Şimdi Ara

SONY SA-VE556H ACİL YARDIM hoparlör

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
865
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar bir gün önce SONY SA-VE556H 6.1 ses sstemi aldım fakat subwoofer ın arkasında hiç bir çıkış göremedi. bu ürünü dvd ses sisteminde çalıştırmak için anfi almam şartmı yoksa sadece bu sistemle hoparlör ve subwooferı çalıştırablirmiyim ? ikincisi ise bu set ile beraber kumanda geldi fakat nerede kullanılır bilemiyorum ses sistemi konusunda bilgim yok cevbınız benim için çokdeğerl yardımcı olursanız çok sevinirim .

SONY SA-VE556H  ACİL YARDIM hoparlör

• Bu sistem pasif yani amfi almanız gerekiyor, kumandası ise subwooferın çünkü sadece subwoofer aktif.
  • amfi almanız şart,subwoofer aktif diğer parçalar pasif,ancak kumanda neyin nesi anlamadım,ben de 356 sı vardı kumanda falan yoktu.
  • cevaplarınız için teşekkür ederim , peki bu alacağım amfi nin ne gibi özellikleriş olması gerekli bendeki bu sistemi çalıştırabilmesi için . birde fiyat belirtirseniz bende ona göre araştırmalarımı yapmış olurum .bu sisteme uyan ürün örnekleri adresleri marka model gibi tavsiylerinizi bekliyorumk teşekür ederim .
  • dostum bunun için ev sinema sistemleri bölümüne bakman yeterli.
    onkyo,denon,pioneer,yamaha,jvc vs hakkında bilgiler bulabilirsin,giriş seviyesi bir amfi işini görür.
    srcelektronik.comdan da sinema amfileri bölümüne bakıver,kolay gelsin
  • snoopdogg ilgin için ayrıca teşekkürler , ama ben bu kadar para veremem amfi için bunun başka bir yolu yokmu aldığıma bin pişman oldum . duyduğum kadarıyla bazı elektronikçiler amfi yapabiliyormuş biraz önce gittim sordum . ( yanlışlık varsa kusura bakmayın ) bunu bu şekilde yapabilirmiyim . yada ikinci el bir amfiye baksam bu SONY SA-VE556H 6.1 için . amacım aldıpım bu sistemi kullanmak öyle profesyonel bir sistem istemiyorum ama almışta bulundum bu sistemi şimdi ne yapacağımı şaşırdım :( dvd playeri değiştirsem işe yararmı . ağustos 12 sinde askere gittiğim içinde para harcamak istemiyorum . durum aynen bu şekilde . görüşlerinizi bekliyorum.
  • dönüşte bir amfi alabilirsin sherwoodlar,jvcler ucuz,bu set için amfi alman şart,elektronikçilerin yapacağı amfiyle uğraşma,2.el sitelerini araştır ya da,temiz bir şey bulabilirsin.
  • yamaha ve pioneerin giriş seviyesi gayet güzel ve ucuz amfileri var.
  • http://www.nanomall.com.tr/index.php?do=catalog/product&pid=45

peşinde fiyatı iyi forumda kullananlar da memnun

ya da hoparlör setini elinden çıkartıp yerine lg,panasonic vsnin hazır sistemini alın ya da klasik olacak ama logitech z-5500 alın
  • bu ürünü daha dün g.g dan aldım 188 ytl ye aldım ama şu an itibariyle anladımki ben enayinin biriyim . neyapacağımı şaşırdım . ilgine çok çok teşekkürler araştırmadan ilk defa bir ürünm aldım ve sonu bu oldu .
  • dostum kendini suçlamanın anlamı yok,olmuş bir kere,bir kenarda dursun ya da,dediğim amfilerden alabilirsin sonra.188 ytl fazla bir miktar değil sıfırmıydı,sıfırları genelde 500 ytl civarı.
    almadan önce forumda sorsaydın ya da satıcıya,daha iyi olurdu.
  • kutusunda sıfır üründü ses sistemi o zaman biraz bekleyip ( 5 ay ) gelince amfi almak en mantıklısı . her zaman alışveriş yapmadan incelerim ama bunu incelemedim . vaktini ayırdığın için binlerce kez teşekkürler .
  • sorun değil,amfi almak istediğinde de görüşürüz,hayırlı teskereler
  • http://urun.gittigidiyor.com/SAMSUNG-AV-RECEIVER-SYSTEM-AV-R-710_W0QQidZZ11690704

bu ürün gözüme ilişti ama ne dersiniz bilmiyorum
  • dostum samsung bu işlerde geride ve de dinlemeden sesi nasıl kullanımı nasıldır bilemezsin,bir de arkasına fan koymuşlar ,bence bele ve yamaha vs gibi bu konularda emeği olan markaların giriş seviyesi bir amfisini al,500ytl altında rahatlıkla bulursun ve aldığına değer.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.