Şimdi Ara

★ Sony Xperia C4 ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ★En İyi F/P Cihazı★ (455. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.314
Cevap
63
Favori
288.827
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 453454455456457
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu modeli yaklaşık 1,5 yıl kullandıktan sonra, titreşimin çalışmaması problemiyle garanti kapsamında servise götürdüm. Anakart değişimi yapıldı. Ama hala arama sonrası kararma problemi devam ediyor. Yazılımsal bir problem var sanırım. Farklı bir ROM atıp denemeyi düşünüyorum.
  • arkadaşlar selam bugün garantisi bitmiş olan telefonumu kvkya götürdüm. telefonun sorunu telefon açılmıyor. yazılım yükleriz düzelebilir dedi. ücreti ne dedim 180 tl dedi ama telefon düzelmese de alıyoruz o parayı dedi. sizce vermeli miyim o ücreti?
    Bir de bu yazılım sadece kvkda var dedi.
    teleservice'de var mıdır? yardımcı olursanız çok sevinirim.
  • Haygagan H kullanıcısına yanıt
    Bir de teleservice deneyin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar, bizim telefonda herhangi bir numarayı programsız engelleme özelliği var mı? Telefonu kurcaladım ama gelen çağrıları komple kapatmayı buldum. Daha sonra internette baktım ama program tavsiyesinde bulunmuş herkes.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Haygagan

arkadaşlar selam bugün garantisi bitmiş olan telefonumu kvkya götürdüm. telefonun sorunu telefon açılmıyor. yazılım yükleriz düzelebilir dedi. ücreti ne dedim 180 tl dedi ama telefon düzelmese de alıyoruz o parayı dedi. sizce vermeli miyim o ücreti?
    Bir de bu yazılım sadece kvkda var dedi.
    teleservice'de var mıdır? yardımcı olursanız çok sevinirim.

Yazılımla düzelme ihtimali var evet, ama siz pc companion programıyla açılmayan telefona da yazılım yükleyebilirsiniz..

İkinci olarak babamın telefonunu iç ekranı kırıldı, kvk 400 istedi.. dışarısı 200 tl, teleservice 264 fiyat çıkardı..

Kendiniz bi deneyin derim,

• Okuyor kullanıcısına yanıt
    işin kötüsü telefon bilgisayarda gözükmüyor. birçok kablo ve bilgisayar denememe ve telefona defalarca format atmama rağmen... yani onu yapamıyorum :(

• Arkadaşlar benim orjinal bataryam bu bataryanın altında 16w yazıyo n11 gibi sitelerde satılanlarda 14w 15w yazıyor bu bataryalar orjinalmidir veya ben bu bataryanın birebirini nerden bulabilirim.Birde bu kodlar bataryadan bataryaya değişirmi cevabınızı bekliyorum.Çok acil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musa.ozpolat -- 17 Ekim 2017; 19:12:35 >

• Konu ölmüş canlandırayım;

Arkadaşlar telefonu numaradan bozup nasıl gatantiden sıfır telefon alabilirim?

• Bugün yeni bir sorun ortaya çıktı, çok büyük bir şey değil ama yine de sorun sorundur, bildirim sesi geliyor ama telefonu açtığımda herhangibir bildirim olmuyor, bu neden oluyodur ve çözümü nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sensei İtachi -- 15 Ekim 2017; 15:57:37 >
  • yeni huawei telefon alarak sonyden kurtuldum , bir daha asla ama asla sony almam .Her markaya kamera sat ama kendi kameran hepsinden kötü çeksin ve daha bir sürü şey..

• Arkadaşlar benim orjinal bataryam bu bataryanın altında 16w yazıyo n11 gibi sitelerde satılanlarda 14w 15w yazıyor bu bataryalar orjinalmidir veya ben bu bataryanın birebirini nerden bulabilirim.Birde bu kodlar bataryadan bataryaya değişirmi cevabınızı bekliyorum.Çok acil.

• quote:

Orijinalden alıntı: musa.ozpolat

Arkadaşlar benim orjinal bataryam bu bataryanın altında 16w yazıyo n11 gibi sitelerde satılanlarda 15w yazıyor ben bu bataryanın birebirini nerden bulabilirim.Birde bu kodlar bataryadan bataryaya değişirmi cevabınızı bekliyorum.

çok acil cevap beklyorum.

• Merhaba arkadaşlar. Telefon rehberinden veya son arananlardan birini aramak istediğimde kağnı gibi bekletiyo keyfi isterse arıyor. O ara 3-4 kez aramak için cebelleşmiş oluyorum. Fakat başka hiçbirseyde yavas degil telefon. Fabrika ayarlarına döndürdüm, yine düzelmedi.. Rom atıcam bu gidişle. Var mı yardımcı olabilecek?

• JaDu kullanıcısına yanıt
    rom varsa göster atalım hocam

• Çok araştıramadım ama sony c4 e uyumlu cyonagenmod-13 android-6 var yazıyor nette ama..yok mu?

• JaDu kullanıcısına yanıt
    youtube'da ki videolardan bahsediyorsan fake onlar

• Tesekkur ederim..

• Arkadaşlar merhaba.Mayıs ayında ekrandaki bi problemden dolayı telefonu Teleservice'e verdim ve geri aldığımda telefonla konuşurken karşı tarafa sesin pek gitmediğini fark ettim.Dün telefonu aynı yere geri verdim ve 383 tl fatura çıkardılar (bi de kulaklık girişinde sıkıntı olduğunu söyledim) daha önce telefonun köşelerinde durduk yere kırılmalar oldu falan bunları da not aldılar bu arada.
    Garanti durumu yok gözüküyo ama garanti kapsamı dışında mı oluyo yani?Bi de ben bu şikayetlerle götürdüm ama ekranın mekanik tamiri yapılacak yazıyo ne alakası var ekran ve kulaklık girişinin, mikrofonun?

Edit: Kulaklık girişindeki problem de şöyle, kulaklık takılıyken biraz hareket ettirince jak yerinden çıkıyo, seste vs hiçbir problem yok. Yürürken falan çıktığı için hazır gitmişken yapılsın dedim öyle söyledim.Mayıs'tan beri de sınav vs hiç vaktim olmadığı için götüremedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mormegil7 -- 31 Ekim 2017; 19:43:14 >

• İki üç gündür dokunmatiği sıkıntı yapıyor.Tel ağırlaştı ve basmadığım yerlere basıyor.Bastığımı algılamıyor vb.Bunun için garantiye vermek istiyorum.Daha 1 yıl 3 ay oldu telefonu alalı.Ancak bataryasıda eskisi gibi olmasa da ciddi bir problemi yok.Hazır gitmişken batarya değişimi de istemeli miyim?
  • 2 yılda 3 kez gönderdiğim garantim bitti. Yedik ayvayı.
  • 
Sayfa: önceki 453454455456457
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.