenı ımeı numarası kayıtlı goeunmuyor daha acaba bundan dolayı mı guncelleme yok gorunuyor. Bılen varsa yardımcı olsun lutfen

• Turkcell romu olduğu için yükseltemiyorsunuz turkcell romun 6.0 sürümü çıkmadı eğer yapabilirseniz standart romu flashtool ile yükleyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kendi Fikri

flashtool ile 5i yükledim. açılınca güncelleme geldi,yükselttim. Düzeldi. Ekran kilidini kaldırabiliyorum artık.

Flashtool ıle 5i nasıl yukledınız anlatırmısınız, programı ve romu nerden ındırdınız

• sezar61 kullanıcısına yanıt
    Romu ve flashtollu nerden ındırmelıyım, en son flashtool ıle yukleme yapıyım derken anakart gıtmıstı. Ayrıca turkcell romlu cıhazların bası kel mı onlar nıye guncellenmıyo

• Turkcell romlu cihazlar için sony e bu soruyu sormanız gerekli ben farklı ülke romları yükledim sorunsuz flashtool ile yükleme yaparken hata yapmamanız lazım hata olursa risk çok büyük bendeki sürüm sonu 19 ile bitiyordu yanlış hatırlamıyorsam flashtool içinde xperifirm var onunla da romu indireceksiniz o kadar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Benim gibi iki günde 1 ayarlardan uygulamalardan yazılım güncellemesi ni durdurmaya zorlaya basın. Güncellemeyi sakın YAPMAYIN.ve ilk fırsatta telefonu satip iPhone a geri dönün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetturgay -- 3 Nisan 2017; 13:32:59 >
  • Bende cuma günü telefonumu teleservise bıraktım. Güncellemeden 10 15 gün sonra telefon donmaya başladı yazılım onarımı yapmıştım güncellediğimde bunun yanında ekranda beyaz lekeler çıkmıştı ışık sızması ve ölü pixel vardı. Dün akşam saat 19:15 te telefon tamire alındı diyordu bu sabah kapatıldı yazıyor. Bakalım sonuç ne çıkcak.
  • Ben sattım. İlerde de Sony yi de bir daha almam. iPhone tek geçerim . İyi şanslar size :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetturgay -- 4 Nisan 2017; 17:7:51 >
  • cihazı bir türlü güncelleme gelmiyor, sony ile iletişime geçtim yok, turkcelle konuştum yok. Turkcell bizlik bişi değil sonyle görüşün diyor. Sony de bişey yapmıyor bakalım 1 2 ay önce çıkan güncelleme yeni anakart takılmış cihaza ne zaman gelicek. flash atamıyorum bi kere atarken brick oldu bi daha yapmıyorum mecburen bekliyorum.
  • 
Sayfa: önceki 394395396397398
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.