Şimdi Ara

SONY NWZ-W273 İNCELEMESİ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
3
Favori
8.572
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Ms.Sntrk

Merhaba öncelikle bende almayı düşünüyorum. Ama takıldığım bir yer var. Modellerde bazısı NWZ-W273 bazısı NWZ-W273SL bazısı NWZ-W273SB NWZ-W273W NWZ-W273L v.s. Bunlar arasındaki fark nedir bilgisi olan biri bilgilendirebilir mi ?

273-den sonraki harfler renk kodları.Örneğin B black W white gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alisarkis

quote:

Orijinalden alıntı: Kefalci

quote:

Orijinalden alıntı: baycazcin

Ben 3 Gün önce Aldım Ilk Mavı Aldım Ve havuza Gırdım Su kulaklığını Takmadığım ıcın Sağ kulaklığa su gırdı Ve Sesı azaldı Aldığım yere Gıttım Ve Deıstırdım bu kez beyazını aldım Tekrar havuza gıttım Ve su kulak Başlıkları ıle yuzdum daldım cıktım 3 saat Boyunca Tık demedı abı banamısın Demıyor cıhaz Sağlam o sol kulaklıktan ses azalma sorunu Felan Deıl su kulaklık baslıklarını kulanıcaksınız Ben bızzat yetkılı satıcı ıle görustum Kronık Arızası Felan yok

Öncelikle,bu olay susuz kullanımda (bu aralar bana olmadı tam 2 aydır).Alet çok sağlam.Havuzda çıkarayım derken suyun dibine düştü 2 dk kaldı bir şey olmadı (kuruladım ve talimatları uyguladım).Bisiklette çıkarmaya çalışırken kaskın kayışına takıldı yine tık yok.Gayet sağlam.Ayrıca çok rahat,kablosuz olması nedeniyle cx300-II ve walkman e463 ikilimi bırakıp bunu otobüste kullanmaya başladım.Kısacası ilk aldığımda pişmandım,şuan iyiki aldım diyorum.Bisiklette falan çok iyi.Ses de dengeli. (rock tarzı dinliyorum)

Merhaba Arkadaşlar,

Ben de bu ürünü almayı düşünüyorum. Fakat kullananlara benim için çok kritik olan bir soru sormak istiyorum. Cevaplarsanız çok sevinirim. Ben havuzda yüzerken tıkaç kullanmak zorundayım. Kulağıma çok az su kaçtığında bile benim için çok büyük sıkıntı olabiliyor, birçok kez kulak enfeksiyonu geçirdim bu sebepten.

Bu aleti taktığımızda, kulağımıza su kaçmasını da tamamen engelliyor mu? Yani aynı zamanda bir tıkaç işlevi de görüyor mu?

Şimdiden çok teşekkürler.

Cihaz su geçirmez olarak tasarlanmış ama yüzmeye öyle pek uygun olduğunu söyleyemem,havuzdaki ani bir hareketinizde yerinden oynama ihtimali var.Havuzda bir süre sonra müzik sesi kayboluyor çünkü kulaklıkla kulak arasına su doluyor.Çok çok iyi bir şekilde sabitlemedikçe güvenmeyin derim.Bir kez ayağımla havuz kenarından güç aldığımda cihaz kulağımdan çıkıp havuzun dibini boyladı.Bi'şey olmuyor ama dediğim gibi düşme ihtimali var suyun altında.

• quote:

Orijinalden alıntı: RoIF

1.arkadaşlar ürünü almayı düşünüyorum.fitness yapıyorum kulağımdan düşmez dimi
    2.birde bisiklette dağlarda filan çok geziniyorum kasislerden filan atlarken düşermi acaba?
    3.birde sennheiser cx200 var onun ses kalitesi kadar var mıdır acaba? teşekkürler

Düşmez, ben kullanıyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• DENİZDE ARIZA GECERİTMİ DENİYEN VARMI
  • arkadaşlar neredeyse hiç kullanılmadı tertemiz sorunsuz satıyorum pm ile ulaşabilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: TOOLSTOY

DENİZDE ARIZA GECERİTMİ DENİYEN VARMI

denizde tuz faktörü yalıtımlara zarar verir. o yüzden sony bunun için yeni bir ürün çıkardı ona yönel tuzlu su garantisi veriyor.
  • Merhabalar, her şey tamam iyi güzel de şu cihazda playlist arası geçişleri yapamadım bulamadım Listeler arası geçişi nasıl yapabilrim ?
  • Benim cihazında garantisi bitti ve kabloları sıkıntılı yırtıldı gibi, acaba servis parça getirtirebilir mi

• ŞARZ ALETİ OLAN VARSA BANA SATABİLİR Mİ ? 0534 461 79 32
  • Hocalarım elinde bozuk hurda 273 olan varsa satın alabilirim benimkinin kulağın kırıldı çok.sverek kullanıyordum hurdadan söküp takabilirim galiba

• Bende kulaklığı kırılmış çalışır durumda var. Şarj aleti falanda var. İsteyene satabilirim
  • TeknoBus kullanıcısına yanıt
    Naptiniz hocam verdiniz mi

• psycho1905 kullanıcısına yanıt
    Yok hocam nw 623 modeline geçtim

• TeknoBus kullanıcısına yanıt
    Digerini naptiniz hocam benim de 273 olanin sol tarafindan az ses geliyor napsam bilemedim

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.