Şimdi Ara

'Sony Vegas' Çözümleri (61. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.224
Cevap
39
Favori
269.206
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar A10 7890K işlemci ile uyumu nedir Vegas'ın? Birkaç senedir hep Vegas'la çalıştım ancak artık laptopum yetersiz kalıyor rendering sürelerinde. Micro ATX bütçe dostu bir sistem toplamak istiyorum ancak bu işlemcinin ekran kartının ne denli uyumlu olup olmadığını bulamadım. Kullanan bilen var mı? Vegas işlemcinin apu'sunu ekran kartı olarak görüyor ve tam olarak faydalanabiliyor mu?
  • Artık Sony değil Magix'tir. Ayrıca Magix Vegas Pro 14 sürümü bugün itibariyle çıkmıştır ve son olarak şuna bir çözüm bulabilir misiniz, 9 aydır çözemedim...

https://www.vegascreativesoftware.info/us/forum/vp14-mov-files-blank-screen-problem--103572/
  • Arkadaşlar merhaba
    sony vegas 13 kurdum.yaptığım işlem şudur.
    30 dakika süren 16 mb lık bir mp3 üm var.ona sadece 1 tane resim ekliyorum bu vegas programı ile.render diyorum PAL DV formatı olarak dönüşüp masaüstüne kayıt olmasını seçiyorum.o 16 mb lık mp3 1 mb lık resimle birleşip youtube videosu olunca boyutu 6 gb a çıkıyor!
    nerde yanlış yapıyorum.yardımcı olacak varmıdır?
  • Meraba arkadaşlar. Sonny Vegas Pro 13 kullanıyorum. bi projeyi tamamladım ve renderladım. ancak proje dosyasını saklamak istiyorum. programa tekrardan giriş yaptığımda en son yaptığım projeyi açıyor otomatik olarak. bende korktum yeni projeye başlamaya. bilginiz vardır illaki bu konu hakkında. ben programa girip o yapılanları silip yeni proje yapıp projeyi kaydetsem, önceki yaptığım proje gider mi ?
  • Arkadaslar yardimci olursaniz cok sevinicem... Zaman kaybediyorum. Yokmu bilgisi olan ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar sony vegasda
    tek bir text dosyasına 500 tane kelime ekleyerek bunların ekrana geliş süresini ve ekranda kalış süresini
    TEK BİR TEXT dosyasında ayarlayabiliyormuyuz?

a bar of chocolate
    bir paket çikolata
    a bowl of soup
    bir kase çorba
    a jam of marmalade
    bir kavonoz reçel
    a kilo of apples
    .....vs. gibi
  • Sony vegas pro 14'ü, 13 ten ayıran başlıcaz özellikler nedir. Biliğisi olan paylaşa bilir mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: teknobomb

Hazır Şablona çift tıklayıp açılınca indirdiğim şablonlarda .veg ile bitenleri açıyorum yanlış bir şey mi yapıyorum yardımcı olun

sony vegas 11'de warning an error occurred while loading the project file

Diye bir hata geliyor Lütfen yardımcı olun

Bende de vegas 13te geliyor bu hata. Daha önce çok basit bir şekilde çözmüştüm gene başıma geldi. Yardım edin lütfen.
  • Arkadaşlar videoyu kaydederken program kapandı ve son çalıştığım proje gitti, epey uğraştırdı bir şekilde geri getirebilme imkanımız var mı acil?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlpKhanate

quote:

Orijinalden alıntı: teknobomb

Hazır Şablona çift tıklayıp açılınca indirdiğim şablonlarda .veg ile bitenleri açıyorum yanlış bir şey mi yapıyorum yardımcı olun

sony vegas 11'de warning an error occurred while loading the project file

Diye bir hata geliyor Lütfen yardımcı olun

Bende de vegas 13te geliyor bu hata. Daha önce çok basit bir şekilde çözmüştüm gene başıma geldi. Yardım edin lütfen.

Çözümü videoları "HandBrake" ile convert etmek. Youtube'da daha detaylı anlatım mevcut hocam, bakarsanız bulursunuz.

Bu arada Saphire Fx eklentisi elinde olan yada edinebileceğim bir yer bilen acil pm atabilir mi? S_shake efektini kullanacağım.

• arkadaşlar render ilerlemiyor %0da takılı kalıyor işlemcim ryzen 5 1400 , adobe premierde aynı video 15dk'da render yaparken vegasta %1 bile ilerlemiyor neden acaba?

'Sony Vegas' Çözümleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YuriBoyaka -- 8 Ağustos 2017; 20:30:34 >
  • Arkadaşlar ben videomu başlatmak isteyince bu uyarı çıkıyor ne yapabilirim??
  • youtube candır
  • bende daha iyi bir program bulamadığımdan vegas kullanıcam, ama bir şey sorucam şimdi projedeki bazı videolar 30fps bazıları 60fps, peki biz projeyi açarken hangisini kullanıcaz?
  • Avi formatı videoyu Sony vegas a surukledigimde video renksizlesiyor ve sanki bıçakla dilimlenmiş gibi görüntü oluşuyor
    Diğer formatlarda bu sorunu yaşamıyorum bu sorun eskiden yoktu nasıl cozerim

Diğer sorunum ise MP4 videoları sony vegasim desteklemiyor açmıyor
    Klite qplay filan kurdum ama işe yaramadı sizce sorun ne

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba ben svp 11 veya 13 de şu video fx yerinde ki s_bşurmocurves ve şu bcc ile başlayan şeyleri nasıl indirebilirim veya yapabilirim?Şimdiden teşekkür ederim.
  • merhaba vegas ile ilgili uğraştığım fakat yapamadığım bir durum var. konuşma başlangıç ve bitişlerinde
    müziğin otomatik kısılmasını ve yükselmesini istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim şimdiden teşekkürler
  • Merhaba
    Program sürekli hata veriyor. Hata stopped working hatasi. Quicktimer falan kurdum düzelmedi. Render bitmeden hata veriyor. Edit yaparken bile hata veriyor. Çözümü nedir? Teşekkürler

• Godhand28 G kullanıcısına yanıt
    bro bana da yardım edermisin ben bulamadım bulduysan soylermisin cıldırıcam
  • Vegas 14’de mkv dosyasını nasıl import edebilirim?

• 
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.