Şimdi Ara

Sony PlayStation için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (1768. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
36.197
Cevap
644
Favori
2.764.779
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17661767176817691770
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu fiyatlara alan var mı diye sormuş herkes. vardır abi tabiki. 8-10 yaşında çocuklar evde şu anda analarını babalarını delirtmekle meşguller:)) cocuk dursun diye mecbur alıyor adamlar :))

10 yaşında değilseniz almayın bilader. ps5 fiyatına ps4 satıyolar keriz silkeleme operasyonu var.

amaç illa zaman geçirmekse açın webden emülatörle jetonlu mustafa oyununu oynayın.
  • Herkes yazmış ama ben de yazayım. Bu fiyatlara ps4 almayın.

Ps now konusu var forumda 14 gün ücretsiz üyelik alıp oynayın eğlenin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zamlarin sebebi dolar kuru filan degil.Dolar 6.20 iken 1950 tl idi Cok iyi hatirliyorum ciceksepeti dahi satmisdi ps4 .13 martta vakalar aciklaninca millet eve cekildi bu firsatci tayfa zam ustune zam yapmaya basladi.Suan 6.90 dolar 70 kurusluk zammi 4000 tl yapti 2000 tl lik konsolu zammi savunanlar sze dyorum gecin bu ayaklari.Geberselerde almam.2.el bile 2000-3000 cekiyorlar.Valla 2 kere ps4 aldim sattim.Suan ps3 slim var ki zibilyon tane oyun vakit gecirmem eglenmem icin yeterde artar bile.Almayin.ha paraniz cokdur alabilirsiniz ona bisey dyemem.

• quote:

Orijinalden alıntı: jamesdean0701

Hocam 3 tane ps4 modeli var;
    -İlk çıkan model pas4
    -ps4 Slim (ince kasa)
    -ps4 pro
    Ayrıca kendi aralarında güncellenen kasa modelleri var (Cuh-7116b atıyorum fan sesi daha az, ısınma daha az)

Eğer PS4’ün içindeki sürüm 5.05 ve daha düşük ise cihazınıza kırma işlemi yapabilirsiniz fakat multi oyunları oynayamazsınız.(Bunların ikinci elleride uçmuş durumda)

Ps4 pro’yu 2019 ocakta 2100TL civarına almıştım.Fiyatlar gerçekten uçmuş. 4K televizyonunuz olduğu için pro modelini tavsiye ederim.En yüksek çözünürlük pro’da. Ayrıca bazı oyunlarda yaşanan fps düşüklüğünü bu makinede yaşamazsınız.Benim tavsiyem ps3 almanız olurdu (god of war serisi için) ama fiyatlar ps4’e yakın olmuş.Düne kadar piyasası 400TL olan ps3’ler 800TL olmuş.PS5’inde çıkışının çok uzak olmadığı bu dönemde bu paraları vermek çok gereksiz ama dahada düşmez gibi.1 ay öncesi xbox one x(4K versiyonu) 2500TL civarınaydı.XBox cephesinde oyunlar çok daha uygun(yıllık üyelik ile)
    Hocam bilgilendirme için teşekkürler. Aslında normalde oyun hiç oynamıyorum, en son 12-13 yıl önce bilgisayardan oynardım. God of War ı merak etmiştim. PS3 mü alsam ? God of War ı sorunsuz oynayabiliyoruz ? Muhtemelen salgından sonra zaten oynamayacağım, ki oynayacak olursam da o zaman üst modeli alayım diyorum. Peki PS3 de kasa tipi, versiyon vs neye dikkat edilmeli ? Ayrıca kırık mı olmalı ? Veya olmamalı ? Teşekkürler.

• Aklıma esti PS4 fiyatlarına bakayım dedim. Geçen sene 2000 civarı hatta türlü kampanyalar ile daha ucuza alınabilen cihaz 5-6 bin olmuş. Tamam dolar kurundan dolayı fark olur ama bu aşırı artış nedir aklım almadı.

• Dün yayınlanan gece yarısı kararnamesi ile oyun konsollarına %20 ek vergi geldi arkadaşlar, geçmiş olsun.

Ekleme: Durum daha vahim, %20 kalıcı vergi gelmiş ama 30.09.2020 tarihine kadar %50 ye çıkarılmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Christhof -- 18 Nisan 2020; 13:20:56 >
  • dün gece gelen ekstra vergi ile birlikte bu başlık forumun tozlu raflarına kaldırılacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Christhof

Dün yayınlanan gece yarısı kararnamesi ile oyun konsollarına %20 ek vergi geldi arkadaşlar, geçmiş olsun.

Ekleme: Durum daha vahim, %20 kalıcı vergi gelmiş ama 30.09.2020 tarihine kadar %50 ye çıkarılmış.
    Bıktım
  • İkinci eller bile iki katına yükselmiş. Maşallah.3 bin liraya ps4 mat satılıyor şu an.
  • quote:

Orijinalden alıntı: umt1001

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_sony-playstation-4-500-gb-konsol-beyaz-1128830.html

bu fiyata doğru olma ihtimali % kaçtır
    stok yok hocam adres girince yazıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Christhof

Dün yayınlanan gece yarısı kararnamesi ile oyun konsollarına %20 ek vergi geldi arkadaşlar, geçmiş olsun.

1 senedir PS4 fiyatlarının ucuz olduğunu hep söyledim
    Çünkü 1500-2000 TL ye alacak olduğunuz PS4 size son oyunları hem takılmadan hemde yok direct x kur yok yama kur yada Windows sıkıntısı olmadan size oyunr oynatıyor

Ben yıllarca pc ile uğraştım ama sağlam oyunları oynamak için sürekli sistem değiştir para herca ,PS4 2000 iken bedava derdim . şimdi de aşırı yükselmiş ama bende pro vat mesela Hakkı 4000 lira fan aşağı olamaz derdim sürekli

Slim ler ise 3000 3500 normal .

• Bu ulkede savas ciksa bizi silah cekip ilk vurucaklar esnaflar olur yaziklar olsun utaniyorum...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu an öğrenci olarak Almanya'da bulunuyorum, yaklaşık 10-15 gündür aklımda Switch almak var ve takip ediyorum. Kargo beklememek için henüz almadım ve pazartesi mağazalar açılınca alacağım. Bu araştırma süreci boyunca çok önemli olmasa da tüm konsollarda indirim vardı. Xbox One X 290 euro, Switch normal fiyatı üzerine bir tane oyun hediyesi( ki avrupada sabit hep fiyatları zaten) Ps4'de kumanda hediyesi gibi kampanyalara rast geldim.

Bizde ise bu süreç başladığında ürünlerin fiyatları arttı, göz göre göre kazıklandık ve en son devletimiz el atarak dedi ki gümrük vergisinden biz de kazanalım. Burası yeri değildi belki ama yine de yazmak istedim.
  • Türkiye'de oyun konsollarına yüzde 50'lik ilave gümrük vergisi getirildi!

https://www.haberturk.com/oyun-konsoluna-yuzde-50-ek-vergi-haberler-2650420-teknoloji

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Karantina bitince vergiye rağmen bundan ucuz olur. Almayın arkadaşlar. 4-5 bine bu nesil konsol alınmaz PC toplanır. Ben konsolcuyumdur, ancak fiyat avantajı ortadan kalkınca anlamı kalmıyor. Bir de Steam'de fiyat avantajı var. 4-5 bine 1080pde adam gibi oyun oynatacak PC toplarsınız.

Yeni nesil konsolu da tanıdıkla alacağız yurtdışından, paramız olursa.
  • Bu fiyata güzel pc toplanır neden yükseldi ki bu fiyatlar birden?
  • quote:

Orijinalden alıntı: FreeRun

Bu fiyata güzel pc toplanır neden yükseldi ki bu fiyatlar birden?
    Corona sebebiyle kalmadı piyasada konsol ana sebep o. Dolar, en son vergi işi falan derken fena halde durum.
  • ps5 geliyor ve yoğun iş temposundan vakit bulamıyorum diye tertemiz pro mu 2 kolla beraber 2500e sattım. sattıktan 1 hafta sonra izne çıktık hala izindeyiz prolar 7bin lira oldu. hayatımda hiç bu kadar hatalı bi ticaret yapmamıştım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zafonte

ps5 geliyor ve yoğun iş temposundan vakit bulamıyorum diye tertemiz pro mu 2 kolla beraber 2500e sattım. sattıktan 1 hafta sonra izne çıktık hala izindeyiz prolar 7bin lira oldu. hayatımda hiç bu kadar hatalı bi ticaret yapmamıştım
    Ben de 2 ay önce (pandemi çıkmadan) teyzem oğluna satmayı düşünüyordum. 2700e 2-3 oyunla verecektim.Sonrasında kızım ''Baba satma lütfen.LAst of us 2 oynamak istiyoruM diyince'' duygulandım.Tamam,Ben de istemiyorum,Kalsın dedim. En azından yazın sonuna doğru elden çıkarıp üstüne eklerim .Ps5 alırım.
    Sağlık olsun hocam.Şu pandemi bitsin de ps5 15 bin tl olsun.(olmaz da, sözün gelişi )Canımız daha değerli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Babangida Babayaro -- 18 Nisan 2020; 23:25:54 >

• 
Sayfa: önceki 17661767176817691770
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.