Şimdi Ara

★ Sony Xperia C4 ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ★En İyi F/P Cihazı★ (112. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.313
Cevap
63
Favori
288.838
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: prodilci

Bügum n11 den silikon kılıf sipari verdim siyah olanı yanında bir adet kalem 2 adette ekran jelatini veriyor fiyatta 15 tl kargo dahil fiystı gayet normal gelince bırdan paylaşırım fotoları bilginize

Ekran jelatini kırılmaz cam olanındandır umarım.. Adet fiyatı 15_20tl arası.. İnce jelatin olanlar sadece çizilmeyelere karşı etkili..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • aranıza katılmayı düşünüyorum yarın g3 ile c4 arasındaa kaldım bunda karar kıldım tavsiye eder misiniz
  • teknomanyo T kullanıcısına yanıt
    Bir ara g3 için kasa çatlaması sorunundan ve ekranı nedeniyle şarjının az gittiiğinden bahsediyorlardı, bu beni o zamanlar o cihazdan soğutmuştu. Bilmiyorum yeni seri de devam ediyor mu.

C4 için de şarj sorunu yaşadığını söyleyen arkadaşlar var. Bunun kullanılan programlarla mı alakalı, yoksa bazı serilerin sorunlu mu olduğu konusunda kesin bilgim yok. Çünkü arkadaşlardan bazıları geçmiş sayfalarda falanca uygulamayı kaldırdım şarj sorunu çözüldü demişti. Bir de bataryanın tam performansına kavuşması bir-iki hafta alabiliyor ki kullandıkça düzeldiğini söyleyenler de var yukarıda. Ben forumda ilk alanlardanım, -nazar değmesim- aldım alalı şarj sıkıntısı yaşamadım. Ayrıca C4 kendi şarj cihazıyla şarj edince dolması uzun zaman alıyor, farklı cihazlarla daha kısa sürede şarj edenler de bulunmakta. Bunun haricinde C4'ün hoparlörü arkada ve telefon yüzeyiyle aynı seviyede, bu da düz zemine koyunca sesinin az duyulmasına neden olabiliyor.

Onun haricinde C4'ün ekranı gerçekten çok kaliteli, arayüzü sade ve hızlı, kameraları güzel, 5,5 inç olmasına rağmen ince, ergonomik ve çok şık.

Bence her iki cihazın ana konularını iyi inceleyin. Bir de her ikisini birebir görme şansınız varsa canlı olarak kıyaslayın derim. İnşallah pişman olmayacağınız bir karar verirsiniz.

• teknomanyo T kullanıcısına yanıt
    G3 ten daha cazip bence c4 en azindan 2k sacmaligi yok ve buda hem islemciye hemde bataryaya g3 teki gibi dezavantaj olusturmuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • serkann2020 S kullanıcısına yanıt
    Kardes kamera daha kotu cekio,pilde daha az c4de en fazla 1 saat ekran suresi alinior ses hic gitmio,sebeke hep problemli,isinior ilk actigim an 70derecelerde,kutudan ciktiginda yazilimi android 4 tu guncellemede yapilamior yazmayi unutmussun.

• quote:

Orijinalden alıntı: kaf_kef_15

quote:

Orijinalden alıntı: vlkn23

herkese iyi forumlar.bende c4 almış bulunmaktayım dün itibari ile telefondan genel olarak memnunum ama bi kaç sorum olacak eski kullanıcılara.telefonun şebeke problemimi var 1 ile 2 diş bazen 3 diş çekiyor ama 4 diş çektiği olmadı aynı operatör kullanan başka marka telefonlar la yanyana koyunca başka tlfnlar ful çekerken c4 2 diş çekiyor.diğer bi sorum şarj %10 olnca kasma başlıyor telefonda sizdede oluyor mu bu durum.şarj konusna gelince 3saat 24 dk ekran süresi alabildim bir kere şarj edebildim daha telefonu zamanla düzelir diye düşünüyorum..

Aynı durum bende de var dostum telefon diğer telefonların tam diş çektiği yerde 1-2 diş eksik çekiyor fakat konuşurken ses gitmemesi yada gorişme kesilmesi olmuyor belki yazılımsal bir sorun olabilir diye düşünüyorum

Evet sinyal kalitesi gorusme 3g internet acisindan sikintiyasatmior ama 4 yerine 3,yada 3 yerine 2 dis cekior göstergede ama gorusme kalitesi iyi

• quote:

Orijinalden alıntı: radko

Alıyım ozaman hem orjinal sony fiyatda iyi bence

+1

Dedigim gibi kutudaki sony eurasia etiketi resmi sony turkiye garantili demektir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Crauls -- 10 Eylül 2015; 3:24:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: teknomanyo

aranıza katılmayı düşünüyorum yarın g3 ile c4 arasındaa kaldım bunda karar kıldım tavsiye eder misiniz

c4 ü ne yapaıcan alacaksan c5 ultra al yada m5
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crauls

Kardes kamera daha kotu cekio,pilde daha az c4de en fazla 1 saat ekran suresi alinior ses hic gitmio,sebeke hep problemli,isinior ilk actigim an 70derecelerde,kutudan ciktiginda yazilimi android 4 tu guncellemede yapilamior yazmayi unutmussun.

sen sony c4 aldığına eminmisin burda bir sürr c4 kullanan senin yaşadığın sorunların hiç birini yaşamıyor. telefonun resmini çekip yollasana bi
  • quote:

• radko kullanıcısına yanıt
    Kardes sen mesajimdaki ironiyi kacirmissin dikkat edersen alinti yapmışım birisine,o arkadas c4 kullandigini iddia edip periyodik olarak gelip sayfada c4e gomer kara propaganda yapar gider,yine ole bir mesaj yazmis bende dahada beterleeini yazip,bunlari yazmayi unutmussun dedim,ok

Yoksa ben c4 den hem memnunum.hemde benim vesile olup aldirmis oldugum c4 kullanicisi iki is arkadaşımda memnun.kasimda bir tanede yegenime dogum.gunu hediyesi alacagim c4 zaten.

• quote:

Kardes sen mesajimdaki ironiyi kacirmissin dikkat edersen alinti yapmışım birisine,o arkadas c4 kullandigini iddia edip periyodik olarak gelip sayfada c4e gomer kara propaganda yapar gider,yine ole bir mesaj yazmis bende dahada beterleeini yazip,bunlari yazmayi unutmussun dedim,ok

Yoksa ben c4 den hem memnunum.hemde benim vesile olup aldirmis oldugum c4 kullanicisi iki is arkadaşımda memnun.kasimda bir tanede yegenime dogum.gunu hediyesi alacagim c4 zaten.

Yanlış anlamışım soory :-) aynen bende gayet memnunum

• Telefon acil lazim m5de daha cikmadi sanirim onun icin g3 de de dediginiz gibi catlama falan var onu alirsam ithalatci alcaktim o da sikinti cikarabilir c4 sony resmi garantili daha akillica gibi

• Nihatcbci kullanıcısına yanıt
    Ya valla cam olanıyla berabee 20 tlidi birisi cam jelatin dokunmatigi bozuyo dedi vaz gectim jelatinler normal jelatin hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: teknomanyo

Telefon acil lazim m5de daha cikmadi sanirim onun icin g3 de de dediginiz gibi catlama falan var onu alirsam ithalatci alcaktim o da sikinti cikarabilir c4 sony resmi garantili daha akillica gibi

G[DHTUBE=]hafta sonu media markta 1100 tl idi. En mantıklısı c4 dür c5 cok büyük ben inceledim

• sinyal kalitesi yetersiz olduğu için bu kadar şarj yiyor olabilir mi acaba sürekli sinyal arıyor gibi cihaz aklıma geldide boşta uyku modunda sürekli şarj yemesinin nedeni bu olabilir mi acaba bide gsm 2g modunda deneyecem cihazı aynı sorun varmı diye .birde telefonun ahize sesi yani görüşme yaparken benim duyduğum ses az geliyor ayarlardan konuşmacının sesini arttırtma falan açık bunu mtk enginer den yükseltebilirmiyiz ?
  • okolyigit O kullanıcısına yanıt
    ben de orda gordum zaten :)
  • Telefonun tek sorunu snapchatte video çekerken donması. Aldığımdan beri böyle. Düzelmedi hala

• Batarya performansini soran arklar icin ekran goruntusu veriyorum :)) rabbim mallardan iftiraciardan ve yalancilardan korusun :)) fullhd ips ekran da 2600 mah batarya 4-5 saat ekran suresi veriyor demek koca bir yalandir bir gunu cikarir demek buyuk bir yalandir :)) gunde iki kere sarj edersiniz yada teli hic kullanmazsiniz :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkann2020 -- 10 Eylül 2015; 13:13:32 >

• Ya arkadaşlar ben de 1 hafta önce oldukça uzun incelemelerr sonrası c4 aldım. Yalnız benim bi sorunum var yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa sevinirim. Şöyle ki karşı tarafa ses çok az gidiyor diye hep telefon görüşmelerinde şikayet alıyordum. Az önce ses kayıt programı yükledim ve konuşma seslerimi dinlediğimde benim ses gerçekten de çok kısıtlı çıkıyor. Acaba microfondamı bi sıkıntı oluyor. Yalnız ahizeye aldığımda ses çok iyi gidiyor. Yine ses kayıt programında onuda saptadım. Bu kez experia dignoistic de microfon ve ahize test kısmında microfonu test ettim evet ses burada da kısıtlı çıkıyor, iyice mikrofonu yaklaşıp konuşmama reğmen canlı bi ses alamıyorum. Artı diagnoistic testte, ahize testinde ise ahize sesi gelmedi ve ünlem işareti koydu. Yardımcı olabilecek arkadaşlarım varsa sevinirim. Ne yapim şimdi bunu alıp servise götürüp 1 ay beklimi?
  • 
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.