Şimdi Ara

★ Sony Xperia C4 ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ★En İyi F/P Cihazı★ (111. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.313
Cevap
63
Favori
288.838
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 109110111112113
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Greenify uygulamasını yükledim nasıl kullanılıyor bilgi verirmisniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Programı açtığınız zaman yüklü programları kendisi listeliyor zaten.Yeşil yuvarlağı bastığınız zaman bütün programları uyutuyor.Programları tek tek seçmişmiydim hatırlamıyorum... Bir kaç etkinleştirme sorusu sormuştu sanırım onlara okey deyin. Güvenlik bölümünün en altında kullanım erişimine sahip uygulamalar bölümünde programın seçili olması gerekiyor.. Herhangi bir uygulamayı açtığınız zaman mesela whatsapp, uyku modunda çıkıyor.. Tekrar uyku moduna almak için Greenify açıp whatsapp ı seçip yeşil yuvrlağa basmanız Lazım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • prodilci kullanıcısına yanıt
    Teli vietnamdan yani sony nin fabrikasinin bulundugu ulkeden yetkili saticidan aldim :)) batarya cok cabuk bitio ve nette oyunda vs de cabuk isinio :)) islemci cabuk isinan bir islemci googlede arastirabilirsiniz.. Servisinede sordum burdan normal degerler oldugunu soylediler yani paralel cart curtla alakasi yok bilginize :))) isi duzeyi s4 ILE ayni duzeyde :))) batarya daha cabuk tukenio :)))

• quote:

Orijinalden alıntı: Haygagan

video izlerken yeşil ekran gören var mı?

Evet bendede oluyor kardeşim olmaması için süper canlı modu veya mobil bravia engine yi kapatman lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: furai

quote:

Orijinalden alıntı: Syberia-1903

Arkadaşlar merhaba,şu kılıf sony c4 kılıfı herhalde,bu kılıf silikon mu ? Kullanan arkadaşımız var mıdır?

http://www.hepsiburada.com/sony-scr38-xperia-c4-ve-c4-dual-stand-kilif-siyah-p-TELKILSONYSCR38S

Ben bu kılıfı kullanıyorum, orijinal kapaklı plastik kılıfı. linkteki hepsiburada'dan aldım, malzeme kalitesi çok güzel

Bu arada telefonu kullandıkça şarj süresi daha da iyileşiyor, artık boşta şarj yeme problemi neredeyse kalmadı. İlk günlerde gece beklemede %15'in üzerinde şarj tüketiyordu, son günlerde en fazla %1 - %2 gibi tüketiyor.

teşekkürler.Daha uyguna satan bir yer var mıdır ?

• batarya konusuna çok takılanlar aşağıdaki app ile telefonlarını test edebilirler
    test biraz uzun sürüyor test yapmadan önce 430 mb dosya indiriyor
    testin yarıda kesilmemesi için telefonu uçak moduna alıp yaptım herhangi bir arama veya mesajda test kesilebilir diyordu
    ona rağmen test yaklaşık 2-2,5 saat sonra durdu batarya % 83-84 gibiydi % 63 e düşmüştü
    kaba bir hesapla 6 saat ekran zamanı hesapladım (yüzde 20 gibi şarja takacağımı varsayarak)
    aynı programda başka test edenlerin sonuçları ile kıyaslayınca benzer sonuçlar görünüyor
    diğer marka telefonlarında batarya test sonuçları çok yüksek gözükmüyor samsungun bir modeli 7 küsur saat gördüm genelde 5-6 saat civarı gösteriyor

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.futuremark.pcmark.android.benchmark

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ofehmi -- 9 Eylül 2015; 16:13:01 >

• ofehmi O kullanıcısına yanıt
    Burda görmüştüm o testi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okolyigit -- 9 Eylül 2015; 17:15:38 >
  • Daha kısa sürede şarj etmek için bu cihazı almak istiyorum nasıl sizce. http://m.teknosa.com/urunler/145054312/sony-cp-ad2-2-1a-usb-ac-adaptormicro-usb-kablo

• herkese iyi forumlar.bende c4 almış bulunmaktayım dün itibari ile telefondan genel olarak memnunum ama bi kaç sorum olacak eski kullanıcılara.telefonun şebeke problemimi var 1 ile 2 diş bazen 3 diş çekiyor ama 4 diş çektiği olmadı aynı operatör kullanan başka marka telefonlar la yanyana koyunca başka tlfnlar ful çekerken c4 2 diş çekiyor.diğer bi sorum şarj %10 olnca kasma başlıyor telefonda sizdede oluyor mu bu durum.şarj konusna gelince 3saat 24 dk ekran süresi alabildim bir kere şarj edebildim daha telefonu zamanla düzelir diye düşünüyorum..
  • Mobil şebeke ayarlarına bir bakın,belki Lte seçilidir.. Batarya zamanla düzeliyor özellikle bekleme modunda. %10 da kasma nedeni bence güc tasarrufu devreye girdiği için performansı kısıtlıyordur.. Ben hiç güç tasarrufunu devreye sokmadım %5 de bile bir yavaşlama olmadı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nihatcbci -- 9 Eylül 2015; 20:48:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: radko

Daha kısa sürede şarj etmek için bu cihazı almak istiyorum nasıl sizce. http://m.teknosa.com/urunler/145054312/sony-cp-ad2-2-1a-usb-ac-adaptormicro-usb-kablo

Ben 2amper çıkışlı samsung şarj cihazıyla denedim yarım saat farketti.. Bu 2.1amper çıkışlı ne kadar fark eder denemek lazım

• hayır lte seçili değil otomatik 3g modu aktif yalnız şebeke seçiminde normal gsm moduna alınca full çekiyor nedenini anlamış değilim
  • radko kullanıcısına yanıt
    ben g2 nın orjınal sarj aletı ıle c4u sarj edıyorum 2 saat surmeden doluyor,adaptordekı yazılar sılınmıs ama netten baktım 1.8A orjınal g2 adaptoru,bu durumda 2.0 Amperlık bır sarj aletı c4u en fazla 2 saat olmadan full dolduracaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vlkn23

herkese iyi forumlar.bende c4 almış bulunmaktayım dün itibari ile telefondan genel olarak memnunum ama bi kaç sorum olacak eski kullanıcılara.telefonun şebeke problemimi var 1 ile 2 diş bazen 3 diş çekiyor ama 4 diş çektiği olmadı aynı operatör kullanan başka marka telefonlar la yanyana koyunca başka tlfnlar ful çekerken c4 2 diş çekiyor.diğer bi sorum şarj %10 olnca kasma başlıyor telefonda sizdede oluyor mu bu durum.şarj konusna gelince 3saat 24 dk ekran süresi alabildim bir kere şarj edebildim daha telefonu zamanla düzelir diye düşünüyorum..

Aynı durum bende de var dostum telefon diğer telefonların tam diş çektiği yerde 1-2 diş eksik çekiyor fakat konuşurken ses gitmemesi yada gorişme kesilmesi olmuyor belki yazılımsal bir sorun olabilir diye düşünüyorum

• Wcdma /gsm ikisi seçili iken sıkıntı olmaması lazım..
    Bende de yalnız Gsm yaptığımda full oluyor, ikisi seçil iken ise 2diş ile full arasında gidip geliyor

• Gsm de full çekip wcdma/gsm de full çekmemesi nesen kaynaklanıyor olabilir?

• serkann2020 S kullanıcısına yanıt
    5 dk da ısınıyomu gercekten seninkide haber okuyunca 5 dk falan

• Bügum n11 den silikon kılıf sipari verdim siyah olanı yanında bir adet kalem 2 adette ekran jelatini veriyor fiyatta 15 tl kargo dahil fiystı gayet normal gelince bırdan paylaşırım fotoları bilginize

• Crauls kullanıcısına yanıt
    Alıyım ozaman hem orjinal sony fiyatda iyi bence

• Lg g3 ile bunun arasinda gidip geliyorun lutfen yardimci olun :)

• 
Sayfa: önceki 109110111112113
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.