Şimdi Ara

★★ SONY NW-WS413 & NW-WS623/625 BT&NFC [ANA KONU] ★★ (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
279
Cevap
9
Favori
26.095
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aralık 29 da n11 den aldığım nw-ws623 black 4gb walkmanimi satiyorum. Henüz yeni sıfırdan farksız. Kutusunu açarken parçaladığım için attım. 1 kez kullanıldı. Faturası vardır. 300'e satıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Neden satıyorsunuz acaba

• Yaklaşık 1 ay önce sony nw-ws623 aldım ve memnun bir şekilde kullanıyorum ama aldığımdan beri sağ kulaklık ile kablonun birleştiği yerdeki açıklık soldakine göre daha fazlaydı. Şimdi yüzmede kullanmayı düşünüyorum bu açıklık cihaz için bir sorun çıkarır mı ?  ★★ SONY NW-WS413 & NW-WS623/625 BT&NFC [ANA KONU]  ★★ ★★ SONY NW-WS413 & NW-WS623/625 BT&NFC [ANA KONU]  ★★

• avarosadfg A kullanıcısına yanıt
    Bir sorun yaratmayacaktir. O parca su gecirmezlik icin degil o kismin daha dayanikli olmasi icindirm su gecirmez olan parca daha iceride olan kablodur icinizi ferah tutun:)

• İyi günler.Bu kulaklıklardan almak istiyorum fakat birkaç sorum var.

623 serisinde uzaktan kumanda geliyor mu?Eğer geliyorsa ayrıca şarja ihtiyacı var mı?

NFC Özelliğini nasıl kullanıyorsunuz?Hangi amaca hizmet ettiğini anlayamadım.

Bluetooth özelliği kapatıldığında 413den farkı kalmıyor anladığım kadarıyla.Değil mi?

Dışarıya ses verme konusunda diğer kullanıcılar tarafından eleştirilmiş.Sizce de öyle mi?

Son olarak fiyatını hak ediyor mu?

Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karbonbazliorganizma -- 26 Şubat 2018; 11:41:42 >
  • karbonbazliorganizma kullanıcısına yanıt
    Kumanda sadece 16GB modeli ile geliyor ve oda sarj ediliyor veya yanilmiyorsam pili vardi.

NFC özelliğini telefona dokundurdugunuzda otomatik baglanmaai icin kullaniyoruz.

413'ten farki kalmiyor.

Disariya ses verme konusunda sikayetim yok

• Bluetoothla telefon görüşmesi yaptınız mı?Şikayetiniz var mı?

Bluetooth ile telefon üzerinden müzik dinlenebildiğini biliyorum.Cihazın hafızasına bluetooth ile müzik aktarımı yapılabiliyor mu?

Bu soruları buradan sormamın sebebi diğer alacak olanlara fikir vermesidir.Cevaplar için teşekkür ederim.

Telefon gorusmesi yaptim sikayetim yok ama kalabalik bir ortamda karsi tarafa ses gitmesi biraz zor oluyor. Sakin ortamlarda veya tek basinaysaniz guzel görüşülüyor, ayni zamanda cok ruzgar varsa buda biraz zorluyor.

Cihazin hafizasina bluethoot ile muzik aktarimi icin her seyi denedim bulamadim:d belkide vardir ancak cok ugrasip yapamamistim.

Fiyatini hak ediyormu kismina gelirsek spor icin kullanacaksaniz baska alternatifiniz yok zaten. Bunun kadar verimli bir cihaz yok. Ama ses kalitesi icin diyorsankz ayni fiyata daha iyi ses veren cihazlar var bu urunun kablo karmasasindan kurtarip spor icin kullanima uyumlu kullanilmasi icin uretildigini unutmamak lazim

• Verdiğiniz cevaplar için teşekkür ederim.

Özellikleri bu cihaza benzeyen başka cihaz önerileriniz var mı?

(Yüksek ihtimalle alacağım.Telefon üzerinden müzik aktarımı yapabilirsem haberdar ederim.)

Bu cihaza benzeyen baska bir cihaz bilmiyorum inanin. Yani 4 senedir bu seriyi kullandigim icin baska markalara bakma geregi duymadim. Daha iyisi olsa illaki duyardim

• Ben nwz273 modelini kullanıyorum. Cihazı şarj ettiğim aparatın kenarlarında bulunan tırnakların biri kırıldı. Bu cihazın şarj aletini ayrı olarak edinebileceğim bir yer var mı?

• TheUnderTaker- kullanıcısına yanıt
    Sony servise giderseniz yanilmiyorsam ucreti karsiliginda veriyorlardi

• Teşekkürler hocam. Bu konuda ki en aktif kişi gördüğüm kadarıyla sizsiniz. Bilginiz olabileceğini düşündüğüm için size bir sorum var. Nwz273 modeli ile ws413 modeli arasında ses kalitesinde ciddi bir fark var mı?

Ben nwz modelini 3,5 yıldır kullanıyorum. Bundan önce de eski modelini kullanıyordum. Yanılmıyorsam 2009 dan beri bu seri kulaklıkları kullandım hep. Ancak internette ws413 modeli için ses kalitesi düşük yorumlarını görünce elindekini kullanmaya devam edeyim dedim. Gerçekten dedikleri kadar fark var mı yoksa ws413 modeli alınır mı?

Hocam elinizdeki nwx273'un driverlari daha buyuk. Ses kalitesi bakimindan digerlerine gore daha fazla ustunde calisilmis. Ancak bu ufam tefek farklar. Surekli flac muzik dinlemiyorsaniz ki nwz273 flac çalamıyor zaten, audiophile olmaniz lazim o aradaki ses farkini anlamaniz icin:) ws413 daha dayanikli digerine göre

• Anladım hocam. Flac çalamıyor cihaz aynen. Ben de 320 kbps olmayan şarkıları mp3 çalara koymuyorum zaten. Bir bakacağım tekno marketlere. Teşhir ürününe denk gelirsem bir denemek istiyorum ses çıkışını bakalım. Çok gürültülü yerde çalıştığım için sesin güçlü olması önemli. 12 saat sarj süresi de yeter de artar bile

Yani ses seviyesi bazen dusuk gelebilir bangir bangir dinliyorsaniz eger. Ama ben son ses dinleyemiyorum belkide alismadigimdan, sadece genel kani biraz dusuk kaliyor diyor

• Yüzme için olan silikon başlıklarını Türkiyede bulmak mümkün mü ?

• adanaliboy kullanıcısına yanıt
    Sony servise sorarsaniz ucreti karsiliginda verebilirler

• Hocam , cevap için teşekkürler..

Sony servisi ürün satışı mı yapılıyor ?

• adanaliboy kullanıcısına yanıt
    Yapmıyor normalde ama aksesuar destegi sunabilir

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.