Şimdi Ara

'Sony Vegas' Çözümleri (60. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.223
Cevap
39
Favori
269.218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar montaj esnasında sürekli ekran siyaha düşüyor. Her ne yaptıysam sorunun üstesinden gelemedim. İlk başta sadece mov dosya ile çalışırken mp4'ü attıktan sonra bu şekilde mov dosyalarının belli bir süreden sonra siyaha düşmesi ve ardından programın kendini kapatması çok sinir bozucu bir durum. Mov dosyalarını convert edip sorunun üstesinden gelebilirim fakat bu beni günlerce geriye sürükler. Bu sorunu nasıl aşabilirim, bilen, gören, duyan birileri varsa çok sevinirim.
  • KARDEŞİM BEN Sony Vegas Pro 11 Açıyorum, Açar Açmaz Kapanıyor Program Açılıyor Ama Hemen 1 sn Sonra Kendi Kendine Kapanıyor.
  • Merhaba, bazı videolarda sol alt veya herhan gibi bir yerde çıkan efektli yazılar şablonları nasıl yapa bilirim? Dersi var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _M-U-E_

Merhaba, bazı videolarda sol alt veya herhan gibi bir yerde çıkan efektli yazılar şablonları nasıl yapa bilirim? Dersi var mı?

Up.
    O çıkan efektlerin adını bilmedigim için arasamda bulamıyorum. Yardımcı olacak bir arkadaş yok mu ?
  • Selam Arkadaşlar.Sony Vegas Pro 13 Kullanıyorum.Ben Düzenleyeceğim Videoyu yüklüyorum Sağ Tarafta ön izleme ekranı var, videoların göründüğü, orası siyah kalıyor sadece ses görünüyor video görünmüyor bunu nasıl düzeltebilirim?Lütfen Yardımcı Olun!!Yani Ön İzleme Ekranında Ses Var Görüntü Yok Gelmiyor.Bi Yardımcı Olursanız Sevinirim.
  • 2 sorum var sony vegas pro yu ücretsiz almak mümkünmu camtasia 8 mi sony vegas mi

• Ya acil yardım!!Sony vegas kullanmaya yeni başladım.Herşeyi demiyim ama çogu seyi ogrendim.Ta ki imleç kaybolana kadar.İmleç normelde gözüküyor fakat sony vegasa girince yok!!Yardım ederseniz sevicem
  • quote:

Orijinalden alıntı: batuhanyildiz78

Ya acil yardım!!Sony vegas kullanmaya yeni başladım.Herşeyi demiyim ama çogu seyi ogrendim.Ta ki imleç kaybolana kadar.İmleç normelde gözüküyor fakat sony vegasa girince yok!!Yardım ederseniz sevicem

Bu sorunu hiç yaşamadım, ancak youtube üzerinden aratarak sorununuzu çözebilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar kolay gelsin Sony Vegas kullanmaya başladım ama ses kanalında belli belirsiz çizgiler kayboldu(trim mi deniyor )nasıl geri getirebilirim
    @
  • arkadaşlar iyi forumlar

bildiğiniz gibi sony vega ile full HD avc mp4 kayıt almak uzun sürüyor. çalışmayı izledikten sonra 1 saniye gibi çok kısa bir sürede sıkıntı tespit edersem sıfırdan render mı almam gerekir yoksa bunun hızlı bir yolu var mıdır ?
  • Pro 13 Magic Bullet kuruyorum fakat açtıktan sonra programa gelmiyor.(silip, yeniden kurmayı denedim)
  • arkadaşlar bazı videolar dik cekildiği için yanları siyah oluyor , bazıları yanlarını videokesitleriyle flulaştırıyor bunun nasıl yapıldığını bilen varmı
  • Sony Vegasla yaptığım videoları izleyebilirsiniz
    https://www.youtube.com/channel/UCt1IatzW4hQ0sJvzaBY10CA
  • S.aleykum millet.Bu videodaki gibi ekrana ekstra video yerleştirmek mümkün mü?
    https://youtu.be/y0Nto39eAsE

4.00daki gibi. Eyvallah

• 11 de FLV nasıl ekleniyor yapabilen var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • vegas pro 13 e video atıyorum daha işlem yapmadan yukardaki ekrandan izliyorum ses ve video bir biriyle örtüşmüyor senkronizasyon sorunu var. Bunu nasıl çözerim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: byJuck

vegas pro 13 e video atıyorum daha işlem yapmadan yukardaki ekrandan izliyorum ses ve video bir biriyle örtüşmüyor senkronizasyon sorunu var. Bunu nasıl çözerim?

Işlemciniz güçsüz olabilir. O üstte izlediğiniz yerde önizleme penceresinin sol üstünde kalitesini ayarlayabiliyorsunuz. Full-Best en iyisidir ama kasabilir, senkronize olmayabilir. Half veya daha düşüğe çevirmeyi deneyebilirsiniz. Ben Auto'da kullanıyorum.

(1080p video o pencerede kalitesiz 360p gibi görünebilir ama videoyu çıkarttığınızda 1080p'dir)

• i5 6400 işlemci var o bahsettiğiniz üst kısımda kasma yok ama gecikme var ayarlar en düşükte olsa bile
  • Arkadaşlar sony vegas 14 eylül sonunda çıkıyor! Hatta MAGIX Vegas Pro adı altında çıkıyor (çok daha iyisi!, mükemmel geliyor!)

Facebook grubu açtım gelişmeleri takip edebilirsiniz. Ek olarak Vegas ile ilgili bütün sorunlarınızı da oradan paylaşabilirsiniz, elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıcam. 2011-2012 dönemlerinde birçok kişiye yardım etmiştim, belki hatırlarsınız. Her neyse fazla uzatmayayım, takip etmek isterseniz eğer grubun linki;

https://www.facebook.com/groups/magixvegas/
  • Arkadaşlar vegas 13 te sesi inceltmek veya kalınlaştırmak istiyorum fakat ya ben bulamadım yada böyle bir uygulama yok. Programın sol alt köşesinde rate (hız) bölümü var oradan ayarlayınca sesi incelip kalınlaşıyo fakat rendar almaya gelnce ordan yapılan ayar devre dışı kalıyo
  • 
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.