Şimdi Ara

Sony Smartband Talk (swr30) Kullanıcılar Kulübü ** ANA KONU ** (39. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
791
Cevap
14
Favori
35.920
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İkisinin de birbirine +'ları ve -'leri var. Batarya ömrü SmartBand Talk'ta daha iyi. Ayrıca gelen çağrıyı cevaplayıp saat üzerinden konuşma özelliği de Gear Fit'te yok. Fakat Gear Fit renkli ve aydınlatmalı bir ekrana sahip. Gece karanlıkta bu bir avantaj. Ayrıca nabız ölçer de var ki bu özelliğin SmartBand Talk ta olmaması bir garip. Benim tavsiyem batarya süresi ve saatten çağrı yanıtlamak önemli değilse Gear Fit alabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mehmet Serdar K.

İkisinin de birbirine +'ları ve -'leri var. Batarya ömrü SmartBand Talk'ta daha iyi. Ayrıca gelen çağrıyı cevaplayıp saat üzerinden konuşma özelliği de Gear Fit'te yok. Fakat Gear Fit renkli ve aydınlatmalı bir ekrana sahip. Gece karanlıkta bu bir avantaj. Ayrıca nabız ölçer de var ki bu özelliğin SmartBand Talk ta olmaması bir garip. Benim tavsiyem batarya süresi ve saatten çağrı yanıtlamak önemli değilse Gear Fit alabilirsiniz.

Teşekkür ederim hocam haklısınız.Gear fit 2 almayı planlıyorum.
  • Ayrıca sürekli saat ekranının açık olması önemli değilse.

Bence büyük bir özellik. Kapalı ekranlı saatler olur olmadık zamanda açılıp gereksiz ışık saçıyor, istediğin zaman ise açılmıyor. Smartband ekranı klasik saat gibi, kolunuz sabitken saati görebilmek büyük konfor. Artık en yeni modeller bu şekilde çıkmaya başladı.

Yine de tercih sizin.
  • beyler bendeki saat donup donup kalıyor kapatamıyorum saat takılı kalıyor tuşlar fonksiyonlar işlemiyor . bağlantı kesiliyor bağlanıyor bir anda delirtti beni ne yapsam servise falan mı versem acaba aynı sorunları yaşayan bilen var mı ? .
  • Sesle arama yapabilen var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 80.S.5.5

beyler bendeki saat donup donup kalıyor kapatamıyorum saat takılı kalıyor tuşlar fonksiyonlar işlemiyor . bağlantı kesiliyor bağlanıyor bir anda delirtti beni ne yapsam servise falan mı versem acaba aynı sorunları yaşayan bilen var mı ? .

format atmayı deneyin. Bende de bir ara şarj etmede sıkıntı olur gibi oldu tak çıkar yaparken aklıma geldi format atınca düzelmişti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nokmen

quote:

Orijinalden alıntı: 80.S.5.5

beyler bendeki saat donup donup kalıyor kapatamıyorum saat takılı kalıyor tuşlar fonksiyonlar işlemiyor . bağlantı kesiliyor bağlanıyor bir anda delirtti beni ne yapsam servise falan mı versem acaba aynı sorunları yaşayan bilen var mı ? .

format atmayı deneyin. Bende de bir ara şarj etmede sıkıntı olur gibi oldu tak çıkar yaparken aklıma geldi format atınca düzelmişti.

hocam en az 5-10 kere format atmışımdır servise göndericem bugün artık bakalım ne sonuç alacağız . Sesli aramaya gelirsek onu bende beceremedim .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 80.S.5.5 -- 2 Haziran 2017; 9:33:3 >
  • Satılık swr 30 ankara ilgilenenler mesaj atabilir.
    (siyah)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DobloJTD -- 6 Haziran 2017; 22:6:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaklaşık 2 yıllık saatimin pil durumunu merak edip full şarjdan çektiğim saati not almıştım.

Cuma 19.30'da dolan batarya bugün (salı) 19.30'da %2 seviyesinde. Yani tam dolu 4 gün, artı 1 saat.

Sony Smartband Talk (swr30) Kullanıcılar Kulübü  ** ANA KONU **

Almayı düşünenler varsa hiç düşünmesin.

• Saat için kavisli ekran koruyucu arıyodum trde bulamadım, diğer sitelerdekiler de pahalıya geliyodu. Onun yerine normal ekran koruyucu alıp saatin ekranı boyutunda bikaç tane kestim, sonra rulo yaptım ve ince lastikle tutturdum. 10 gün sonra açınca kavisli gibi oldu, ekrana yapıştırdım ve hiçbir açılma falan yok.
  • Merhabalar renkli kordon fazlası olup satmak isteyen varsa iletişime geçsin lütfen (kırmızı veya lacivert turuncu varmı bilmiyorum )

• quote:

Orijinalden alıntı: nokmen

Yaklaşık 2 yıllık saatimin pil durumunu merak edip full şarjdan çektiğim saati not almıştım.

Cuma 19.30'da dolan batarya bugün (salı) 19.30'da %2 seviyesinde. Yani tam dolu 4 gün, artı 1 saat.

Almayı düşünenler varsa hiç düşünmesin.

Hocam peki stabil mi?

Yani her zaman bildirimleri gösteriyor mu?

• telefonu degistirdigim icin bu saati artık kullanmıyorum, isteyen olursa satabilirim. Bu saati almak isteyen cok para vermesin sıfır saate.
  • quote:

Orijinalden alıntı: berne15

Merhabalar renkli kordon fazlası olup satmak isteyen varsa iletişime geçsin lütfen (kırmızı veya lacivert turuncu varmı bilmiyorum )

Az kullanılmış ta olabilir fark etmez

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konuyu açtıgım gun almıstım saatimi.. 2 de kırmızı ve mavı kordon almıstım.. bilginiz olsun diye soyluyorum daha ne kolumdan cıkardım ne de bır arızası soz konusu.. gayette memnunum.. dıkkat ceken bır saat.. kolunda iwatch olan da samsung olan da soruyor saati..

tavsıye ederım herkese
  • Temiz problemsiz pili uzun dayanan siyah swr 30 arıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: berne15

Temiz problemsiz pili uzun dayanan siyah swr 30 arıyorum.
    Bilginiz olsun saatte donma problemi var benimde 1 seneden fazladır çekmecede yatıyor birdenbire dondu kaldı hiçbirşekilde aktif hale gelmiyor. İnternette pekçok konusu var sonynin sitesinde de var.

• yani artık bu saat alınmaz diyorsunuz teşekkürler )
  • Yeni aldığınız telefonun veya kullandığınızdan başka bir telefona, Sony SmartBand Talk SWR30'a bağlanamaması sorunu yaşayanlar için, bilgi tazelemesi yapmak istiyorum.

Geçen hafta yeni bir telefon aldım. Samsung Galaxy A5 2017.

SWR30'u NFC ile bu telefona bağlamak istediğimde, her dokunduğumda "Eşleşmedi" uyarısıyla karşılaştım.

Konunun önceki mesajlarında da "yeni telefonumla eşleştiremiyorum" şikayetlerini okuyunca, bilekliğimi artık yeni Bluetooth versiyonları ile uyum sağlamadığını düşünerek bir kenara bıraktım.

Hafta sonu olduğu için vaktim olduğundan bu konuya tekrar eğildim.

Bu konunun önceki sayfalarında daha önce belirtilmiş miydi bilmiyorum. Varsa da google aramalarında çıkmadı.

Bunun üzerine, yabancı forumlarda aramaya başladım. Esasen bileklik, ilk aldığımızda hiçbir telefon ile eşleşmediğinden, kendi telefonumuza sorun çıkarmadan bağlanıyordu.

Ancak, telefon değiştiğinde, bilekliğe eski telefonun unutturulması gerekiyor. Bunun için de fabrika ayarlarına döndürme/reset işlemi yapmak gerekli.

Bu işlem ise şöyle yapılıyor ;

1. SmartBand Talk'unuzu kapatın.

2. Üç kısa titreşimin ardından uzun bir titreşim hissedene kadar güç tuşu, ses açma tuşu ve ses kapatma tuşuna aynı anda basın ve ardından tuşları serbest bırakın.

3. Telefonunuzda NFC varsa SmartbandTalk uygulamasını telefonda açtıktan sonra, telefonun arka tarafına bilekliği temas ettirmeniz yeterli oluyor. NFC yoksa yine aynı uygulama ile manuel olarak Bluetooth'tan eşleştirebiliyorsunuz.

Sonuç olarak bilekliğimiz, Android 8 sürümü yüklü ve güncel telefonlar ile halen kullanılabiliyor.

• Mehmet Serdar K. kullanıcısına yanıt
    8 ay oldu kullanamıyorum, yazdıklarını defalarca yaptım aylar öncesinden. Aslında benim sorunum bağlanma değil de hemen kopma, önceden arka odalardan çeken saat şimdi 1 mt'den bile kopuyor. Dün akşam tekrar resetledim,uygulamalardan girip belleği falan da siliyorum.Hatta belki engel oluyordur diye tel.in arkasındaki araç içi tel.tutacağı parçasını bile söktüm. Akşam tekrar deneyeceğim. Bu arada telefonum Sony Xcompact.
  • 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.