Şimdi Ara

Sony, PS4'ün kasasını kısmen gösterdi! Video geldi! (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
112
Cevap
3
Favori
3.579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Daha slim modelini bekliyecez

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • PS4 çıktığında PS3 almak mantıklı olur mu beyler?
  • Olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alacaksan şimdi al.. The last of us gelmeden al daha beyond var murdered var.. Gta5 var... var oğlu var .. Erkenden al..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sanki Bana Pele

PS4 çıktığında PS3 almak mantıklı olur mu beyler?

nıye olmasın daha 2-3 yıl ömru var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BD911

Alacaksan şimdi al.. The last of us gelmeden al daha beyond var murdered var.. Gta5 var... var oğlu var .. Erkenden al..

Hocam bir arkadaşım yazın Amerika'ya gidecek. Eğer buradaki fiyatlar 350-400 TL seviyesine düşmezse ona aldıracağım. Sony Store sitesinde baktığımda 199 $ gözüküyor fiyatı. Arkadaşımda 200 $'a kadar sana bişey alabilirim sende parasını verirsin dedi ki bende burada para biriktirip geldiğinde vereceğim. Yani Eylül gibi elime geçecek. Geç mi olur?
  • Aslında geç değil ama malum yaz ayı geldi..(Öğrenciysen güzel fırsat.) The Last of us efsanesi çıkıyor.. Daha çıkacak oyunda var ama bana göre şimdi almanın tam zamanı.. İkinci el bulunur 300-400 arası..

Bu saatten sonra sıfır alıp extra masrafa gerek yok bence.. Temiz ikinci el bulunur.. İlla sıfır dersen kampanyaları takip et..

Bana kalırsa bu hafta al..
  • quote:

Aslında geç değil ama malum yaz ayı geldi..(Öğrenciysen güzel fırsat.) The Last of us efsanesi çıkıyor.. Daha çıkacak oyunda var ama bana göre şimdi almanın tam zamanı.. İkinci el bulunur 300-400 arası..

Bu saatten sonra sıfır alıp extra masrafa gerek yok bence.. Temiz ikinci el bulunur.. İlla sıfır dersen kampanyaları takip et..

Bana kalırsa bu hafta al..

Valla param olsa alacağım hemen. 2.el almayı düşünüyodum ama malum bu cihazlarında belirli ömürleri var. Şanssızlık yaşamak istemiyorum o konuda. Bir de teknolojik ürünlerde bir alışkanlığım var. Sıfır ürün olmasını tercih ediyorum hep. Benim öğrenmek istediğim eğer en az 2 yıl daha güncel oyunlar çıkar mı? Çıkacaksa sorun yok. 2010 yaz ayına kadar PS2 oynamış bir insanım Bu arada öğrenciyim ama bu yaz üniversite stajımı yapacağım.

@CMKNTR

Yani Fifa 2014-2015-2016 rahatlıkla çıkar mı mesela?

• Oyun gündeminde şu oyunlar var..

The Last Of Us

Beyond Two Souls.

GTA5

Watch Dogs

Murdered

...

Bu oyunların tek oyuncu modları ayrı çoklu oyuncu modları ayrı efsane.. Hiç biri olmasa gta 5 in mp modu kaç sene götürür... Daha her sene çıkan oyunlar var.. fifa pes gibi..

Dediğim gibi imkanın varsa şuan al.. PS3 sağlam cihaz öyle 2. el de temiz cihaz aldıktan sonra sorun olacağını sanmam...
  • quote:

Oyun gündeminde şu oyunlar var..

The Last Of Us

Beyond Two Souls.

GTA5

Watch Dogs

Murdered

...

Bu oyunların tek oyuncu modları ayrı çoklu oyuncu modları ayrı efsane.. Hiç biri olmasa gta 5 in mp modu kaç sene götürür... Daha her sene çıkan oyunlar var.. fifa pes gibi..

Dediğim gibi imkanın varsa şuan al.. PS3 sağlam cihaz öyle 2. el de temiz cihaz aldıktan sonra sorun olacağını sanmam...

Valla hocam dediğim gibi bu ara almam çok zor. Yazın para biriktireceğim ki en fazla 400 falan biriktirebilirim. O yüzden kışa kalacak gibi duruyor. Ha olur da elime para geçerse hemen alırım :) GTA 5 tek başına almam için yeter bu arada

• quote:

Orijinalden alıntı: Psikososyal

Sony, PS4'ün kasasını kısmen gösterdi! Video geldi!

Bu tasarım bana çok daha güzel ve olanaklı gibi geldi.

kendimi kahin gibi hissediyorum, 30 mayıs'ta attığım ps4 kasası 2 gün önce gösterilen orjinal kasaya çok benziyor.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.