Şimdi Ara

★ Sony Xperia C4 ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ★En İyi F/P Cihazı★ (110. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.314
Cevap
63
Favori
288.837
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    evet dogru diyorsunuz ayrica sonynin selfie kamerasi ve sony teknolojisi de cabasi
    c4 aldigima gayet memnunum
    bundan sonrada sony telefonlari terchi edecegim boyle devam ederse
    batarya konusunda sikayet eden arkadaslar
    en iyi gidiyo diyen telefonu bile yogun kullanimda gunde bir sarja takarsiniz gibi geliyor ,bi dunya para verilen iphonu kesin takiyosunuz hergun
    bende nokia lumia 1320 vardi windows phone
    windows phone kullanmada sikinti yok diyenler daha iyi batarya sureleri alabilir androide kiyasla
    windows phone cok ekonomik kullaniyo kaynaklari
  • quote:

Orijinalden alıntı: ofehmi

evet dogru diyorsunuz ayrica sonynin selfie kamerasi ve sony teknolojisi de cabasi
    c4 aldigima gayet memnunum
    bundan sonrada sony telefonlari terchi edecegim boyle devam ederse
    batarya konusunda sikayet eden arkadaslar
    en iyi gidiyo diyen telefonu bile yogun kullanimda gunde bir sarja takarsiniz gibi geliyor ,bi dunya para verilen iphonu kesin takiyosunuz hergun
    bende nokia lumia 1320 vardi windows phone
    windows phone kullanmada sikinti yok diyenler daha iyi batarya sureleri alabilir androide kiyasla
    windows phone cok ekonomik kullaniyo kaynaklari

Ya ben xperia c4'den önce iphone 5 kullanıyodum full wifi nette takılma 5saat çıkarıyodu xperia c4 geçtim ful wifi nette takılıyom 9saat götürüyü. Bence şarj 3,4 saat gidiyo cihazlar arzalı yada pararel ithalat

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• BEYLER YA TELEFONUM C4 5DK GEZİNCEYANIYPT ELİME ALAMIYORIMNE YAPMALIYIÖ ACİL YARDIM EDİN 2 GÜN ALDI ALALI GARANTİDE DEĞİŞİM YAPARLARMI

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • prodilci kullanıcısına yanıt
    Şuana kadar kimse böyle bir şikayette bulunmadı telefonunuz üretim hatasıdır değişim talep ediniz. Normal ısı değerlerine sahip değilse değişim olacaktır.

• Bu telefonda şarj sorunu var çoğu kişi şikayetçi batarya bozuk değildir herhalde yazılım sorunu var sanki bence güncelleme şart buna siz ne dersiniz

• Bu ekran Ölçülerine sahip bir Android telefonu olup benim telefonum 2 gün gidiyordu diyen varmı, ben duymadım.. Herkesin kullanım ölçülerine göre değişir bu süre.. Genelde hepsi aynı, bir güne tam yetiyor yada birkaç saat geçiyor..Aynı standartlardaki diğer telefon forumlarına bakın hep aynı dertler, sıcaklık,batarya süresi..Ama ekran kalitesi ve boyutu küçüldükçe şarj süresi artıyor
    5 inçlik sony aqua var arkadaşta,onun şarjına bayıldım. İnanın yanımda bir saat mobil açık, telefonundaki programlarla ilgilendi şarjı %1 düştü...Şarjı %83 tü,
    Güç tüketimine baktım 2 küsur gün yazıyordu . Ben hiç benim c4 de 2 gün yazısını görmedim. Batarya çok önemli diyenlere kesinlikle tavsiye ederim..Ancak 8gb bellek,HD ekran ki C4 ün yanında ekranının düşük ölçüde olduğunu hissediyorsunuz..

Velhasıl bence bizim telin tek negatif yanı hızlı şarj olmaması,
    Nette gezmekle programları kurcalamakla ısındığını görmedim ..Camerayı efekli kullandığımda Üst kısmı baya bir ısınıyor sadece..Bundan dolayıda hiç kapanmadı şuan ...

• oyun önerebilecek var mı?
  • video izlerken yeşil ekran gören var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crauls

quote:

Orijinalden alıntı: titanium7

quote:

Orijinalden alıntı: Crauls

kamerada ve ekranda yuksek beklentılerın varsa C4,dıger yonlerden z1

C4 u alicam ama beyaz rengi kir tutar mi herhangi bir bilgin var mi onceki telefonum zenfone 5 beyazdi ama kir tutmuyordu

Beyaz daha sık ve asil dursada bence kir acisindan hanfikapli ama kilifla kullancam derseniz beyazda olabilir tabiki zevk isi birazda

Yardimin icin sagol artik hangi renk stoklara gelirse alirim

• Arkadaşlar merhaba,şu kılıf sony c4 kılıfı herhalde,bu kılıf silikon mu ? Kullanan arkadaşımız var mıdır?

http://www.hepsiburada.com/sony-scr38-xperia-c4-ve-c4-dual-stand-kilif-siyah-p-TELKILSONYSCR38S

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Syberia-1903 -- 8 Eylül 2015; 22:01:13 >

• Batarya konusunda kiyaslamak icin.

http://www.devicespecifications.com/en/model-battery/3b4933eb

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün 6 saat 45 dk ekran süresi aldım. Gün boyu wifi açıktı, yarım saat google crome, facebook messenger whatsapp. Telefon elimden düşmedi. Batarya gün geçtikçe iyileşiyor sanki. İlk haftalarda şarjı bitmesin diye doğru düzgün kullanmamama rağmen dört saat ekran süresi bile alamıyordum.
    Burdaki arkadaşların tavsiyesiyle greenify kullanıyorum ve gerçekten işe yarıyor.
    Ekran ve görüntü kalitesine oranla bu batarya süresi çok normal.

• quote:

Orijinalden alıntı: ofehmi

Batarya konusunda kiyaslamak icin.

http://www.devicespecifications.com/en/model-battery/3b4933eb

Güzel paylaşım, teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: Syberia-1903

Arkadaşlar merhaba,şu kılıf sony c4 kılıfı herhalde,bu kılıf silikon mu ? Kullanan arkadaşımız var mıdır?

http://www.hepsiburada.com/sony-scr38-xperia-c4-ve-c4-dual-stand-kilif-siyah-p-TELKILSONYSCR38S

Burdaki plastik kapaklı kılıf. Silikon kılıf sadece telin arkasına giydiriliyor önde kapak yok.. Bendeki şeffaf, telde beyaz olunca pek belli olmuyor..

Nette silikon kılıf diye aratın çıkıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nihatcbci -- 8 Eylül 2015; 23:48:43 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Nesligun

Bugün 6 saat 45 dk ekran süresi aldım. Gün boyu wifi açıktı, yarım saat google crome, facebook messenger whatsapp. Telefon elimden düşmedi. Batarya gün geçtikçe iyileşiyor sanki. İlk haftalarda şarjı bitmesin diye doğru düzgün kullanmamama rağmen dört saat ekran süresi bile alamıyordum.
    Burdaki arkadaşların tavsiyesiyle greenify kullanıyorum ve gerçekten işe yarıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Syberia-1903

Arkadaşlar merhaba,şu kılıf sony c4 kılıfı herhalde,bu kılıf silikon mu ? Kullanan arkadaşımız var mıdır?

Ben bu kılıfı kullanıyorum, orijinal kapaklı plastik kılıfı. linkteki hepsiburada'dan aldım, malzeme kalitesi çok güzel

Bu arada telefonu kullandıkça şarj süresi daha da iyileşiyor, artık boşta şarj yeme problemi neredeyse kalmadı. İlk günlerde gece beklemede %15'in üzerinde şarj tüketiyordu, son günlerde en fazla %1 - %2 gibi tüketiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nesligun

Bugün 6 saat 45 dk ekran süresi aldım. Gün boyu wifi açıktı, yarım saat google crome, facebook messenger whatsapp. Telefon elimden düşmedi. Batarya gün geçtikçe iyileşiyor sanki. İlk haftalarda şarjı bitmesin diye doğru düzgün kullanmamama rağmen dört saat ekran süresi bile alamıyordum.

Ilk 2~3 haftadan sonra batarya iyilesir dogru

• Geçen cumartesi Media Mrkt ten 1100 TL ye C4 aldım. 80 TLye de orjinal SONY kılıf aldım. Çift tıklama ile açılma özelliği soran arkadaşlar için söylüyorum, kılıfın kapağını kapatınca ekran kapanıyor açınca ekran açılıyor. Güç tuşunu sadece screenshot için kullanıyorum

Şarj konusuna gelince telefonun ekranına göre bataryası küçük ama söylendiği gibi 2,5 saat ekran süresi gibi bi olay yok. Bir günü rahat çıkarıyor. Şarj olma süresi gerçekten uzun. Ben genelde uyumadan önce takıyorum, sorun olmuyor.

Yazılım sorunumuz olduğuna katılıyorum. En kötü ihtimalle 5.0.2 vermeliler. Bariz sıkıntılar var.

Aranızda telefonu rootlamayı başarabilen varmı? Ben ıvır zıvır uygulamaları kaldırmak istiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: okolyigit

Geçen cumartesi Media Mrkt ten 1100 TL ye C4 aldım. 80 TLye de orjinal SONY kılıf aldım. Çift tıklama ile açılma özelliği soran arkadaşlar için söylüyorum, kılıfın kapağını kapatınca ekran kapanıyor açınca ekran açılıyor. Güç tuşunu sadece screenshot için kullanıyorum

Şarj konusuna gelince telefonun ekranına göre bataryası küçük ama söylendiği gibi 2,5 saat ekran süresi gibi bi olay yok. Bir günü rahat çıkarıyor. Şarj olma süresi gerçekten uzun. Ben genelde uyumadan önce takıyorum, sorun olmuyor.

Yazılım sorunumuz olduğuna katılıyorum. En kötü ihtimalle 5.0.2 vermeliler. Bariz sıkıntılar var.

Aranızda telefonu rootlamayı başarabilen varmı? Ben ıvır zıvır uygulamaları kaldırmak istiyorum.

Root konusunda bilgi bulabilirsen benide bilgilendirirmisin dostum? Xda baktım ama göremedim c4'ü.

• 
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.