Şimdi Ara

Sony PlayStation için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (1594. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
36.197
Cevap
644
Favori
2.764.802
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15921593159415951596
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Gönderi, geri iade edildi. Lütfen DHL Müşteri Hizmetleri ile temasa geçiniz.

Bu nedir ya. Boyle rezalet olamaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SeniorAwesome S kullanıcısına yanıt
    Seninde mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 2018 black friday'de Playstation 4 Pro almıştım 48€ fazladan ödeme yapmıştım gümrük bilmemneyi için. Cuma günü mail geldi amazon.de'den sabah 10 gibi, mailde 10 iş günü içerisinde gönderilecek diyordu. Meğer benim PRO hiç gümrük işlemlerine gerek kalmadan bana gelmiş :) Akşam 16 sularında da hesabıma iade edilmiş 304TL parayı gördüm ve çok sevindim. 1690 liraya PS4 pro cuh-7216 satın almış oldum. Maillerinizi ve ödeme yaptığınız bankanızı kontrol edin :)
  • Benim için amazon.es ten yapmış olduğum alışveriş tamamen hüsranla bitti.
    Almış olduğum 2 adet ps4 için günlerce beklettiler. Parayı çekip kargoya verdik dediler DHL ile defalarca görüştüm bize teslim edilen birşey yok dediler.
    Sonunda da amazon siparişimi kendi kafasına göre iptal edip para iadesi yaptı. Para iadesinde ise 62.96 TL zararım var. Yani hiç birşey alamadığım gibi birde ödeme yapmış oldum.
    Defalarca müşteri hizmetleri ile görüştüm hiç biri çözüm için birşey yapmadı.
    Bana utanmadan ürünleri istiyorsanız yeniden alın diyorlar. Ürün başına 100 er EUR fark var diyorum. Yapacak bir şey yok diyorlar.
    Sonuç olarak 62.96TL Ödeyerek bol bol stres hayal kırıklığı ve boşuna kaybedilmiş zaman satın almış oldum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi georgess -- 20 Ocak 2019; 14:37:7 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • iCankat İ kullanıcısına yanıt
    Hocam tam kaç gün sonra geldi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Frank Sinatra kullanıcısına yanıt
    Siparişi vermemin üstünden ortalama 60 gün falan geçmiş olması lazım tam hatırlamıyorum
  • iCankat İ kullanıcısına yanıt
    Peki sizden dhl gümrük işlemleri için TC kimlik no vs. İstemiş miydi? Gümrüğe tabidir gerekçesi ile

• quote:

Orijinalden alıntı: kartalizzma

Peki sizden dhl gümrük işlemleri için TC kimlik no vs. İstemiş miydi? Gümrüğe tabidir gerekçesi ile
    UPS ile geldi bana. Kargo ülkeye girer girmez otomatik olarak sms geldi bana belgeleri yazdırıp imzalayıp email atın diye ben diğer gün yapacaktım onu bekledim. Sonra diğer gün evden çıkmadan önce son bi takip kodunu kontrol edeyim dedim gümrükten çıkmış Adana'ya gelmişti bile belgeleri yollamadım ben de.

• geçen ay ps4 alıp iade etmiştim. iade yaparken kargoya 500 tl vermiştim. bugün 500 tlyi iade ettiler. bu adamlar nasıl batmıyor hayret ediyorum
  • Sony PlayStation için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU]

Arkadaslar Turkiye’ye kargo 13$ ekledi ups ile 7-20 gun olarak gosterdi , 6-10 gun olan bir hizli kargo secenegi ise 30$ ekledi. Ihtiyaci olan var ise girip baksin. Iletisimi cozebilirseniz mail atin faturayi dusuk gostertin kabul ederlerse

• quote:

Orijinalden alıntı: Srander

Arkadaslar Turkiye’ye kargo 13$ ekledi ups ile 7-20 gun olarak gosterdi , 6-10 gun olan bir hizli kargo secenegi ise 30$ ekledi. Ihtiyaci olan var ise girip baksin. Iletisimi cozebilirseniz mail atin faturayi dusuk gostertin kabul ederlerse
    gerçekmi bu :D

• quote:

Orijinalden alıntı: |SteeL|

https://www.ebay.com/b/Sony-PS4-Consoles/139971/bn_339810

ebaydaki ilanlar sahtemi beyler

Fiyatlar yanıyor doladırıcılık konusunda biri aydınlatması lazım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Sony PlayStation için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU]

Site güvenilir mi hocam

• quote:

Adam hıyar gönderebilir. Güvencesi yok o riske girilmez.

• İsviçre’de tanıdığı olan varsa şu an mediamarkt.ch sitesinde 370 İsviçre Frangi’ne Pro 1 TB alınabiliyor. (1850₺)

• Çok güzel fırsatlar bulamadım ya. Playstation alacağım da sanırım ikinci el almak daha mantıklı. Alırken version önemli mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uykuusuz -- 21 Ocak 2019; 1:29:3 >
  • 5.05 sürümüne kadar kırılabiliyor, bunun üstü kırılamıyor.Online oynamak için hep son sürüm gerekli
  • Ebayi dolandırıcılar basmış arkadaşlar. 70-100 dolara konsol ilanları var ücretsiz kargolu. Amaçları sanırım paypal'dan aldıkları ödemeleri bir an önce çekmek.
  • Arkadaş ikinci el bölümü mü burası her satış yapan buraya atıyor sattıklarını. Şikayetlere de bakmıyor yöneticiler.

• 
Sayfa: önceki 15921593159415951596
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.