Şimdi Ara

★★ SONY NW-WS413 & NW-WS623/625 BT&NFC [ANA KONU] ★★ (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
278
Cevap
9
Favori
26.119
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam tanıtımınız için teşekkürler birkaç sorum olacakti -413 le ilgili cevaplarsaniz sevinirim.

Öncelikle sunu soruyorum uyurken dinlemek istersem bi sikinti yaşar mıyım? Kulaklıklar rahatsız eder mi?

Bir diger sorum müzik sesini son ses yaptığımda dışarı ses verme oluyor mu oluyorsa cok mudur acep?😄

Birde Ses kayıtlarını açıyor mu? Mesela telefonda ses kaydı yaptim ve bunu NW WS-413 atip dinlemek istersem sikinti yasar miyim

Simdiden teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Topiramat

Hocam tanıtımınız için teşekkürler birkaç sorum olacakti -413 le ilgili cevaplarsaniz sevinirim.

Öncelikle sunu soruyorum uyurken dinlemek istersem bi sikinti yaşar mıyım? Kulaklıklar rahatsız eder mi?

Bir diger sorum müzik sesini son ses yaptığımda dışarı ses verme oluyor mu oluyorsa cok mudur acep?😄

Birde Ses kayıtlarını açıyor mu? Mesela telefonda ses kaydı yaptim ve bunu NW WS-413 atip dinlemek istersem sikinti yasar miyim

Simdiden teşekkür ederim
    Hocam uyurken müzik dinlemeyi hiiic denemedim ama hangi kulaklik olursa olsun yarim saat arayla bi 5 dakika cikarip kulaklarinizi dinlendirmeniz cok önemli

Son seste disari ses veriyor ancak oyle cok fazla degil. Kütüphane ortamindaysaniz rahatsiz eder disariyi, ses seviyesini hic son ayarda kullanamadim ama telefona gore daha az ses veriyor cunku kullanim amaci yuksek ses degil spor kullanimi.

Ses kayitlarinizin formati onemli cihazin destekledigi formata uyarsa calisir. Veya mp3 formatina cevirirsiniz ses kayıtlarını, sorun olmaz

• Benim sol kulaklığa kulak içi kısmından su girdi sol dan nerdeyse hiç ses gelmiyor bi çözüm biliyormusunuz elimde yedek parçalar var sürücüsünü değiştirebilirim ama baya zor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • GrkmOK G kullanıcısına yanıt
    Garantiye vermekten baska cozum bilmiyorum. Bu cihazlar tamir olmuyor. Servis bile tamamen değişiyor

• TeknoBus kullanıcısına yanıt
    Garantisi yok 2. El

Siz yinede servise sorun

Aradığımda servise tollayın diyolar oraya yollarsam kim bilir kaç para çıkarcaklar ve uzun süre kulaklıksız kalıcam

Hocam senin bi tahminin varmı servis fiyatıyla ilgili yenisini yollarlarmı veya

★★ SONY NW-WS413 & NW-WS623/625 BT&NFC [ANA KONU]  ★★

★★ SONY NW-WS413 & NW-WS623/625 BT&NFC [ANA KONU]  ★★

Durumu bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GrkmOK -- 7 Mart 2019; 9:18:27 >

Hocam tamamen değişim diyeceklee gibi duruyor ama inanin net fiyat veremem. Ürünün kendi fiyatini bile isteyebilirler

• Merhaba arkadaşlar ben bu urunun nwz ws 625 yüzüklü modelini alma aşamasındayim tavsiye edermisiniz kullanışlı mı?

• Merhabalar, ben bu ürünün nw_ws623 modelini aldım. Bluetooth ile bağlandıktan sonra telefon görüşmesi yaparken bazen hiç bir şekilde ses gelip gitmiyor. Tekrar falan bağladığımda bazen geliyor bazen gelmiyor. İlk defa bağlantı kurdum, henüz yeni aldım. Şu anda bir sorun yok ama böyle bir şey başıma geldi. Bu durum neden olabilir, normal midir? Tekrar olur mu bilemiyorum. Bluetooth müzik dinlemede sorun olmuyor süper o konuda ama bana ilginç geldi çağrı yanıtladığımda sesin gelmemesi.

Telefon kaynaklı olabilir mi?

• gogosumer G kullanıcısına yanıt
    Telefonunuzda arama sesini kulakliga atamaniz lazim. Eger boyle bir ayar yoksa sebebini bilmiyorum efendim

• Merhaba
    WS625 modeli var no data diyor. format attım resetledim ama sonuç yok.

başına gelen var mı ?
  • WARbird kullanıcısına yanıt
    Icinde muzik dosyasi olmadigini soyluyor. Ya bozuk yada desteklenmeyen bir formatta müzik atıyorsunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: TeknoBus

Icinde muzik dosyasi olmadigini soyluyor. Ya bozuk yada desteklenmeyen bir formatta müzik atıyorsunuz.
    sony music center ile düzeldi teşekkürler ;)
  • merhaba arkadaşlar sony 623 ile jbl endurance dive arasında kaldım. Jbl endrurance sprint kullanmışlığım var ve çok memnundum. Ses yüksekliği kalitesi vs. anlamda. Sony su geçirmez başlıkları taktığında jbl den az ses veriyor mu. Deneyen var mı.
  • Selamlar ,

Ufak yeğenim için (9 yaşında ) Sony Nw-Ws413 Walkman Su Geçirmez Mp3 Çalar kulaklık almayı planlıyorum , yorumlarınızı ve/veya alternatif bilmek isterim.

• Merhaba bende yeni aldım kulaklığı acaba pil seviyesini görmemin bir yolu varmı telefonda göremiyorum

• Benimki (Sony Nw-Ws413) sürekli sorun çıkarıyor geçen sene aldım 2 kere kullandım güç ışığı yanmaz oldu servise gönderdim sorun yok dediler baktım çalışıyor, ondan sonra 5-6 kere havuzda kullandım.
    Bu sene yine kullanayım dedim 2 kere kullandım sonra çalarken birden kapandı, çok uğraştım sonunda programını yükledim müzikleri silip yenilerini yükledim düzeldi ama bugün yine çat diye kapandı herhalde şarj bitti dedim taktım hiç ışık yok, açmaya çalışıyorum açılmıyor.
    Yani lanet ettim aldığıma, güvenerek aldım ama bu markanın hiçbir ürününü almam bundan sonra. Ankara'ya dönünce servise vereyim bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cozali -- 3 Ağustos 2019; 18:56:59 >
  • cozali C kullanıcısına yanıt
    Reset yaptınız mı ? Modele göre farklı yapılıyor. Reset tuşu varsa ona iğne ile basıp, yoksa farklı 2 tuşa aynı anda basılıyordu.. servisten önce bi deneyin.. bende işe yaramıştı

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.