T

Yüzbaşı
02 Ocak 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 35 (Bu ay: 0)
359790 Gün Cezalı
356513 gün 18 s. 37 dk. kaldı
Gönderileri
ps4 alıcam çogu insan online sürekli klan içinde sürekli lag serverlar matchmaking problemleri oluyor bir türlü oyuna giremiyoruz diyorlar habire oyundan düşme sorunları

veya psn bakım var diyorlar aslı varmıdır arkadaşlar online oynayacagım için bu konu çok önemli benim için

online oynayanlar şu oyunların baglantı deneyimleri nasıl acaba psn den paylaşırsalar sevinirim battlefield 4 call of duty adw fifa 2015 gta v
online oynamak isteyen varsa akşamları buluşalım

gamertag paylaşırsanız bu mesaja güncel haliyle yazılacaktır
uzun zamandır boynumdan sancım vardı doktor fizik tedavi egzersiz vede masaj önerdi

fizik tedaviyi halletik masaj işini hastane uygulanmıyordu internetten bir araştırdım google

5-6 tane adres telefon çıktı arayım dedim bayan çıktı mereba dedi

yaw masaja ihtiycım var agrım var dedim
nekadar dedim sauna duş 1 saat masaj seansı ile 200 tl dediler benim 10 seansa ihtiyacım var doktor öyle söyledi ben bunu karşılayamam diyince ses kısıldı karşı taraftan gülme sesi duydum sanki
ben nereyi aradım dedim gel yardımcı oluruz dediler bagcılarda bir yer abi hastane veya muhanne tarzı bir yer sanıyorum kurum vs düz hat olmadıgı gibi sadece cep telefonu olması tedirgin etti paramı çarpalar korkusu

neyse yere gidince erkek çıktı önce buyur dedi salondon içeri bir girdim kasadaki fizyoterapist sandım lavuk mevzuyu anlattı çok hasta geliyor bize şöyle böyle faydasını görürsünüz

10 gün için 1400 tl kredi kartından çekti yan salona geçince ortam

kanapeye oturdum aga kahve ikram etti sagıma soluma iki bayan oturdu nerenden sorun oldugunu söyleyince gitmem gerektigini söyledim işler degişmeye başladı

ama farkettigim masajla birlikte ters işler döndügü geç kaldık parayı çektiker karttan siz siz olun aman gitmeyin derim gidince dışarı çıkamazsınız manken hepsi 1.90 boy sarışın yay gibi gergin vucut 90 60 90 5-6 bayan
10 gün boyunca gittim 10 gün boyuncada ecel teri döktüm param çarpılacak diye dünya degişmiş yaw yarın bakkal eczane diye nereyle karşılaşıcaz
selam arakadaşlar yegenim için ps4 alıcam sanırım bazı modelleri sorunlu oluyormuş

eskiden ps3 ler cache ve seri nosu belli bir kaç model tavsiye ediliyordu

ps4 için önemi nedir ve tavsiyeleriniz alırken dikkat edilmesi hususlar nelerdir

kafam karıştı hakverirsiniz umarım bazı cihazlar 1000 liradan gidyor kutusu açılmamış halde kimisi 1300 oluyor oyunsuz

cache ve üretim seri nosu na baglıdır ?
bu eser insanın kanını donduruyor okurken nasıl bilgi hazinesi kaç yüz yıl önce yazılmışsa osmanlıcadan tercümeye cevirmişler

içinde fizik geometri astroloji fen matematik yaşam varoluşu tasavvuf din uzay bilim yok yok kendimi bir anda lise yıllarımda buldum bunca yıl okudum ama herşey tek bir kitapta buldum PES dedim bir okyun abi şaşırıp kalıcaksınız

http://www.hidayetyolu.net/marifetname.pdf
oyunun single bitirdim

ancak online olarak merak ediyordum steamdan indirdim ama dörde dört oynamak zaten imkansız baglantı rezil

üçe üç oyunda 5-6 dakka sonra baglantı öyle bir hal alıyorki adamları retreat bile edemiyorum geberip gidiyorlar kontrol edemiyoruz

sistemim en güncel oyunları ultra oynatacak seviyede bir laptop baglantım 8mbit sınırsız oyunda server seçme gibi lüx de yok napıcaz ?
hatırı sayılır formun eski referanslı üyeleri öncelikle olmak birlikte imei kaydı için pasport arıyışım bulunmakta
bir özel işletmede çalışmaktayım malum hayat şartları ikinci ek gelire yeni bir kaynak arayışına zorladıgı şu ortamda ev kirası giderler gıda malesef

ikinci bir iş arayışım söz konusu

yanlız hali hazırda çalıştıgım şirkette 4 yıldır çalışmaktayım

acaba muhasebe veya işveren hakkımda ssk online üzerinden ikinci bir işde çalıştıgımı anlayabilirmi başka firma tarafından ödenen prim günlerimi veya toplam ödenen gün sayısını görebilirmi

ben ssk numaramı ve ssk dökümlerinin kişiye özel oldugunu zannnediyorum ikinci şahıslar tarafından görülebilirmi ?

konuya bilgili arkadaşların rica etsem paylaşımda bulunabilirmi benim için
yıl 2003 askerden yeni gelmiş gücü kuvveti yerinde

bir iş sektöründe mülakata çagrılıyorum takım elbise kravat jilet gibi gidiyoruz öz güvenimiz tam

ik soruyor daha önce neler yaptınız kendinizden bahsedin diyor kısa bir fasıl

iş tecrubesinden giriyor yanlış bir şaşırtmaca adım atıp işinizi böyle yapıyorsunuz degilmi diyor

elbette hayır dogru olanı budur işi beni sinirlendirmeye sabrımı denemeye beni sıkmaya çalışırken

yüzümden tebesümü düşürmedigimi anlıyor biraz daha sıkıştırıyor

ikinci adım yabancı dil bilginiz ingilizce mesleki oldugunu söyletyince

başlıyor girişmeye zayıf yerimden yakalıyor hızlı akıcı saniye içinde bir şey soruyor ingilizce falsoyu yakalıyor ve damgayı koyuyor ingilizce yetersiz

yıl 2014 5yıl amerikada çalıştım öyle bir hale geldim artık mülakatlarda herkes yeterli diyor ingilizceyi patara kütere girişiyoruz ingilizceyi wing chun gibi

iş konusunda sorular sorunca buyrun yerinde gösteriyim her ne kadar anlatmakla olmasa tecrubemi profesyonelligimi size işi sunarak göstermek daha cazip olur diyince

maaş beklentiniz nedir soruluyor

kendi vasıflarımda tecrubeli bir elemanın artı dil akıcı seviyede ise ortalama verdiginiz standart tutarın üstü beklentisindeyim normal piyasada kalifiye personel maaşlarını biliyorum tutar bu diyince

donup kalıyorlar ertesi gün müdürle görüştürmek üzere sözleşiyoruz dışarda sigara içmekte olan vatandaşın ne maaş aldıgını ögreniyoruz hiç ingilizce ilgisi olmadıgını anlıyoruz ve tecrubesinin 5 ay oldugunu ögreniyoruz

ertesi gün müdür güzel bir şekilde karşılıyor şirketinin imkanlarından yükselmede çok rahat olucagından vs demogolojiye giriyor devasa bir bürokrasi içinde ik larından müdüre ordan kısım amirine kadar filitreden geçiyorsunuz her biri aynı gün müsait olamıyorlarmış ayrı günler içinde randevu veriyorlar

ancak o rakamları veremiyeklerini söylüyorlar beklentiniz degiştirmelisiniz diyor

siz ne aradıgınızı ne vereceginizi bilin sap ile samanı bir ayrın tekrar göüşelim soruyorlar size kim söyledi maaş politikamızı yeni ayrılan bir elemanızdan ögrendim diyince

maaşı baglıyorlar tatlıya zorla

sözleşmeleri sunuyorlar

İŞ SÖZLEŞMLERİNDE Kİ SAHTEKARLIK

bilip bilmeden okuyup anlamadan herşeye imza atar insanımız bankalarda aynı güzel bir bayan gelir sözleşme üzerinde elini kapatır maddelerin şuraya imza at hızlı bir şekilde buraya imza at diye acele ettirirler

ama bir çok yasal hakkınızdan malesef vazgeçiyorsunuz iş verenler hep maddlere haklıya saklı kalmak üzere beyanlar geçer istedigi şekilde ihbar haber vermeden işten çıkartabiliyor ve tazminat sakatlanmada sorumluluk kabul etmiyor şirketim sorumlu degildir dogacak yasal süreçten şirketimi mesul tutmuyorum diye imza atıyorsunuz

sakatlanma veya meslek hastalıgına kimsenin bir bagışıklıgı yok bel boyun fıtıkları dizdeki menüsküs problemleri kol bacak kırıkları tendon yırtılmaları düşüp yaralanmalar

artı şirket araç veriyorsa ......a.ş zimmetlenen şu plakalı araç kendi şahsıma zimmetlenmiş olup kaza oldugu takdirde kaza tutanagı harici tüm mesuliyeti şahsıma aittir gibi

ya park halinde araca komyonun çarpıp kaçması veya lastiginin yolda patlaması

elverişsiz hava şartlarında karda buzda şirket size emniyet ekipmanı sunmuyorsa zincir gibi bagajda yedek lastik reflektör ilkyardım seti yangın söndürücü vs yoksa trafik cezaları ?

lastiklerin ömrü araç muaynesi geçtiyse bakımları yapılmadıysa kaza zaten kaçınılmaz bir hal alıyor sözleşmede siz kayıtsız şartsız her ne olursa olsun kabul ediyorsunuz

ve yasal hakkınızı üzerine imza attıgınız sözleşmede hakknız olmadıgını kabul ediyorsunuz

dikkat edin her işe girerken ve her sözlemeyi okuyun acele ettirirlerse

okumadım ve anlamadım neden imza atayım ?
eski sürümde usb takdıgımda kendi kendine eşzamanlama olursu iphone 5 cihazı ilgili menü gelirdi

şimdi olmuyor itunes match ile çakışıyor anlamadım veya itunnes mi desteklemiyor ?

eski sürümü indirsem daha yeni sürümü kurulu mesaj variyor eski sürüme geçemiyoruz anlıycagınız telefondaki verileri bilgisayara atamıyoruz
Hakkında
Forum İmzası:
alışverişler/refaranslar
takeru,(xbox360sattım) ShalafiTr,(xbox360 oyunları sattım) KcRasco ( iphone 4 sattım)
khueljin xbox360 satıldı
Forum İkinci El İmzası:
alışverişler/refaranslar
takeru,(xbox360sattım) ShalafiTr,(xbox360 oyunları sattım) KcRasco ( iphone 4 sattım)
khueljin xbox 360 satıldı
Hakkımda:
alışverişler/refaranslar
khueljin xbox 360 satıldı
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 7 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 9 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.171
İkinci El Bölümü Mesajları: 498
Konularının görüntülenme sayısı: 11.130 (Bu ay: 299)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 42 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.