Şimdi Ara

Sony, PS5 Pro’yu GTA 6 heyecanından yararlanmak için bu yıl piyasaya sürebilir (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
1.571
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Çıkacağını sanmıyorum eğer çıkacak olsaydı bir yerlerde iyi kötü resmi bir sızıntı olurdu Analistlere göre çıkması düşünülüyormuş hikaye,
    Hayır GTA 6 ile çıkacak diyorsunuz ne alaka sony için özel bir oyun değil ki oyun serie s'e bile çıkacak alakaya çay demle
    Eğer pro çıkarsa fanboylar alsın, 60 fps doya doya oynarlar zira daha fazlasını beklemeyin optimizasyon kolay iş değil oyun firmalarının en büyük yalanı son 5 yılda

• bence çıkartmaz. 2027 sonu ps6 çıkana kadar devam eder.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NeoNesil2024 -- 21 Şubat 2024; 10:50:52 >
  • GTA 6 bütün nesillere çıkar. PS 6'da oynarız.

• Berringer B kullanıcısına yanıt

2 ay once gelistirici kitleri dagitildi diye tonla sizinti cikti zaten hocam, GTA 6 exclusive olacak diye degil, yaratacagi hype ile milyonlarca cihaz sattiracagi icin pro versiyon cikacak. Buyuk ihtimalle fiyati da daha once olmadigi kadar yuksek olur, sony PS5'ten elde edemedigi karliligi bu sekilde telafi etmeye calisacaktir.

https://www.neogaf.com/threads/ps5-pro-devkits-arrive-at-third-party-studios-sony-expects-pro-specs-to-leak.1664594/page-8

• CCaaNN kullanıcısına yanıt

Ps5 için ortada 3 yılda yaklaşık 60 milyon satmış bir konsolda karlılık sağlayamadı Sony dediğiniz gibiyse ps5 pro yu yüksek fiyattan satacak orada mı karlılık sağlayacak Burada sıkıntı Sony şirket olarak karlılık sağlayabileceği bir argümanı kalmadı bilgisayar, telefon ve film piyasasında düştüğü rezil halleri herkes görüyor. Son dönemde yaptığı filmlere bakın hepsi birbirinden facia

Koskoca şirketi sadece playstation tarafının kurtarmasını bekliyor sony fanları daha çok beklerler. Sadece GTA 6 ile olacak iş filan değil bu kaldı ki zaten bende biliyorum tabirinizle oyunun exclusive olmadığını ha pro çıkarsa gta 6 ile de aynı döneme denk gelirse fanboylar buyursun alsın ama kimse 10 milyonlarca konsol satışı beklemesin ben bunu diyorum.

2024 sonunda çıkacak ps5 pro. Artık bunu sağır sultan biliyor. Çıkmaması imkansız kitler bile yollandı çoktan

Yoruma katiliyorum hocam, Sony'nin mentalitesinde dusununce hedeflerinin bu oldugunu tahmin ediyorum sadece, dogru veya tutarli diye degil  zararina satmadigi bir PS5 pro, GTA 6 hype'i ile kisa surede 10 milyon satis adedine ulasirsa geriden gelen "kardan zarar"larini kapatabilirler gercekten.

Fanboy degilim, simdiye kadar sadece PS1 ve PS4 Pro sahibi oldum, ama PS5 Pro tatminkar gelirse GTA 6 ile birlikte ben de almayi dusunuyorum mesela. PS5 zaten oyunsuzluktan olu dogmus bir konsol oldu, Pro ile bi umut telafi edilir beklentisi de var.

• Ps5 pro cikarsa Türkiye de 50 bin tl olur. En iyisi rtx 4070 süper li, ddr5 altyapili sistem kurup beklemek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

ps5 ölü konsol? oyunsuz? kafalar ne güzel ama:))

• Sky_Vision_V2 kullanıcısına yanıt

aynı fiyat olacak ps5 ile beklenti o. ps4 pro gibi oda aynıydı base ile

• console-master kullanıcısına yanıt

Yanlis ifade ettim belki de. Diyorum ki, zaten PC sahibiyim, yeni nesilde hangi oyunlar oynayamadim PS5'im olmadigi icin? TLOU2, Ragnarok ve Spiderman 2? Bu oyunlar sadece PS5'te var diye kac milyon sattirabilir?

Edit: Hatta PS4 e cikan TLOU2 ve Ragnarok'ta elenebilir listeden, Spiderman 2 disinda PS5 exclusive bir oyun var mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CCaaNN -- 21 Şubat 2024; 15:15:33 >

bu oyunlar day one pc ye gelmiyor yanlız. 1 ve 2 sene sonra çıkıyor. Ayrıca satış rakamları da oldukça iyi sadece ps olsa bile. Açıklıyorlar bunu zaten şu kadar günde şu kadar sattık diye. Sony'nin ilk gün pc ye single bir oyun getireceğini sanmıyorum. Helldivers 2 gibi multi oyunlar gelir zaten gelmelide satış için. Açıkçası 1 veya 2 sene beklemeyem yeni bir god of war veya ex oyun için. Alırım keyfime bakarım konsolda.Bazı oyunlar ise hala gelmedi. Mesela demons souls remake

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi console-master -- 21 Şubat 2024; 15:25:51 >
  • Şu PS5 Pro çıksın artık. Ben de VR ayağını merak ediyorum. Umarım yeni donanıma uygun daha kaliteli yapımlar olur. GTA6 zaten başlı başına konsolu aldırır eğer kayda değer bir performans sergilerse.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2025'ten önce çıkmamalı. Yine de kendileri bilirler tabii.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konsol yapacağına oyun yapsın Sony. Ps5 evde yatıyor.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.