Şimdi Ara

SONY TABLET S ANA KONU (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
676
Cevap
3
Favori
30.462
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mustafaos7

http://www.hizlial.com/bilgisayar/tasinabilir-bilgisayarlar/sony-tablet-s-16-gb-sgpt111tr_30.001.4140.0357.htm
    Bu nasıl bir fiyattır arkadaş 2012TL

dostum 1096 diyor ama fiyata orda
  • quote:

Orijinalden alıntı: juseppefrknsmyr

quote:

Orijinalden alıntı: mustafaos7

http://www.hizlial.com/bilgisayar/tasinabilir-bilgisayarlar/sony-tablet-s-16-gb-sgpt111tr_30.001.4140.0357.htm
    Bu nasıl bir fiyattır arkadaş 2012TL

dostum 1096 diyor ama fiyata orda

Bugün değiştirmişler dün görünce çok şaşırmıştım.

• Bazı sorulara cevap vereyim :

1 Uyku modu pil sorunu :

Ben böyle bir sorun yaşamadım, cihazı %100 pil ile uyku moduna bıraktım bir gün sonra baktığımda yüzde 10 bile pil gitmemiş. Sanırım Wifi ya da gps açık kalıyor sorun yaşayan arkadaşlarda. Ayrıca iyi bir task manager da şart.

2 Gps ve navigasyon:

Ben sygic ve igo yükleyerek denedim ve wifi olmadan çalışıyor ve gps uygularını buluyor. Bu konuda bir sorun yok.
  • Merhaba Sony Tablet S' de denendi sorunsuz çalışan güzel bir oyun. 500 mb

http://www.multiupload.com/M9VLEUIGLT
     SONY TABLET S ANA KONU
  • tundra teşekkürler boyle paylaşımlara devam edelim arkadaslar..
  • Dün 7 saatlik otobüs yolculuğu yaptım. Net 5 saat müzik dinleyip, oyun oynadım. Bazen sadece birisini yaptım. 7 saat sonunda hala %23 pil kalmıştı. Gece bekleme konumunda bıraktım, sabah hala %20 idi. Kablosuz, gps ve live wallpaper gibi şeyler yoktu. Arkaplanda program olarak avg antivirüs var gerisi kapalıydı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dansedermisiniz -- 18 Ekim 2011; 11:40:44 >
  • arkadaşlar wifi ile bağlanamadım.şifreyi doğru yazıyorum ama disabled oluyor

fabrika ayarlarına döndürdüm.düzeldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lumpazivagabundus -- 18 Ekim 2011; 19:28:50 >
  • Bende bu urunu yenı aldım arkadaslar,kargo gelelı 3 saat bile olmadı,hep apple kullanıyordum ilk defa android işletim sşstemine sahip bir cihaz kullanıyorum.Şimdilik keşfetme aşamasındayım,yanlız arkada kalan uygulamaları nasıl kapatacağımızı daha cozemedım.Bu mesajı yazarken alet baya kasıyor muhtemelen arkada calışan uygulsmalar yüzünden.
  • Merhaba,
    bu google da sesli arama özelliği sizde nasıl? yani söylediğim kelimeleri genellikle anlamıyor. Çok çok kötü yani galaxy s şıp diye anlıyor bu anlamıyor. Neden böyle acaba? yazılımsal bir sorundur umarım.
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cryptdlg -- 31 Ekim 2011; 18:04:08 >
  • Mikrofonunda kesinlikle sorun var skype falan gorusme de yapamıyorsun karsı taraf seni güçlükle anlıyor ya da anlamıyor ben geri vercegim galiba bunu. Oysa ipod galaxy s ve galaxy tab da hiç böyle sorun yasamadım.
  • arkadaslar iphone u hotspot olarak gösterip internetinden faydalanamıyorum ? acaba android diye mi ? iphone la eşleştirebilen var mı?
  • bende aranıza katıldım bimeks kampanyasından aldım 12 taksit 926 tl ye geldi 16 gb lık wifi modeli.tegra 2 li 1 gb ram li bir tablet arıyordum motorola xoom dusunuyordum ama kampanyadaki fiyattı uygun geldi gozume aldım.Pişamanda degilim iki gundur cihazı kurcalıyorum ve ozellikle begendigim yonleri universal kumanda olayı harika birsey kumanda destegi olan her aleti kontrol edebiliyorum. pinball heroes oyunu dehset sekilde bagımlılık yapıyor. navigasyonu galaxy s ten sonra baya iyi geldi:)
    simdilik zarf seklinde netbook kılıfı aldım bir tane ici yumusak sunger onun icinde tasıyorum cihazı adam gibi kılıfları piyasaya cıkana kadar işimi gorsun diye.

begenmedigim yonleri on kamerası ve tundra36 nında bahsettigi gibi mikrofonu gercekten sony ye yakısmamıs ön kamerayı hic degilse 1,3 mp kullanıp mikrofonuda cihazin on yuzune yakın bir yere koysalarmıs sorunsuz diye bilicegim bir alet olucakmıs ama her guzelin bir kusuru vardır demisler:)
  • Playstation Store çıktı!!! Şimdilik oyun sayısı kısıtlı ama yine de denemeye deyer. Oyunlar paralı bu arada 6$
  • quote:

Orijinalden alıntı: tonyhawk

bende aranıza katıldım bimeks kampanyasından aldım 12 taksit 926 tl ye geldi 16 gb lık wifi modeli.tegra 2 li 1 gb ram li bir tablet arıyordum motorola xoom dusunuyordum ama kampanyadaki fiyattı uygun geldi gozume aldım.Pişamanda degilim iki gundur cihazı kurcalıyorum ve ozellikle begendigim yonleri universal kumanda olayı harika birsey kumanda destegi olan her aleti kontrol edebiliyorum. pinball heroes oyunu dehset sekilde bagımlılık yapıyor. navigasyonu galaxy s ten sonra baya iyi geldi:)
    simdilik zarf seklinde netbook kılıfı aldım bir tane ici yumusak sunger onun icinde tasıyorum cihazı adam gibi kılıfları piyasaya cıkana kadar işimi gorsun diye.

begenmedigim yonleri on kamerası ve tundra36 nında bahsettigi gibi mikrofonu gercekten sony ye yakısmamıs ön kamerayı hic degilse 1,3 mp kullanıp mikrofonuda cihazin on yuzune yakın bir yere koysalarmıs sorunsuz diye bilicegim bir alet olucakmıs ama her guzelin bir kusuru vardır demisler:)

Bu hangi kampanya?

• 18 19 ekimde yuzde 20 indirim yapmıslardı hocam bimekste pesinde 906 tl ye inmisti urun o kampanyadan aldım.
  • hayırlı olsun benden 160 lira ucuza almışsın üstelik aynı yerden. :-S ben iade talebinde bulundum bugün gönderdim sonuç bekliyorum. Yani cihaz muhteşem özellikleri var çok güzel de skype da bir sesli görüşme yapamıyorum. yani karşı taraf zor duyuyor ya da anlamıyor. Google sesli arama yaptıyorum çok çok kötü... mikrofon kötü olduğu için anlayamıyor. Eş zamanlı olarak galaxy s ipod da yaptım çok iyi sonuçlar aldım. Ama sony maalesef... Mikrofonda sorun var.
  • Bu cihazin yazikimi kirilabikiyor mu?
  • Arkadaşlar eşim bir türlü cihaza ısınamadığı ve kullanmadığı için satıyorum. Dokunmatik sevmiyormuş :)

İlgilenen arkadaşların öm lerini bekliyorum.
  • Arkadaşım fiyatı pm atarsan sevinirim
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.