Şimdi Ara

Sony PlayStation için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (1781. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
36.197
Cevap
644
Favori
2.764.782
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17791780178117821783
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    evet hocam oynarsınız, ps plus varsa online da oynarsınız. İndirim 11 hazirana kadar devam ediyormuş zaten sorun olmaz 3 haziranı beklemeniz. selamlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: frdbb

evet hocam oynarsınız, ps plus varsa online da oynarsınız. İndirim 11 hazirana kadar devam ediyormuş zaten sorun olmaz 3 haziranı beklemeniz. selamlar
    1 aylık plus alırsak olur sanırım,50 civarına gelir..
  • hotlevel kullanıcısına yanıt
    bilmediğim için soruyorum. Buradan indirirsek ps'in içine indirip her zaman oynayabiliyormuyuz? offline online? Bir de cdler 200-300 lira bunlar niye ucuz?
  • yaniyorsunfuatabi kullanıcısına yanıt
    CD her zaman daha mantıklıdır ö yözden

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yaniyorsunfuatabi

bilmediğim için soruyorum. Buradan indirirsek ps'in içine indirip her zaman oynayabiliyormuyuz? offline online? Bir de cdler 200-300 lira bunlar niye ucuz?
    online için plus üyelik istiyor onun dışında indirim olmuş herzaman oynarsınız..
  • quote:

Orijinalden alıntı: zeynep_35

CD her zaman daha mantıklıdır ö yözden
    neden mesela hocam?
  • yaniyorsunfuatabi kullanıcısına yanıt
    Mesela oyunu oynadın bitirdin satabilirsin 2. El ama diğeri hesabında kalıyor veya sattın ps4’ü. Oyunlarla beraber daha pahalıyla satarsın. Bazı cdlerin içinden oyuna dair poster vs de çıkabiliyor

• quote:

Mesela oyunu oynadın bitirdin satabilirsin 2. El ama diğeri hesabında kalıyor veya sattın ps4’ü. Oyunlarla beraber daha pahalıyla satarsın. Bazı cdlerin içinden oyuna dair poster vs de çıkabiliyor
    Hocam oyunu kendi hesabınıza almak zorunda değilsiniz. Ben XBOX'ta her oyun için yeni hesap açıyordum. 1 hakkını satıyordum, konsolu satınca diğer hakkını da satıyordum. Bu kardeşlik olayı da varken dijital oyun bence daha avantajlı.
  • oytunjo kullanıcısına yanıt
    Her oyun oynayacağım zaman hesap değiştirmekle uğraşmak zor iş gibi duruyor ama ben çok anlamiyorum bildiğimi yazdim kusura bakmayın

• quote:

Her oyun oynayacağım zaman hesap değiştirmekle uğraşmak zor iş gibi duruyor ama ben çok anlamiyorum bildiğimi yazdim kusura bakmayın
    zor değil basit bir şey. hesabı bir kere ekledikten sonra bilgiler kayıtlı duruyor sadece iki tuşa basmaya kalıyor sonrası. hele pri hesapsa hesap değiştirmeye bile gerek kalmıyor.
  • Merhaba arkadaşlar 3 yıılık temiz mat kasa ps4 ümü çift kollu 500gb kaçtan satabilirim piyasası nedir. Pc topladığımdan satıyorum.

• quote:

Hocam P1-P2 olayı var. P1 sizdeyse 1 kere giriş yapıp çıktıktan sonra bir daha girmenize gerek kalmıyor.

Tabi herkesin görüşü saygı duyarım ama bu kardeşlik sayesinde 2 kişi oyun alınabildiği için ben dijitali ön planda tutuyorum. Bir de dijitalde daha ucuza bulma şansı olabiliyor.
  • complete_ kullanıcısına yanıt
    14 günlük deneme etkinleştirin 1 aylık için boşuna ücet ödemeyin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultrAslan-BH

14 günlük deneme etkinleştirin 1 aylık için boşuna ücet ödemeyin
    tamam hocam tşk..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Coimbra

Bence PS5 beklemek daha mantıklı ama almak isteyen varsa Ps4 Pro 4299 TL Axess varsa 75 TL de chip para oluyorhttps://www.gittigidiyor.com/oyun-konsolu/sony-playstation-4-pro_spp_72777?id=542743022&_sgm_campaign=scn_7f87b18159f6e000&_sgm_source=542743022&_sgm_action=click?rcp_action=rcmProductClicked
    Sony garantili degil 3500 eder en fazla bence

• Tesadufen konuya girdim, tryi özlüyordum, niye geri dönmemem gerektigini hatirladim yine

• Arkadaşlar en uygun DS fiyatını yurtiçi/yurtdışı nereden alabilirim ? Ya da Rampage'in var orijinalle birebir aynı diyorlar onu mu alsam ? 600 liraya kol satıyorlar insanın içi acıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dik Otur

Arkadaşlar en uygun DS fiyatını yurtiçi/yurtdışı nereden alabilirim ? Ya da Rampage'in var orijinalle birebir aynı diyorlar onu mu alsam ? 600 liraya kol satıyorlar insanın içi acıyor.
    Bende arayıştaym uçmuş fiyatlar

• hasanmerto kullanıcısına yanıt
    Hocam insan her şeyi özleyebiliyor ve o özlediğin şeye geri döndüğünde "aman bu muymuş" diyorsun. Boş ver özlem duygusu olarak kalması daha iyi senin için, darısı bizim veya çocuklarımızın başına.
  • 
Sayfa: önceki 17791780178117821783
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.