Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Sony Playstation için Sıcak Fırsatlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: luckymaster Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 1 Mobil Kullanıcı  ( 1 Mobil Cihaz  )
32.049
Cevap
656
Favori
2.060.915
Tıklama
Giriş
      149 Mesaj
      03 Ocak 2019 10:41:14
      Kargom sabaha karşı Niğde şubeye indirilmiş. Ben de bugün teslim alıyorum inş :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Teğmen
      149 Mesaj
      03 Ocak 2019 10:44:14

Problem neymiş çözebildiniz mi? Yazılımsal bir hata falan yoktur umarım.

|
      |
      Torbjorn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      2694 Mesaj
      03 Ocak 2019 10:53:31
      quote:

Orijinalden alıntı: memis0051

Problem neymiş çözebildiniz mi? Yazılımsal bir hata falan yoktur umarım.
      hdmi kablosu sorunluymuş. turkcell tv nin bi kablosu vardı onunla değiştim düzeldi

driveclub aldım hiç sarmadı. yaş ilerleyince oyunlardan keyif alamaz oldum. biraz daha hevesimi alır satarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Torbjorn -- 3 Ocak 2019; 10:55:6 >

• Teğmen
      149 Mesaj
      03 Ocak 2019 11:04:22

Ben de bir hevesle aldım gibi geliyor. Bisiklette de öyle oldu 2 sefer bindim balkonda yatıyor 2 yıldır :D. Döviz yüksele dursun ben de satacam x)
      Bizi ancak online oyunlar tatmin eder o da paralı, hiç gelemem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi memis0051 -- 3 Ocak 2019; 11:5:4 >
      |
      |

• Yüzbaşı
      683 Mesaj
      03 Ocak 2019 11:13:56
      ben pubg için aldım bayağı zor alışmak gerek arkadaşlar da da var beraber oynuyoruz plus alcam ortak plus almak isteyen olursa pm atsın

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      03 Ocak 2019 11:16:57
      link yollar mısınız?
      |
      |

• Yarbay
      3844 Mesaj
      03 Ocak 2019 11:17:54

multi oyunlar sarıyor eş dostla. nba hiç oynamamıştım bilmiyorum da geçen arkadaşlar oynamaya başladık inanılmaz heyecanlı olmaya başladı :)

çift kolun güzel yanı o. yoksa 3-5 oyun dışında sarıp bitirebileceğiniz bir oyun olacğaını düşünmüyorum oyun bağımlısı değilseniz. ben gaming notebook almıştım 2 oyun falan oynamışımdır yani.
      |
      |
      memis0051 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      2397 Mesaj
      03 Ocak 2019 11:22:02

İyi bakalım, sevindim. Biraz daha senaryo ağırlıklı oyunları tercih edebilirsiniz. Uncharted serisi başlangıç olarak ideal gibi. Yada açık dünya oyunlarına yönelip ağır ağır yan görevleri yapa yapa ilerleyebilirsiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

PS4 Kardeşlik Alışveriş Sayım: 8 , Referansları PM'den sorunuz
    • Teğmen
      149 Mesaj
      03 Ocak 2019 11:26:58

Telefona da 6 yıldır oyun yüklemiş değilim en son askerdeyken oynamışımdır. Sanala karşı bi Cod'u severim. İddaalı multi keyifli olur :D

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
      |
      |
      SeniorAwesome kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Yarbay
      2694 Mesaj
      03 Ocak 2019 11:56:16
      quote:

Orijinalden alıntı: L@civert

İyi bakalım, sevindim. Biraz daha senaryo ağırlıklı oyunları tercih edebilirsiniz. Uncharted serisi başlangıç olarak ideal gibi. Yada açık dünya oyunlarına yönelip ağır ağır yan görevleri yapa yapa ilerleyebilirsiniz.
      uncharted ve driveclub aldım 134 tlye kampanya varmış. rdr2 sarar gibi geliyo ama oda pahalı. pc de 2-3 yıldır birtek overwatch oynuyorum indirimdeyken birde onu alacağım.

şurada fiyat iyi aslında ama hesap olarak veriyorlarmış. çalıntı çıkabilir diye almadım:https://www.oyunbufem.com/red-dead-redemption-2
      |
      |

• Yarbay
      2694 Mesaj
      03 Ocak 2019 11:58:25
      quote:

Orijinalden alıntı: memis0051

Telefona da 6 yıldır oyun yüklemiş değilim en son askerdeyken oynamışımdır. Sanala karşı bi Cod'u severim. İddaalı multi keyifli olur :D
      bende son 10 yıldır multi dışında birtek gta 5 oynamışımdır. oda open world diye senaryosunu oynamadım. ps plus da ücretsiz bi cod var hangisiydi hatırlamıyorum online ı varsa bende indiririm.

edit: cod2 dışında sevemedim cod serisini. 2. dünya savaşı varken ileri teknoloji silahlar oyunu bitirdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Torbjorn -- 3 Ocak 2019; 12:1:16 >
      |
      |

• Onbaşı
      22 Mesaj
      03 Ocak 2019 11:58:46
      1tb + spiderman paketi için aşağıdaki link doğru mudur ? Ona göre takip edelim.

https://www.amazon.de/dp/B07L5XV8LD/ref=twister_B01N2P9F8R?_encoding=UTF8&psc=1
      |
      |

• Yarbay
      3844 Mesaj
      03 Ocak 2019 12:21:21

vallaha telefonda bakınıyorum oyunlara da sarmıyor.

vainglory ve pubg oynuyorum biraz biraz. onun dışında çok bir etkeni yok bende oyunların artık. FM oynamışımdır en çok herhalde :)

ama dediğim gibi sıkılsam da satmam herhalde ps i. kalsın milletle çok güzel keyifler yaşatıyor.

bir ara nintendo wii almıştım baya oldu. çift nunchuck vs vs vs. çinden de ucuza kapatmıştım parçaları. yemin ederim valideyle peder beyin karşılıklı tenis oynama sahnesi hala aklımda kahkahalar atıyorum.

hayat çok kısa. 1500 lira beni öldürmez ama fazlasıyla keyif alabilirim :)
      |
      |
      memis0051 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      654 Mesaj
      03 Ocak 2019 12:42:35
      ps4'ü ilk kez alacak olan arkadaşlar. ilk oynamanız gereken oyun last of us :) ps4'ün efsanesi en kral oyunu last of us'tur. onunla başlayın :) benimki de istanbula varmış çok şükür. 3 hafta oldu.
      |
      |

• Yarbay
      2656 Mesaj
      03 Ocak 2019 12:42:47

Ortak plus nasıl oluyor?

|
      |
      caniturk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Apple iPhone X Black 64 GB - Apple Macbook Air 2017 13.3" - Beats Solo 3 Wireless Pop Collection - Sony Playstation 4 Slim 1 TB
    • Teğmen
      149 Mesaj
      03 Ocak 2019 12:42:50

Hahaha küçükken anneme oynattığım atari oyunu geldi aklıma (adventure island) Karakter nereye zıplasa o da gercekte o tarafa irkiliyordu xdxd. Atariden beri konsol yüzü görmedim bir iki kez oyun salonunda pes attım arkadaslarla, onun dışında cs manyagiydim bir zamanlar. Hey gidi :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi memis0051 -- 3 Ocak 2019; 12:43:51 >
      |
      |
      SeniorAwesome kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Teğmen
      214 Mesaj
      03 Ocak 2019 12:51:08
      amazon.de den gelen ps4 1 tb ler için sürümler nedir acaba arkadaşlar ? benimkide yolda 18 aralıkta aldığımız anca geliyor. Bazı şanslı arkadaşlar sonradan alıp bizden erken teslim aldılar :)
      |
      |

• Binbaşı
      1525 Mesaj
      03 Ocak 2019 13:24:55
      Alanlar hiç olmazsa Fotograflı kutu açılım yapsınlar, Birde ses durumları nasıl ? PS4 gürültüsü dünyaya bedel diyorlar.

Yeni :Intel Core i7 7700k (4.2 Ghz.) | MIS Carbo Gaming PRO Z270 | GSKILL 16GB (2x8GB) TridentZ DDR4 3200MHz | Asus Strix ROG GTX 1080 |CORSAIR 128GB Force GS SSD| 2x500 GB Samsung SATA II | 2 x WD 3.5" 2TB Caviar Green Sata 3.0 | Asus DVD RW | PSU : CoolerMaster Silent Pro 700W | CORSAIR CARBIDE SERÄ°SÄ° 300R Siyah Kasa
    • Yüzbaşı
      683 Mesaj
      03 Ocak 2019 13:29:44

psn kardeşlik konusu mevcut orada yazıyor hocam detaylı

|
      |
      Wadjet kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      654 Mesaj
      03 Ocak 2019 13:31:37
      quote:

Orijinalden alıntı: emrahcey

Alanlar hiç olmazsa Fotograflı kutu açılım yapsınlar, Birde ses durumları nasıl ? PS4 gürültüsü dünyaya bedel diyorlar.
      ps4ü alan başlığı takipten çıkarıyor :) kutu açılım ve detaylı inceleme bekliyoruz ama benim aldığım ürünü 10 kişi aldı hepsinin cihaz eline ulaştı daha biri yazmadı serisi şudur, kutusu böyledir diye. gürültü konusunu da dert etmeyin, ben 2016 sürümü 1 sene kullandım sattım gürültü hiç yoktu. eski serilerde var gürültü. bir de cihaz tozlanırsa olur. ev cihazlarında pek tozlanma olmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi msemender -- 3 Ocak 2019; 13:32:6 >

Hızlı Cevap

Reklamlar
Paykasa
web tasarım
nice türkiye
son dakika
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,453
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.