Şimdi Ara

★ ★SONY XPERIA™ C5 ULTRA ★ ★ ||| ANA KONU ||| EN İYİ SELFIE TELEFONU (302. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.047
Cevap
61
Favori
208.283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 300301302303304
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İşin o noktası sizin kararınız o vebalin altına giremem..
  • hakangündüz H kullanıcısına yanıt
    Benim 360 dpi simgeler sizdekiyle aynı 340 ta bi tık ama 320 de küçülüyor baya 7 simge sığabiliyor ekrana
    Anca cevap yazdım apartmanda tadilat var delik açarken tel kabloları kesmişler netim yok tel harici o da bitmek üzere

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sağ alttaki ışık sızmasının fotoğrafları merak edenler için
    Bu mesaja eklenen görseller:

★ ★SONY XPERIA™ C5 ULTRA ★ ★ ||| ANA KONU  ||| EN İYİ SELFIE TELEFONU ★ ★SONY XPERIA™ C5 ULTRA ★ ★ ||| ANA KONU  ||| EN İYİ SELFIE TELEFONU

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Koreaatom

Sağ alttaki ışık sızmasının fotoğrafları merak edenler için
    Bu mesaja eklenen görseller:

★ ★SONY XPERIA™ C5 ULTRA ★ ★ ||| ANA KONU  ||| EN İYİ SELFIE TELEFONU ★ ★SONY XPERIA™ C5 ULTRA ★ ★ ||| ANA KONU  ||| EN İYİ SELFIE TELEFONU

Belli bile değil kafaya takılmaz aynısı benim vestel lcd tv de de ar hemde 4 köşede maşallah sadece açılırken belli benim TV de de

• Aynen hocam belli olmuyor zaten. Cam filmi öok berbat oldu ama değiştirmem lazım üşengeçlikten değiştirmedim halbuki evde 3 tane var :)

http://urun.n11.com/cep-telefonu-kiliflari/sony-xperia-c5-ultra-deri-gorunumlu-silikon-kilif-siyah-P74950241 buradan aldım İninal Kart aracılığıyla tamda fotoğraftaki gibi çıktı içindede belki yoktur diye bi tane ekran jelatini veriyolar ama o bir işe yaramaz kırılmaz tercih edilir onun yerine
  • Merhabalar , ANDORİD 6 NE ZAMAN GELİYOR 7 MART yazmışlardı ona göre telefonu formatlıcam ve birçok ayar yapmam gerekiyor
  • enes487 kullanıcısına yanıt
     ★ ★SONY XPERIA™ C5 ULTRA ★ ★ ||| ANA KONU  ||| EN İYİ SELFIE TELEFONU

ininalla aldım bikaç güne gelir

• İlkini bilmiyorum ama 2. Kılıf beklediğin gibi çıkmayacaktır güvenip alamadım kardeşim aldı zenfone için aynından ama beklendiği gibi değil malesef

• Koreaatom kullanıcısına yanıt
    Hocam bunlara takılacak bir durum yok sizde pek takan biri değilsiniz benim gibi ama sırf bunun için yaygara koparan arkadaşlar var lcd tvden tut monitör vs hepsinde bu tür şeyler var birde bizim millet pek bilmiyor amerika avrupa gibi yerlerdr en iyi parti ürünler gönderilirken bizim ülkeye sonraki partiler gelir 1. Sınıf 2. Sınıf olayı anlayacağın

• quote:

Orijinalden alıntı: sezar61

İlkini bilmiyorum ama 2. Kılıf beklediğin gibi çıkmayacaktır güvenip alamadım kardeşim aldı zenfone için aynından ama beklendiği gibi değil malesef

4 dolar çok bişey değil :) zaten merak edip aldım nasıl diye

• sezar61 kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam takmam ben pek daha önemli bir arıza olursa bunuda arada söylerim sadece. Memnunum telefondan çünkü işimi fazlasıyla görüyor.

• artık bıktiğımin resmidir. sabahleyin cihazı sarjdan aldim. ekranın alt kısımdan yarısı ve Sol kısım sararmış kendi kendine hemde iyi sarı renk . az önce iade için gönderdim hepsiburada ya artık benim. c5 ultrason maceram bitmiştir yoruldum arkadaşlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: SirPhilosophy

İşin o noktası sizin kararınız o vebalin altına giremem..

g4 alındı teşekür ederim
  • Çam ağacı kullanıcısına yanıt
    Güzel karar güle güle kullanın. :)

İşte bende de aynısı mevcut ekranın alt kısmı bildiğin sarı. Kim ne derse desin bu telefonun çoğu modeli hatalı üretim.

• quote:

Orijinalden alıntı: SirPhilosophy

İşte bende de aynısı mevcut ekranın alt kısmı bildiğin sarı. Kim ne derse desin bu telefonun çoğu modeli hatalı üretim.

sadece 1 gün kullandım ekran sararmış hepsiburada ya iade gönderdim.

• SirPhilosophy kullanıcısına yanıt
    Sarılık çoksa iyi tahammül ediyorsun benimkinde köşede 1,5 cm oldu hemen garantiye verdim

• sezar61 kullanıcısına yanıt
    Bu değişim aldığım ürün üstelik. Vaktim olsa uğraşır para iadesi de alırım ama bir sürü karın ağrısı..

• Sarılık nasıl görünüyor bir fotoğraf çeksenizde görsek arkadaşlar örnek olur hiç değilse konuda ;)

• 
Sayfa: önceki 300301302303304
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.