Şimdi Ara

★★ SONY NW-WS413 & NW-WS623/625 BT&NFC [ANA KONU] ★★ (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
279
Cevap
9
Favori
26.116
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Baktım da reset tuşu bulunmuyor, sonra şurada yazanları denedim.

https://helpguide.sony.net/dmp/nwws410/v1/en/contents/TP0000877550.html
    https://helpguide.sony.net/dmp/nwws410/v1/en/contents/TP0000892231.html

maalesef onlarda işe yaramadı, hiç ışık gelmiyor, biraz daha deneyim bakalım gerçi düzelse bile yine gider büyük ihtimalle pek sağlıklı bir alet değil anlaşılan. Düşmedi, su geçirmedi derdi ne anlamadım, şezlongda çalarken birden gidiverdi.

Hadi yenisini alayım desem bu markanın almam başkalarına bakıyorum onlarda pek güven vermiyor, amazon'dan falan mı getirtmeli bilemedim, yüzerken iyi oluyordu 1 saat boyunca canım sıkılmıyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cozali -- 4 Ağustos 2019; 11:57:42 >

• 3 gündür çalışmayan aleti sabah bir daha deneyim dedim açıldı şimdi şarj oluyor, nasıl iş anlamadım, geçen sene de ilk aldığımda 2 kere falan kullandım böyle oldu evde açılmadı servise gidene kadar 3 gün içinde sanırım düzeldi sorunu yok diye göndermişlerdi.
    Acaba su falan mı kaçıyor kuruyana kadar çalışmıyor, nedir anlayamadım, 3 gün çalışıyor 3 gün çalışmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cozali -- 5 Ağustos 2019; 13:42:29 >
  • cozali C kullanıcısına yanıt
    Hocam, ben de az önce aklıma gelen birşeyi yazmak için girdim konuya.. Disk yönetimi bölümünden format atınca da düzelebiliyor.. exfat32 olarak format atınca düzeldi benimki.. 2 aydır kullanmıyordum ben de.. 3 yıl oldu ben alalı.. Pili öldü sanıyordum.. Az önce format attım şimdi şarj oluyor.. Daha önce de başıma gelmişti. Usb bağlantı ve data güvenliği konusunda sıkıntı oluyor benim tahminim.. Müzik atacağım veya labtop a takıp çıkarınca sıkıntı oluyor.. kafası karışıyor aletin
  • quote:

Orijinalden alıntı: adanaliboy

Hocam, ben de az önce aklıma gelen birşeyi yazmak için girdim konuya.. Disk yönetimi bölümünden format atınca da düzelebiliyor.. exfat32 olarak format atınca düzeldi benimki.. 2 aydır kullanmıyordum ben de.. 3 yıl oldu ben alalı.. Pili öldü sanıyordum.. Az önce format attım şimdi şarj oluyor.. Daha önce de başıma gelmişti. Usb bağlantı ve data güvenliği konusunda sıkıntı oluyor benim tahminim.. Müzik atacağım veya labtop a takıp çıkarınca sıkıntı oluyor.. kafası karışıyor aletin
    Geçen sefer format attım düzeldi aslında ama birkaç kullanım sonrası yeniden gitti şimdi bilgisayara takınca ne şarj ışığı yanıyor ne de bilgisayarda görünüyor ama bazen deniyorum açılıyor birkaç saniye sonra kırmızı yanıp kapanıyor. Sinirlendim kaldırıp attım.
    Aliexpress'ten getirteyim dedim ama ürünlere pek güvenemedim. Amazon'da birkaç model var oradan da getirtmek mesele, bütün yaz havuzda yüzerken zevk alamadım bu sene.

• Videoya konu olan NW-WS623 Bluetooth'lu modeli satıyorum arkadaşlar. Fiyat 450₺'dir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba . Sony ws623 modelini kullanıyorum. Youtube video vs. izlerken ses geriden geliyor bluetooth ile .Cihazı güncellemesini de yaptırdım değişmedi. iphone 11 kullanıyorum normal mi bu servise göndermeli miyim. Samsung Note 9 ve bilgisayarla denedim ses geriden geliyor. Bu sorunu yaşayan var mı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • donanim2020 D kullanıcısına yanıt
    Geriden gelmesi her bluethoot cihazda vardir. B5.0 olmayan cihazlarda biraz daha net hissedilir 2 saniye gibi bir sure degilse geriden gelme normal

• cozali C kullanıcısına yanıt
    Yaşadığınız sorunun aynısını ben yaşıyorum şu an. 2 yıldır neredeyse her gün kullanıyorum cihazı, dün de şarj için taktım daha geriye açamadım.

Pc ye takıyorum görmüyor, ps4 e takıyorum orda da bir tepki yok. Powerbank a takayım ışığı yanacak mı acaba dedim, sarj kablosunu bağladım. Cihazı taktığım an powerbank ışıkları yanıyor ama cihazda hiç etkileşim yok. Reset için 2 tuşa basılı tuttum o da olmadı.

Siz bu sorunu aşabildiniz mı? Benim ilk defa başıma geldi de , sık sık tekrar etti mi sizde de ?

• TheUnderTaker- kullanıcısına yanıt
    Merhaba, ben de yerli yabancı her kaynaktaki öneriyi denedim ama çözüm olmadılar. Maalesef yardımcı olamayacağım hocam..

• adanaliboy kullanıcısına yanıt
    Tamamdır hocam teşekkürler cevap için.

• TheUnderTaker- kullanıcısına yanıt
    Rica ederim, selamlar..

• Selamlar birkaç soru sormak istiyorum umarım cevaplarsınız.

1) Denizin altında ses kısılması ciddi boyutta mı,yani çevredeki insan seslerinden müziği duyamayız tarzı mı?

2)Şöyle bir şey okudum,sanırım denizde en fazla 30 dk kullanabilirsin tarzı, var mıydı böyle bir sorun bir de denizden sonra temizlemesi zahmetli miydi?

3)Şampuan, duş jeli vs. sıkıntı oldu mu?

4)Wav formatı ile 192 kbps müziği ayırt edebiliyor mu kalite olarak?

• arkadaşlar konuyu hortlatmış gibi olacağım ama bu model eskidi sanırım. yüzmede su altı ve sorunsuz kullanım için hangi marka ve modeller tercih ediliyor bu sıralar yakın zamanda kullanıp deneyimleyen var mı ? JBL Endurance Dive modeli benim için olumsuz.

• poqito P kullanıcısına yanıt
    Ben hala sonynin bu serisini kullanıyorum. Müzik dünlerken dış sesi duyma özelliğide var. Gayet memnunum.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • gogosumer G kullanıcısına yanıt

yüzerken mi kullanıyorsunuz ? sorum yüzme ve su altına yönelik

• poqito P kullanıcısına yanıt
    Evet yüzerken.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • nereden bulabiliriz peki bu veya 16gb olan modeli bir türlü göremedim tekno marketlerde

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.