Şimdi Ara

Sony Playstation 3/4 - Sıkça Sorulan Sorular & Cevapları !!! (379. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
7.578
Cevap
65
Favori
671.704
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 375376377378379
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Hala o sorunun varsa yardımcı olabilirim
  • Venomstr kullanıcısına yanıt
    Hocam PS 3 e her direksiyon seti alnr mı çalşrmı
  • COFFEEE C kullanıcısına yanıt

Evet. Fakat hangileri bilmiyorum. Ben pek direksiyon tercih etmiyorum. Gamepad ile oynuyorum.

• Venomstr kullanıcısına yanıt
    Hocam bide bizimps 3 kolu bozuldu sonra bize anakart bozuk dediler çok pahalı dediler ne kadar bu anakart
  • Arkadaşlar merhaba. Sana az önceye kadar tüm oyunlari çalıştıran PS4 pro da fifa oyunlarıni özellikle açmamaya başladı acıyor ama sürekli takılıyor hata veriyor diğer oyunlarda sorun yok . Anlamadım neden böyle ? Bilgisi olan var mı acaba ?
  • Cozuldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrah1982 -- 27 Ocak 2021; 9:51:0 >
  • Arızalı ds4 ü garanti kapsamında yaptırmak istiyorum fakat muhatap bulamadım. Official site saçma salak yerlere yönlendirip ülkenizde hizmet yok gibi bir şey diyor. Var mı bilen eden?

• Arkadaşlar bir sorum olacak. Ps4 de oynadığım God of War oyununda %15 ilerlemiştim ve ps5 e geçtim ve orada da %15 ilerlemem görünüyor ama oyuna girdiğimde yeni oyun başlat diyor. Kaldığım yerden nasıl devam edebilirim ?
  • hDundar kullanıcısına yanıt

Hocam aynı hesap ile mi girdiniz ps5'e ve save dosyası buluta kaydedilmiş miydi aksi takdirde trophy kısmında %15 ilerleme görürsünüz ama save dosyasını saklamadıysanız baştan başlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Weycell 61

Hocam aynı hesap ile mi girdiniz ps5'e ve save dosyası buluta kaydedilmiş miydi aksi takdirde trophy kısmında %15 ilerleme görürsünüz ama save dosyasını saklamadıysanız baştan başlar.

Hocam buluttan save dosyasını indirmediğimden öyle görünüyormuş, çözdüm sonradan
  • slm arkadaşlar ps3 cihazım önceden kırılmıştı güncelleme yaptım 4,87 ye güncelledim sonra hen indirme işlemi yaptım hen indiriyor ama yüklemiyor şöyle bir hata alıyorum (hen failure restart ps3 and retry ) yazıyor bana yardımcı olacak arkadaş var mı

• arkadaşlar başıma saçma sapan bir olay geldi. Sizin de yorumlarınızı almak istiyorum.

Benim bir adet tr psn hesabım vardı. Mynet uzantılı mail ile açılmıştı. Mynet mail paralı olduğu için mail adresini değiştirerek diğer bir mail adresimi hesaba tanımladım.

Fakat benim o mail ile açtığım uk psn hesabının mail adresiymiş bu. Bana hiçbir şekilde uyarı gelmedi bu maili tanımlarken. Şimdi tr psn hesabım açılmıyor. gmail uzantılı mail ile oturum açınca direk uk hesabı açılıyor. tr hesabı kayıp anlayacağınız.

Müşteri hizmetleri sizce bunu çözebilir mi yarın arayacağım?

• benim makine cuh 2016B

kırılıyor mu ?

• Selamlar
    PlayStation 4 satmayı düşünüyorum. Hesabımı da ayrı satmayı düşüyorum ama kullandığım mail adresini değiştirip öyle satabiliyor muyum

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Selam. Benim de bir sorum var.
    PlayStation 3 icin çıkan kablosuz gitar ve davul, PlayStation 4 de de çalışıyor mu ?
    Mesela ps4 de Rockband açıp 2 gitar bir davul oynayabilir miyiz ?
    Saygılarımla.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • EDİT : sorunu çözdüm.

SELAM ARKADAŞLAR.

PS4 PRO 5,05 CRAKLİ CİHAZIM VAR.

UZUN ZAMAN SONRA ÇALIŞTIRAYIM DEDİM.

CRAK İÇİN WEB SAYFASI AÇILINCA DOMAİN UÇMUŞ.

crack bargeins diye bir siteydi sanırım.

nasıl kırma işlemini aktif edebilirim acaba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi riderman -- 29 Aralık 2022; 20:58:31 >
  • merhabalar. psn kardeşliği ile bir arkadaşımdan kullanıcı adı ve şifre aldım kurdum plus üyeliği var ve plus kapsamında ücretsi oynayabileceğim oyunu indir dediğimde bu kullanıcı başka ps4 te aktif oldu o yüzden kredi kartı bilgilerini doğrulayın diyor bu normal mi acaba yada neyi eksik yaptım

• 
Sayfa: önceki 375376377378379
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.