Şimdi Ara

SONY PS VITA | OYUN TAKAS GRUBU | [ANA KONU] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.625
Cevap
39
Favori
69.434
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Elimde alete bundle olarak gelen Mod Nations oyunu var. Luminees ya da Vipeout ya da Rayman ya da Uncharted arıyorum.. oyuna ek olarak 30 tl; rayman ve uncharted için 40 tl nakit verebilirim:)

İlgilenene telefonumu da verebilirim, görüşebiliriz.
  • Bende de bundle'la gelen hiç açılmamış Modnation Racers var. FIFA, Marvel vs Capcaom 3, Ninja Gaiden veya Unit 13 ile takaslayabilirim, oyuna göre üstüne 40-60 TL verebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sabera -- 1 Nisan 2012; 11:38:57 >
  • Elimde promosyon uncharted golden abyss bulunmaktatadır. Fiyat 60 tl takas olur (modnation hariç)
  • Elimde PS Vita 3G ön siparişle gelen uncharted golden abyss oyunu var. Kısa sürede bitirdiğim için kenarda boş boş duruyor. Başka PS Vita oyunlarıyla (modnation racers hariç) takaslamak istiyorum. Oyunun kutusu ön siparişle geldiği için yoktur.
  • wipeout2048 ile takaslık kutlu uncharted
  • takaslık uncharted. oyun vitayla gelenlerden.tertemiz durumda... :)
    fifa soccer, virtual tennis, dynasty warriors, unit 13 takasa girebilecegim oyunlar:)

edit: prayer07 adlı arkadasla fifa karsılıgında takasımızı gerceklestirdik:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gurhan_90 -- 4 Nisan 2012; 17:04:49 >
  • satılık yada takaslı fifa.75 tl yada Unit 13 ile takas olur.
  • uncharted golden veya fifa alıcam fiyatları ne olur arkadaslar
  • Satılık veya takaslık Uncharted Golden Abyss, kutulu versiyon 1 haftalık. Tenis ile takaslamak istiyorum.
    Satın almak isteyenlere fiyatı 70TL
  • Elimde bugun alinmis FIFA FOOTBALL var haftaya bugun Rayman ile takas etmek isteyenler msj atsin hem bende o sirada trophyleri almis onlineda da ortaligi yakmis olurum
  • Elimde Uncharted oyunu var takaslamak istiyorum bu Unit 13.Le takaslamak isteyen kardeşim bana pm atsın görüşelim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ps4 -- 26 Nisan 2012; 16:30:39 >
  • Elimde orjinal kutulu uncharted var. Takaslamak için. Promo oyun değildir.
  • Satılık kutulu virtua tennis 4 var elimde fiyatı : 70 lira
  • Modnation , Dungeon hunter , fifa 2012, virtua tennis 4 satan ulaşsın.
    Ankara içine eldende parasını verebilirim.
    Şehir dışıda sorun olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuilde

Satılık kutulu virtua tennis 4 var elimde fiyatı : 70 lira

uncharted ile takaslarmısın kutulu oyun promo değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karpuzcu.

quote:

Orijinalden alıntı: tuilde

Satılık kutulu virtua tennis 4 var elimde fiyatı : 70 lira

uncharted ile takaslarmısın kutulu oyun promo değil.

yok hocam takas düşünmüyorum
  • Alınık PAL Rayman Origins Vita (Kutulu)
  • unit 13 lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi T.M.C -- 3 Mayıs 2012; 19:30:17 >
  • ps3 grubunda olduğu gibi burdaki fiyatlara da hayretle bakıyorum... bazılarınız sıfırından pahalıya, bazılarınızsa yok pahasına veriyorsunuz :) mod nations ve uncharted için ne fiyatlar dönüyor, keşke almasaymışım bu ikisini, burdan bedavaya alırdım :) diğer tarafta sataşmak amacım değil ama sıfırını kargosuyla 61TL'ye aldığım lumines'in ikinci eli için 90TL isteyen var (http://www.zavvi.com/10535537.html)

ha birisi ultimate marvel vs capcom'u veya rayman'i sıfır fiyatından aşağıya bırakırım diyorsa mesaj atsın :) bahsettiğim iki oyunun da sıfırı 90TLden biraz az olduğu için lütfen gerçekçi olun...
  • Uncharted: Golden Abyss Promo ancak sıfırdır. Daha PS Vita'ya hiç takılmadı. Herhangi bir oyunla takas yapabiliriz. Düşünenler bana PM atsın veya buradan irtibat kursun.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.