Şimdi Ara

★ ★SONY XPERIA™ C5 ULTRA ★ ★ ||| ANA KONU ||| EN İYİ SELFIE TELEFONU (301. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.048
Cevap
61
Favori
208.230
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 299300301302303
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Havaya sıkmıyorum hocam 2 mesajından biri sorun yazmak olunca öneri sundum size gerisi sizin bileceğiniz iş :-)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hakangündüz H kullanıcısına yanıt
    Ekran görüntüsü atarmısınız hocam full çözünürlük

• quote:

Orijinalden alıntı: sezar61

Ekran görüntüsü atarmısınız hocam full çözünürlük

Resim

Ayarlar içeriği ufalıyor Ama simgeler aynı.. Z5 home ekranı kurunca o ufalıyor ama
    Bu mesaja eklenen görseller:

★ ★SONY XPERIA™ C5 ULTRA ★ ★ ||| ANA KONU  ||| EN İYİ SELFIE TELEFONU ★ ★SONY XPERIA™ C5 ULTRA ★ ★ ||| ANA KONU  ||| EN İYİ SELFIE TELEFONU

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Akşam eve gidince bakacam detaylı işte pek fırsat olmuyor

• Scr 40 kılıfım geldi. Siyah renk hepsisony den 99 tl ye aldım şahsi fikrim kesinlikle değer...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakangündüz -- 4 Mart 2016; 15:48:23 >
  • Bir türlü resim ekleyemedim

★ ★SONY XPERIA™ C5 ULTRA ★ ★ ||| ANA KONU  ||| EN İYİ SELFIE TELEFONU ★ ★SONY XPERIA™ C5 ULTRA ★ ★ ||| ANA KONU  ||| EN İYİ SELFIE TELEFONU ★ ★SONY XPERIA™ C5 ULTRA ★ ★ ||| ANA KONU  ||| EN İYİ SELFIE TELEFONU

• quote:

Orijinalden alıntı: Obersturmbannführer

quote:

Orijinalden alıntı: SirPhilosophy

Temalarda sanal tuşlar hala değişmiyor

Sony'nin yüklediği temalarda değişiyor. SciFi 2 öneririm

• quote:

Orijinalden alıntı: makine_teknikeri

Arkadaşlar kapaklı kılıf kullanıyorum ve tek görevi telefonu çiziklerden korumak ve siz de biliyorsunuz ki bu cihaz akıllı kapak olayını desteklemiyor. Forumda kimileri manyetik sensörden dolayı bunun olabileceğini hatta bu tip kapakların olduğunu söylese de baktığım birçok telefoncuda kılıf satan yerde denememe rağmen öyle ekran kapatıp açma olayı olmadı. Gittigiyordan;http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/sony-xperia-c5-ultra-kilif-deri-kapakli-easy-195273088 şu ürün için;

★ ★SONY XPERIA™ C5 ULTRA ★ ★ ||| ANA KONU  ||| EN İYİ SELFIE TELEFONU

satıcıya sordum onun cevabı da; "

merhabalar,

bahsettiğiniz özelilk kılıfta değil telefonda olması gereken bir özelliktir. kılıfta akıllı mod özelliğinin aktif olabilmesi için telefonunuzun bu yazılımı desteklemesi gereklidir.

c5 ultra telefon modellerinde akıllı mod yazılımı bulunmamaktadır. "
    Yani bu cihazda kapaklı kılıfların tadını çıkartamayacağız

orjinal scr 40 kılıf aldım uyku modunu destekliyor.....
  • Güle güle kullanın hocam biraz kalın gibi ama olsun :) ben daha çok silikon kullanıyorum çerçeve çizilmelerini engellesin diye

bendede beyaz var ınnolüx var. Ben biraz fazla oyun oynuyorum şarjı 3.5 - 4 saat ekran süresi alıyor
    Çok şık gerçekten fiyatı biraz pahalı geldi ama değmiş
  • sezar61 kullanıcısına yanıt
    kardeş ekran için verdim kvk ya 1 haftadır bekliyorum. 421 tl tuttu parasını ödedim üreticiden parça bekleniyor yazıyor şimdi. :) bedava değişen ekran telefon kvk ulaştığı gün değiştirmiş bana geri göndermişlerdi :) ve sanırım cihazım garanti dışı kaldı artık ücretli tamir olduğu için doğrumu ?
  • estable kullanıcısına yanıt
    Tam emin değilim ama kendi servisinde yaptırdığın için garanti dışı kalacağını sanmam tamir garanti kapsamında değil ama kıyı köşe tamircisi de değil aslında en net bilgiyi sony call centerdan alabilirsin gerçi ordaki mallar da çok sinir etmişti beni birinin dediği ötekini tutmuyordu

• sezar61 kullanıcısına yanıt
    vallahi geçen sony call center aradım dalga geçer gibi cevaplar bende aramam o aptalları. en iyisi telefonu alırken sormak çünkü kvk yı arayayım desem dakikası 3 tl :D
  • Buda benim kılıf tam istediğim gibi

★ ★SONY XPERIA™ C5 ULTRA ★ ★ ||| ANA KONU  ||| EN İYİ SELFIE TELEFONU ★ ★SONY XPERIA™ C5 ULTRA ★ ★ ||| ANA KONU  ||| EN İYİ SELFIE TELEFONU ★ ★SONY XPERIA™ C5 ULTRA ★ ★ ||| ANA KONU  ||| EN İYİ SELFIE TELEFONU

• g4 mü bu mu beyler acil yarıb-n sabah alınacak
  • Çam ağacı kullanıcısına yanıt
    Sormanıza gerek yok bence G4.

• quote:

Orijinalden alıntı: SirPhilosophy

Sormanıza gerek yok bence G4.

hocam g4 1500 tl ithalatçı garantı
    sony tr garanti
  • Garantiye güvenilmeyebilir ama benim için on numara telefon olan C5'i kıyasla G4 daha iyi.Ki bir unutmayın o telefonunda kronik sorunu olabilir G3'ün kasa çatlama sorunu gibi.Ordaki konuyu da gezin görün son kararınızı verin ama G4 iyidir

• quote:

Orijinalden alıntı: enes487

Buda benim kılıf tam istediğim gibi

Baya şık nerden aldınız

• 
Sayfa: önceki 299300301302303
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.