Şimdi Ara

SONY TABLET S ANA KONU (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
675
Cevap
3
Favori
30.462
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evet bimeks o konuda sıkıntı cıkartmıyor hediye çekini verdiler hemen bana para iadesi biraz sıkıntılı oluyor genelde servis onayı istiyorlar çünkü ama hediye cekini sorgusuz sualsız veriyorlar beklemedeyim 9 kasımda tegra 3 tabletler cıkıcak.asus trasnformer 2 yi getirirlerse alıcam bimeksten.
  • Bende tableti Vatanbilgisayardan bir hafta önce aldım. Dil Türkçe, fis uyum sorunu yok ancak mikrofon sorunlu. Bu konuda sony servisiyle görüşen oldu mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seabream -- 5 Kasım 2011; 13:38:23 >
  • Bir süredir bu tableti almayı düşünüyorum. İlk başlarda iPad 2 ile Sony Tablet S arasında kalsam da, iPad 2'nin kısıtlamaları vs. kendinden biraz soğuttu. Yalnız birkaç sorum olacak ki yanıtlarsanız sevinirim. Öncelikle şu Market üzerinden paralı uygulama satın alamama olayı var, bunun için hiç bir çözüm yok mu veya Google tarafında bu konuda herhangi bir gelişme var mı? İkinci olarak benim için önemli bir konu olan, bu cihaza ICS güncellemesi gelecek mi? Ve son olarak önerir misiniz? Kullanım amacım oyun vs. değilde daha çok internette surf yapmak ve çoklu medya oynatımı olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sleepnir

Bir süredir bu tableti almayı düşünüyorum. İlk başlarda iPad 2 ile Sony Tablet S arasında kalsam da, iPad 2'nin kısıtlamaları vs. kendinden biraz soğuttu. Yalnız birkaç sorum olacak ki yanıtlarsanız sevinirim. Öncelikle şu Market üzerinden paralı uygulama satın alamama olayı var, bunun için hiç bir çözüm yok mu veya Google tarafında bu konuda herhangi bir gelişme var mı? İkinci olarak benim için önemli bir konu olan, bu cihaza ICS güncellemesi gelecek mi? Ve son olarak önerir misiniz? Kullanım amacım oyun vs. değilde daha çok internette surf yapmak ve çoklu medya oynatımı olacak.

Merhaba, bende ios saçmalığından sıkılıp ipad2 mi sattım ve tablet s aldım. Ilk günler ne yaptım ben demedim desem yalan olur. Ama sonraları yani sistemi ve işleyişi öğrenince ne kadar iyi yaptığımı anladım. Evet marketteki tüm free ve lite olanlar bizim ama paralılara erişim yok, google bunu mutlaka çözecektir. Ancak bu market olayı dertt değil, istediğin her türlü programı netten bulup full leri indirip tabletine kopyala ve kur de, hepsi bu kadar. Fazla miktarda uygulama mevcut. Office pro dan tut pes 2012 ye kadar hepsi var tabletimde şu an. Hele amacın sörf ve film ise zaten doğru adres burası. Iso ta film format sorunlarıyla ve flaşsızlıkla uğraşman gerekecek ama tablet s te daha doğrusu android de bu sorunlar yok. Bence Tablet S iyi seçim olacaktır, ben şu an son derece memnunum.

• 3G li versiyonunun fiyati ne kadar arkadaslar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gamlı Baykuş

3G li versiyonunun fiyati ne kadar arkadaslar?

http://www.ereyon.com.tr/store/ProductDetails.aspx?productid=733977
    KDV Dahil: 1.399,00 TL
    Havale İndirimli: 1.329,05 TL
    Tek Çekim
    (%4 İndirimli) 1.343,04 TL

http://www.istanbulbilisim.com.tr/sgpt113tr-sony-tablet-pc-en-ucuz-fiyatlari-kampanyalar,30278.html
    Kampanya Fiyatı
    1.499 TL
    KDV Dahil
    Kredi Kartına Tek Çekim Fiyatı
    1.439 TL
    KDV Dahil
    Nakit / Havale / EFT Fiyatı
    1.424 TL
    KDV Dahil

http://www.hepsisony.com/?urun-3536-SGPT113TR-Sony-Tablet-S-16-GB-3G.html&ref=akakce&v=1.18.3
    Kdv Dahil Fiyatı : 1.399,00 TL

• quote:

Orijinalden alıntı: monatim

quote:

Bir süredir bu tableti almayı düşünüyorum. İlk başlarda iPad 2 ile Sony Tablet S arasında kalsam da, iPad 2'nin kısıtlamaları vs. kendinden biraz soğuttu. Yalnız birkaç sorum olacak ki yanıtlarsanız sevinirim. Öncelikle şu Market üzerinden paralı uygulama satın alamama olayı var, bunun için hiç bir çözüm yok mu veya Google tarafında bu konuda herhangi bir gelişme var mı? İkinci olarak benim için önemli bir konu olan, bu cihaza ICS güncellemesi gelecek mi? Ve son olarak önerir misiniz? Kullanım amacım oyun vs. değilde daha çok internette surf yapmak ve çoklu medya oynatımı olacak.

Merhaba, bende ios saçmalığından sıkılıp ipad2 mi sattım ve tablet s aldım. Ilk günler ne yaptım ben demedim desem yalan olur. Ama sonraları yani sistemi ve işleyişi öğrenince ne kadar iyi yaptığımı anladım. Evet marketteki tüm free ve lite olanlar bizim ama paralılara erişim yok, google bunu mutlaka çözecektir. Ancak bu market olayı dertt değil, istediğin her türlü programı netten bulup full leri indirip tabletine kopyala ve kur de, hepsi bu kadar. Fazla miktarda uygulama mevcut. Office pro dan tut pes 2012 ye kadar hepsi var tabletimde şu an. Hele amacın sörf ve film ise zaten doğru adres burası. Iso ta film format sorunlarıyla ve flaşsızlıkla uğraşman gerekecek ama tablet s te daha doğrusu android de bu sorunlar yok. Bence Tablet S iyi seçim olacaktır, ben şu an son derece memnunum.

Çok teşekkür ederim. Kararım biraz daha netleşti gibi.

@Gamlı Baykuş

3G'li versiyonu http://www.hepsisony.com'da önsiparişte 1399 Lira. Şu an herhangi biryerde stokta var mı bilmiyorum gerçi.

• arkadaslar 3 g li derken tablete sim felan mı takıyoruz . 3g nin ne işe yaradıgını tam soylermisiniz.Birde vodafone sınızsız internet paketini nasıl kullanabiliriz tablette
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crash47

arkadaslar 3 g li derken tablete sim felan mı takıyoruz . 3g nin ne işe yaradıgını tam soylermisiniz.Birde vodafone sınızsız internet paketini nasıl kullanabiliriz tablette

Evet sim takiyorsunuz. Halen sinirsiz interneti olan vodafone hattiniz yok ise sinirsiz neti kullanamazsiniz cunku yeni abone alimina kapatildi.

Fiyat tahmini verdiginiz icin tesekkurler. Tabletimi buldum buyuk bir ihtimalle bunu alacagim. Sony bayisi de dogru fiyat vermis bana demek ki.
  • Arkadaşlar bu tablet ve 3g konularından pek anlamıyorum. Sony S hoşuma gittiğinden sizlere danışmak istedim.
    1. Sony S de usb girişi var mı?
    2. Usb giriş var ise, alette 3g özelliği olmasa bile Turkcell VINN kullanarak internete bağlanabilir miyim?
    3. Usb girişi yoksa, 3g özellikli modeli ile VINN'ın içindeki sim kartı alete takarak interneti kullanmak mümkün mü?

Sözün özü Turkcellin güzel bir kampanyası var. Bu kampanyadan yararlanıp VINN almak istiyorum. Bu tablette bu internetimi nasıl kullanabilirim ya da kullanabilir miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BaZZaM

Arkadaşlar bu tablet ve 3g konularından pek anlamıyorum. Sony S hoşuma gittiğinden sizlere danışmak istedim.
    2. Usb giriş var ise, alette 3g özelliği olmasa bile Turkcell VINN kullanarak internete bağlanabilir miyim?
    3. Usb girişi yoksa, 3g özellikli modeli ile VINN'ın içindeki sim kartı alete takarak interneti kullanmak mümkün mü?

Sözün özü Turkcellin güzel bir kampanyası var. Bu kampanyadan yararlanıp VINN almak istiyorum. Bu tablette bu internetimi nasıl kullanabilirim ya da kullanabilir miyim?

Usb girisi var ama mini usb normal usb leri takabilmek icin donusturucuye ihtiyac var. Ancak vinn i takinca alete tanitmak mumkun mu bilmiyorum. Ama 3G li modelde vinn in sim kartini takip kullanabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Gamlı Baykuş

quote:

Orijinalden alıntı: BaZZaM

Arkadaşlar bu tablet ve 3g konularından pek anlamıyorum. Sony S hoşuma gittiğinden sizlere danışmak istedim.

Usb girisi var ama mini usb normal usb leri takabilmek icin donusturucuye ihtiyac var. Ancak vinn i takinca alete tanitmak mumkun mu bilmiyorum. Ama 3G li modelde vinn in sim kartini takip kullanabilirsiniz.

Teşekkür ederim aradığım cevap buydu.

• Tablet S için PES 2012 HD full ve crack edilmiş versiyon.

http://www.filesonic.com/file/3413137345/PES2012HD.rar
  • Oyun, program v.s. paylaşımları yapmaya devam edeceğim. Sizlerden gelecek paylaşımları da bekliyorum...
  • Cihazı sonunda aldım. İlk izlenimlerim gayet güzel. Zaten amacımın sörf yapmak ve multimedya olduğunu yukarıda belirtmiştim. Web performansından gayet memnunum. Bir de .mkv dosyalarını oynatabilsem muhteşem olacak. .mkv'leri hardware mode kullanarak açabilen medya oynatıcı yok sanırsam. :(
  • Vatan Bilgisayar indirim yapmış yine. World ve Axess 10 taksit 950 TL'ye geliyor. İlgilenenlere duyurulur.
  • Bence en iyi ofis programı Quick Office HD Pro ve linki aşşağıda... ( ilk yüklenirken register later deyin ve sonra tekrar sorma seçeneğini de işaretleyin ) Sorunsuz kullanıyorum...

http://www.filesonic.com/file/3426642835/QuickOffice_Pro_HD_v4.5.15.apk
  • IM+ Pro V5 linki : http://www.filesonic.com/file/3426680615/IM_Pro_v5.0.1.apk

HD Widget ( Güzel ve kullanışlı bir widget ) linki : http://www.filesonic.com/file/3426729235/MarketMilitiaHDWidget106.apk

Denedim sorunsuz çalışıyor Tablet S' imde...

• Android Market' in en son sürümü...
    Link http://www.filesonic.com/file/3426758795/Market-3.3.11.apk
  • quote:

Cihazı sonunda aldım. İlk izlenimlerim gayet güzel. Zaten amacımın sörf yapmak ve multimedya olduğunu yukarıda belirtmiştim. Web performansından gayet memnunum. Bir de .mkv dosyalarını oynatabilsem muhteşem olacak. .mkv'leri hardware mode kullanarak açabilen medya oynatıcı yok sanırsam. :(

MKV dosyalarını oynatabilirsin. Markette Rock Player mevcut, onu kullan. Ben denemedim ama mkv de en iyi programın o olduğunu hem duydum hemde forum sitelerinde de öyle yazılı. Bir dene bence...
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.