Şimdi Ara

Sony Playstation 3/4 - Sıkça Sorulan Sorular & Cevapları !!! (279. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.577
Cevap
65
Favori
671.714
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 277278279280281
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba arkadaşlar benim bir sorum olucaktı ps3 ümü evden eve nasıl goturebılırım bozulurmu evden eve goturmekle neyle goturmelıyım poşetle filanmı bilgisi olan
  • Güzelce sar sarmala battaniye vs varsa kutuya koy üzerine kırılır yaz onun dışında bir şey olmaz. İmkanın varsa kendi arabanda götür nakliye ile gidecekse üzerine bir şey konmamasını sağla, birşey olmaz.:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: taner__1903

merhaba arkadaşlar benim bir sorum olucaktı ps3 ümü evden eve nasıl goturebılırım bozulurmu evden eve goturmekle neyle goturmelıyım poşetle filanmı bilgisi olan

orjınal ambalajında götür
    bence artık fazlada abartma derim taner kardeşim
  • merhabalar,

arkadaşlar, ben bir süre önce psnden oyun satın almıştım. tabi o sırada psn kankalık olaylarından pek bir haberim yoktu. o yüzden de oyunu kimseyle bilgilerini paylaşmak istemediğim bir hesaptan satın almıştım. şimdi ben o oyunu kankalık yoluyla satışa çıkarmak istiyorum.
    öğrenmek istediğim, oyunu yeni açtığım(bilgilerini rahatlıkla paylaşabileceğim) bir psn hesabına aktarıp o yeni hesabı satma gibi bir şansım var mı? ya da böyle birşey herhangi bir yolla mümkünmü?

yardım ederseniz sevinirim.
  • Arkadaşlar selam öncelikle.Ben 23.01.2012 tarihinde Saturn'den PS3 aldım(oyun,kol dahil) ancak aldığım kutuyu açınca içinden Türkçe Kullanım veya Kurulum klavuzu çıkmadı.Sizce bu normal mi?Sizce şikayet edip yenisi ile değiştirmeliyim?Lütfen bu konu hakkında beni bilgilendirir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: theskyfr

Arkadaşlar selam öncelikle.Ben 23.01.2012 tarihinde Saturn'den PS3 aldım(oyun,kol dahil) ancak aldığım kutuyu açınca içinden Türkçe Kullanım veya Kurulum klavuzu çıkmadı.Sizce bu normal mi?Sizce şikayet edip yenisi ile değiştirmeliyim?Lütfen bu konu hakkında beni bilgilendirir misiniz?

kesinlikle anormal hemen değiştirsinler
  • merhaba arkadaşlar benim bi sorum olucak bu pal filan ne işe yarıyo
  • arkadaşlar ps3 açıkken demo oyun ınerken tv izliyince bişi olurmu
  • bir şey olmaz taner
    pal avrupa görüntü standartı ntsc de japon ve amerika görüntü standartı demektir.
  • beyler gunaydın.tahmın edılecegı gıbı bende bu play station konusunda yeniyim.yeniyim derken ps salonlarına yıllarımızı verdık ama cıhazı kendıme yenı aldım :) dun aksam arkadasımla onlıne oynamaya calıstık ama verı uyumsuzlugu dıye bı uyarıyla karsılastık oynayamadık.bunun nedenı nedır acaba?
  • quote:

arkadaşlar ps3 açıkken demo oyun ınerken tv izliyince bişi olurmu

olmaz bişey ben demo yada başka bişi indirirken bilgi açar oyun oynardım
  • quote:

Orijinalden alıntı: metin10hagi10arda10

beyler gunaydın.tahmın edılecegı gıbı bende bu play station konusunda yeniyim.yeniyim derken ps salonlarına yıllarımızı verdık ama cıhazı kendıme yenı aldım :) dun aksam arkadasımla onlıne oynamaya calıstık ama verı uyumsuzlugu dıye bı uyarıyla karsılastık oynayamadık.bunun nedenı nedır acaba?

Hocam benim yok ama sanirim sürümünün aynı olması lazım oyunu güncellemeyi deneyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cantosman

bir şey olmaz taner
    pal avrupa görüntü standartı ntsc de japon ve amerika görüntü standartı demektir.

teşekkur ederim abi saol yanı yurtdışından oyun fılan getırsek oynayamayız dımı
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cantosman

bir şey olmaz taner

teşekkur ederim abi saol yanı yurtdışından oyun fılan getırsek oynayamayız dımı

Ps3'de yurtdışından aldığın oyunda sorun çıkmaz, ancak filmlerde bu sıkıntıyı yaşarsın.
  • Değerli arkadaşlar
    Bugün Media Markt dan PS3 uncharted 3 paketini 599 tl ye alarak aranıza katıldım. İnşallah iyi yapmışımdır.
    Tabi doğal olarak da bilmediğim tonlarca bilgiyi öğrenmek için buradayım. Yani aşırı derecede bilgi yetmezliği çekiyorum.
    1.İlk sayfayı okudum. Oradaki bilgiler dışında bilmem gereken bir durum var mı?
    2.Forumda ortak oyun alabilceğimiz yada oyun takası yapılan forumlar var ise konu linklerini paylaşabilirmisiniz?
    3.PS3 aksesuarlarını nereden tedarik edebilim en uygun olarak?
    4.Sixasis kollar titreşimli olmuyor mu?
    5.Mesala bu kol sixasis mi? orjinal mi?http://urun.gittigidiyor.com/video-oyun-konsol/sony-ps3-kol-wireless-dualshock-ucretsiz-kargo-51529615
    6.Sony orjinal kol fiyat aralığı ne kadardır? Yada en ucuz kaça satıldı?
    7.Önereceğiniz sony veya sony dışında kol satan bir yer var mı? Fiyat/performans olarak hangi markalar neden tercih edilmelidir?
    Çok soru sordum yanıtlarsanız çok teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: thebaboli

Değerli arkadaşlar
    Bugün Media Markt dan PS3 uncharted 3 paketini 599 tl ye alarak aranıza katıldım. İnşallah iyi yapmışımdır.
    Tabi doğal olarak da bilmediğim tonlarca bilgiyi öğrenmek için buradayım. Yani aşırı derecede bilgi yetmezliği çekiyorum.
    2.Forumda ortak oyun alabilceğimiz yada oyun takası yapılan forumlar var ise konu linklerini paylaşabilirmisiniz?
    5.Mesala bu kol sixasis mi? orjinal mi?http://urun.gittigidiyor.com/video-oyun-konsol/sony-ps3-kol-wireless-dualshock-ucretsiz-kargo-51529615
    7.Önereceğiniz sony veya sony dışında kol satan bir yer var mı? Fiyat/performans olarak hangi markalar neden tercih edilmelidir?

Ben de merak ediyorum bunları, hayırlı olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Mertdnc

quote:

Değerli arkadaşlar

hosgeldin aramiza cok iyi fiyat tahminimce

1. ilk sayfada temel bilgiler mevcut ama konuyu takip et yorumlari oku yavas yavas oturuyor konu,
    2.ikinci el sayfasinda ust konu - populer takas konulari var eve gidince link pm atarim
    3. eski anayasa mahkemesinin orda konsolturk var ordan belki alirsin. konsolturkun siteye gir harita var(ankara)
    4.olmaz olurmu titresi
    5. orjinal gibi gorunuyor
    6. gamepad 100-130tl arasi
    7.media marktta speedlink in gamepad i bulabirsin

ayrica 3.sorunun devami: ankaradaysan kizilay izmir caddesinde irmak toysland var. biraz kaziktir ama olsun. sonra metro istasyonunun mesrutiyet caddesine giden taraflarda da japon oyun sarayi mi japon oyuncak pazarimi öyle bi yer var ama inan tam adini bilmiyorum orasida iyi ama kazik

takas konularını burdan bulabilirsin:http://resim.donanimhaber.com/forumid_275/tt.htm
    iyi forumlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi multiTYRT -- 25 Ocak 2012; 21:09:50 >

• quote:

Orijinalden alıntı: multiTYRT

quote:

Orijinalden alıntı: Mertdnc

quote:

Değerli arkadaşlar

hosgeldin aramiza cok iyi fiyat tahminimce

1. ilk sayfada temel bilgiler mevcut ama konuyu takip et yorumlari oku yavas yavas oturuyor konu,
    2.ikinci el sayfasinda ust konu - populer takas konulari var eve gidince link pm atarim
    3. eski anayasa mahkemesinin orda konsolturk var ordan belki alirsin. konsolturkun siteye gir harita var(ankara)
    4.olmaz olurmu titresi
    5. orjinal gibi gorunuyor
    6. gamepad 100-130tl arasi
    7.media marktta speedlink in gamepad i bulabirsin

ayrica 3.sorunun devami: ankaradaysan kizilay izmir caddesinde irmak toysland var. biraz kaziktir ama olsun. sonra metro istasyonunun mesrutiyet caddesine giden taraflarda da japon oyun sarayi mi japon oyuncak pazarimi öyle bi yer var ama inan tam adini bilmiyorum orasida iyi ama kazik

takas konularını burdan bulabilirsin:http://resim.donanimhaber.com/forumid_275/tt.htm
    iyi forumlar

Cevapların için teşekkür ederim. Bursa da ikamet ettiğim için Ankaradaki yerler pek uygun değil benim için.
    Ps3 kolunun orjinal mi çakma mı olduğunu nasıl anlayabiliriz? (sony için soruyorum)

• hocam önemli değil. yerler uygun değilse üzgünüm . kolun orjinalliğini ayırt etmek için geldiği kutunun üstünde kesinlikle ©Sony Computer yazması lazım. Ayrıca taşınmak üzere olduğumuz için ps3'ü kaldırdım ama hatırlarsam kolun arkasında orjinalliğini gösteren gene ©Sony Computer yazması lazım.
  • Oyun önerisinde bulunabilirmisiniz?
    Örneğin Need For Speed Run mı Grand turismo 5 mi? Araba yarışı olarak hangisini yada hangilerini önerirsiniz?
    Fifa 2012 mi pes 2012 mi? Futbol olarak hangisini yada hangilerini önerirsiniz?
    Güzel bir dövüş oyunuda önerirseniz sevinirim.
    Özellikle oyunlar 3d olursa ayrıca memnun olurum.
  • 
Sayfa: önceki 277278279280281
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.