Şimdi Ara

Sony Playstation 3/4 - Sıkça Sorulan Sorular & Cevapları !!! (280. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.578
Cevap
65
Favori
671.659
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 278279280281282
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: thebaboli

Oyun önerisinde bulunabilirmisiniz?
    Örneğin Need For Speed Run mı Grand turismo 5 mi? Araba yarışı olarak hangisini yada hangilerini önerirsiniz?
    Fifa 2012 mi pes 2012 mi? Futbol olarak hangisini yada hangilerini önerirsiniz?
    Güzel bir dövüş oyunuda önerirseniz sevinirim.
    Özellikle oyunlar 3d olursa ayrıca memnun olurum.

nfs bir arcade oyundur Gt5 ise gerçek gibi gerçeğe en yakın sürüş smilasyonu oyunudur direksiyonla oynanırsa daha büyük keyif veriyor ayrıca türkçedir 3 d dir ben gt5 derim

valla ben pes ciyim ama allah var fifanın grafikleri ambiansı daha güzel ve daha gerçekçi olmuş
    dövüş sevmem ilerlemi oyunlardan hoşllanırım unchardet gibi mesela
    tenis oyunuda çok keyif verir ps3 devirtua serisi çok güzel

• quote:

Örneğin Need For Speed Run mı Grand turismo 5 mi? Araba yarışı olarak hangisini yada hangilerini önerirsiniz?

bence nfs the run. Neden? çünkü mp si daha iyi. ikisinide oynamadım ama gt5 in simülasyon olduğunu biliyorum.
    Simülasyon sıkabilir. Bence run al fiyatı düşünce
  • quote:

GT5
    Fifa 12
    Mortal Kombat 9
  • bende bir sey sorcam. ps3un herzaman elinden geldigince yuksek cozunurlukte goruntu vermesi icin bir secenek varmi? orn 1080p oyunu 1080p calistirmasi 720p oyunu 720p calistirmasi gibi
  • ben ps3 için wireless klavye almak istiyorum.. herhangi bir marka/modeli kullanıp memnun olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilidian

ben ps3 için wireless klavye almak istiyorum.. herhangi bir marka/modeli kullanıp memnun olan var mı?

logitechin vardi wifi ile baglanan ustunde mousesi bile var
    media markt tan bulabilirsin 100 kusur tl

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: multiTYRT

quote:

Orijinalden alıntı: ilidian

ben ps3 için wireless klavye almak istiyorum.. herhangi bir marka/modeli kullanıp memnun olan var mı?

logitechin vardi wifi ile baglanan ustunde mousesi bile var
    media markt tan bulabilirsin 100 kusur tl

yüz lira çok beah.. ben en ucuzundan wireless bi klavye alıcam.. A4tech falan.
  • 2. el bölümümüzde sıfır wirepad ler satılıyor orjinal sony. 50 liraya alabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cantosman

quote:

Orijinalden alıntı: theskyfr

Arkadaşlar selam öncelikle.Ben 23.01.2012 tarihinde Saturn'den PS3 aldım(oyun,kol dahil) ancak aldığım kutuyu açınca içinden Türkçe Kullanım veya Kurulum klavuzu çıkmadı.Sizce bu normal mi?Sizce şikayet edip yenisi ile değiştirmeliyim?Lütfen bu konu hakkında beni bilgilendirir misiniz?

kesinlikle anormal hemen değiştirsinler

Ancak şu an hiç bir sorunum yok makina ile ilgili tıkır tıkır çalışıyor.Oyunumu da oynuyorum.Gerek var mı?

• Evet gerek olmalı , bu zamana kadar beklemeniz hata .

24 mayıs 2010 tarihinden itibaren garanti belgesi olmayan ürünler i , bu tip firmalar bozulduğunda yada sorun olduğunda bakmama hakkına sahiptirler. Faturanın hiçi bir geçerliliği kalmamıştır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cantosman

quote:

nfs bir arcade oyundur Gt5 ise gerçek gibi gerçeğe en yakın sürüş smilasyonu oyunudur direksiyonla oynanırsa daha büyük keyif veriyor ayrıca türkçedir 3 d dir ben gt5 derim

valla ben pes ciyim ama allah var fifanın grafikleri ambiansı daha güzel ve daha gerçekçi olmuş
    dövüş sevmem ilerlemi oyunlardan hoşllanırım unchardet gibi mesela
    tenis oyunuda çok keyif verir ps3 devirtua serisi çok güzel

Cevabın için teşekkür ederim.
    Türkçe ve 3D olması nedeniyle Gt5'i tercih edeceğim galiba.
    Bende Pesçiyim ama herkes Fifa2012 diyor anlayamadım. Bu konuda hala kararsızım.
    Uncharted3 var gerçekten harika bir oyun. Bu tarz ilerlemeli ama daha çok mafia veya şehir çeteleri tarzı bildiğin oyun varsa onlarıda paylaşırmısın?

• beyler psnde bi sorunmu ? var giremedmde
  • BEYLER BEN PS3 U VE PES 2012 YI GUNCELLEDIM.GUNCELLEDIKTEN SONRA OYUNDA SPIKER GITTI OYUN 1080 DE ACILMIYOR 760 DA ACILIYOR.NEDEN OLDU BI FIKRI OLAN VAR MI_?
  • Beyler şu kardeşlik olayını nasıl yapıyorsunuz anlatabilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: M`Shinoda

2. el bölümümüzde sıfır wirepad ler satılıyor orjinal sony. 50 liraya alabilirsiniz.

Bu konuyu aradım ama bulamadım. Linkini gönderirmisin?

Sizlere bir kaç sorum olacak.
    oyunlar çok pahalı geldiği için daha ucuz yollu oyunları nerden ve nasıl elde ederim?
    Psn kardeşliği nedir? Psn den aldığımız oyunu oynayıp bitirdik ve sıkıldık. Başkasına satabiliyormuyuz? Bir oyunu kaç kişi alabiliyor? Psn kardeşliği her oyun için ayrı ayrı mı yapılıyor? Psn ile ilgili bilmem gereken durumları açıklayabilirmisiniz?
    Birde yurtdışından uygun fiyata oyun alınan güvenilir yerler mevcut mu?
    Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
  • Selamlar herkese,

Ufak bir sorum olacak, başlıkta cevabını bulamadım. Eğer gözümden kaçmışsa özür dilerim...

Benim bir PS3'm var ve şu anda tatildeyim bir otelde. Buradaki televizyon oldukça kötü, bağlasamda bir şey ifade etmeyecek, ki zaten bağlanmıyor neden bilmiyorum. Herneyse, yanımda bir de Casper laptop bulunuyor. HDMI kablo için soketi var laptopun. Merak ettiğim, bu laptopun ekranını herhangi bir monitör gibi kullanabilir miyim PS3 için?..

Teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnurTuyloglu

Selamlar herkese,

Ufak bir sorum olacak, başlıkta cevabını bulamadım. Eğer gözümden kaçmışsa özür dilerim...

Benim bir PS3'm var ve şu anda tatildeyim bir otelde. Buradaki televizyon oldukça kötü, bağlasamda bir şey ifade etmeyecek, ki zaten bağlanmıyor neden bilmiyorum. Herneyse, yanımda bir de Casper laptop bulunuyor. HDMI kablo için soketi var laptopun. Merak ettiğim, bu laptopun ekranını herhangi bir monitör gibi kullanabilir miyim PS3 için?..

Teşekkürler...

Notebooktaki HDMI portu "Out" olduğundan maalesef bu şekilde kullanamazsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarppy

quote:

Orijinalden alıntı: OnurTuyloglu

Selamlar herkese,

Teşekkürler...

Notebooktaki HDMI portu "Out" olduğundan maalesef bu şekilde kullanamazsınız.

Teşekkürler cevabın için.

Peki ben odada televizyonda neden sorun yaşıyorum tahmini olan var mı?... (Kabloların adını bilmediğim için biraz saçmalayabilirim. ) Televizyonda sadece Scart girişi olduğu için çeviri tarzında bir aparat aldım. Scart girişine takıyorum, arkasında 3'lü giriş var aparatın bu girişe de PS3'ün 3'lü kablosunu takıyorum. (Şu renkli olan 3 lü kablolar...) Ancak telvizyonda göremiyorum PS3'ü.

Daha rahat anlamanız için, bahsettiğim aparat şu alttaki:

• 
Sayfa: önceki 278279280281282
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.