Şimdi Ara

★ Sony Xperia C4 ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ★En İyi F/P Cihazı★ (454. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.313
Cevap
63
Favori
288.839
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 452453454455456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 4 gündür bu telefona katlanıyorum.nasıl bir şebeke sorunu bu arkadaş. 6.0 A yükselttim gene aynı. Şebeke Yok. Bunun bir çözümü var mı yoksa çöp mü?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • wolcyyy W kullanıcısına yanıt
    Hocam birde xperia companion ile yazılım onarımı yapın eğer düzelme olmaz ise başka bir hat deneyin yine aynen sorun devam ederse maalesef o cihazda donanımsal bir sorun var demektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bortecine81

kardeşim ben flashtool ile 5.1 e tekrar döndüm,bir müddet 5.1 deneyeceğim

Kardeşim memnun kaldın mı 5.1 den?

• Size ufak bir sorum var, biliyorsunuz albümde resimler klasör şeklinde görüntülenmiyor(aslında görünüyor ama konumuz o değil)telefona en son attığımız resimler en başta görünüyor, ama ben bazı resimlerin en sonda olmasını istiyorum böyle birşey mümkün mü? Tarihe göre sıralasa da olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar c4 ü brick ederek kvk kartal servise gönderdim, 10 günde xperia x gönderdiler. :)
  • muRock kullanıcısına yanıt
    lanet c4 ün hiç bir sürümü işe yaramıyor kardeş. italy 6 sürümü en iyisiydi.Benimki brick olarak servise gönderdim,Şuan xperia x ile değişim yaptılar.Telefon kullanmak isteyen sony den vazgeçsin, ben sony i eşime verdim, kendime sıfır yurtdışı xiaomi redmi note4x aldım, telefonun 10 saat ekran süresi var.bir günde bitiremiyorsun şarjını :) 750-800 tl civarı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sensei İtachi

Size ufak bir sorum var, biliyorsunuz albümde resimler klasör şeklinde görüntülenmiyor(aslında görünüyor ama konumuz o değil)telefona en son attığımız resimler en başta görünüyor, ama ben bazı resimlerin en sonda olmasını istiyorum böyle birşey mümkün mü? Tarihe göre sıralasa da olur

??

• Sensei İtachi kullanıcısına yanıt
    sanırsam stock albüm uygulamasında öyle bir seçenek yok, farklı uygulamalar deneyebilirsiniz ama derdinizi karşılamaz herhalde

• bortecine81 B kullanıcısına yanıt
    haklısın valla en iyisi sony i bırakmak. yeni telefonun hayırlı olsun kardeşim. umarım memnun kalırsın
  • 1.5 yıl önce aldığım c4 sorunsuzdu 2 gündür dokunmatiği sapıttı kullanılamaz duruma geldi. hb üzerinden almıştım. garantiye yollarken tek fatura yeterli olur mu yoksa kutusunu ve garanti kağıdını mı bulmalıyım?
  • Arkadaşlar WhatsApp,viber gibi uygulamalarda örüntülü görüşmelerde çok gürültü geliyor çınlama sesi gibi sebebi nedir?

• Dokunmatik sorunu tamir ile düzeliyor mu yoksa ekranı değiştirmek mi gerekiyor?

Acil cevap lazım beyler.

• elexir81 E kullanıcısına yanıt
    Tamir edilmiyor diye biliyorum yeni ekran takip veriyorlar.

Benim de değişti ekran bir kere düştü gitti ekran demem o ki taktıkları ekran kalitesi pek iyi değil yan sanayi mi orijinal mi bilmiyorum dikkat etmek gerekiyor. Ben kurtuldum rahatim

• arkadaşlar c3 telefon var ve "maalesef xperia ana sayfası durdu" hatası alıyorum ve hiç bir şekilde ayarlara falan geçemiyorum bu ekranı geçemiyorum ne yapmalıyım
  • brk5334 kullanıcısına yanıt
    resetlemek için çok küçük bir delik olması lazım, iğne ile basın

• Eşimin telefonu düştü ve kameranın iç lens kısmındaki cam kırılmış... İnternette baktım arka kamera 50 55tl civarında bunlardan alıp taktirsam çözünürlükte bir sıkıntı yaşar mıyım?

• quote:

Orijinalden alıntı: terliktengiiriyorum

Maalesef çok beğenerek aldığım telefonumda yaşamadığım sıkıntı kalmadı
    -Aşırı fazla dokunmatik sorunu başladı
    -şarj aleti bozuldu
    -arka kapağı şişerek soyulmalara basladı
    -ekran süresi çok yetersiz şarj hemen bitmeye başladı
    -telefonumdan ses karşı tarafa çok az gidiyor
    ve de şebeke sorunu mevcut
    Media Marktla konuştum Kartaldaki kvkya veriyorlarmış. Sizce nasıl bir sonuç çıkar 28 günde bu sorunları halledebilirler mi?

Telefon geri elime ulaştı arkadaşlar dokunmatik sorunu kronik bir sorun net yani ben telefonu almaya giderken başka birisi de aynı sorundan garantiye veriyordu telefonu.

Media markt Kartal kvkya gönderdi telefon toplam 13 günde elime ulaştı.

Telefonun ekranını, bataryasını, şarj aletini, kablosunu, arka kapagını sim ve sd kart yuvasını her şeyini değiştirmişler. Yazılım atmışlar. 0 telefon göndermişler resmen.

Çok memnun kaldım servisinden. Kara kara düşünüyordum Lg g6ya 2000 tl vermeyi neyseki halloldu.. Bu arada ön kameramız resmen Lg g6dan daha iyiymiş.

• telefon kendi kendine kapanıyordu. bazen açılmıyordu. garantisi bittiği için telefoncuya götürdüm ana kartı arızalanmış dedi. servise götürsem ne kadar para ister sizce tekrar olur mu değer mi sizce?
  • Lxde kullanıcısına yanıt
    Şimdi ne kullanıyorsun?

• Zf3

• 
Sayfa: önceki 452453454455456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.