Şimdi Ara

Sony'nin yeni çerçevesiz amiral gemisi modelleri sızdırıldı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
157
Cevap
1
Favori
5.103
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kesbi

Sağlam filan değil sallamayın. Z3 plus bir düşemde gitti. Anakart değişecekmiş tabi kullanıcı hatası telefon adamın elinde patladı. Siz hala çerçeve olunca sağlam oluyor sanın. KEskin köşeli arkası önü cam tasarım nasıl sağlam olablir. Evet hala çerçeve var ve hala iğrenç keskin köşeli tasarım var. O köşeye düşerse yine pert.

Teknoloji biraz da şans işi galiba.

Bende Z vardı, sanırım en hor kullandığım telefonumdu.

Günde iki kez kesin düşerdi. 4 sene falan oldu alalı hala daha en ufak sıkıntı olmadan kullanılıyor.

Ev arkadaşım Z'yi gördükten sonra gitti Z1 aldı, 1 hafta sonra düşürdü üstten camı ve dokunmatiği gitti.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bana güzel gelmedi.kalas gibi çerçeveli ekranı daha çok seviyorum.
  • Geçen hafta Z5 compact'ım yangın merdiveninden patır kütür 1 kat aşağıya düştü. Dedim gitti telefon, inanın ekranda bile çizik yoktu.

Sony candır, varsin çerçeve fazla olsun.

Umarım çerçevesiz peşinden sağlamlıktan ödün vermezler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Özellikle Z5'in tasarımını çok beğeniyordum. Yazık oldu benim açımdan.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Donanım harika görünüyor. Aynı şekilde sağdaki tasarım da çok güzel. Sırf tasarım yüzünden almak istemeyenler için artık pek bahane kalmayacak gibi.

• bunlar olmuş

• eski tasarımı tonlarca kat daha iyi bundan. bok var çerçevesizlikte arkadaş.

• Sony'nin modelleri o kadar karışık ki artık takip edemiyorum. Bir bakayım diyorum. X'ler z'ler y'ler havada uçuşuyor. Kendimi bir anda matematik fonksiyonları konusunda buluyorum. X'e odaklanıp y'yi bulmaya falan çalışıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Barni Moloztaş

Çerçevesiz modelinin bile çerçevesi var

Bunada cerceve var diyorsan artik

• Sağlam değil mi? Beykoz'da telefoncuyum, görüğ görebileceğin en sağlam telefon Sony'dir. Ben kaç insanın "edge serisi" Samsung cihaz alıp bi kaç gün geçmeden ekranını kırdığını elime telefonun yarı parasını saydığını gördüm. Sony hariç diğer markalarda su geçirmezlik kavramı yokken alınan telefonların ufak su dökülmesinde pert olduğunu gördüm.

Sağlam derken bozulmaz, kırılmaz diyen olmadı. Diğer telefon markaları içerisinde en sağlam telefon, çoğu Japon markası gibi Sony'nin de ilk hedefi yıllardır sağlamlıktır. Su geçirmezlik akımına bile Samsung, Apple Sony sayesinde geçmiştir.

Ayrıca "Siz çerçeve olduğunda sağlam olduğunu sanın" cümlesini nasıl kurabildin? Üstü altı hatta sağ sol yanı ekran olan cihazlar mı daha sağlam oluyor? Ne içiyorsanız bana da tavsiye edin, arada bi lazım oluyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kamera tuşu iyide estetiği bozuyo sanki

• quote:

Orijinalden alıntı: Marquis-de-Sade`

Sağlam değil mi? Beykoz'da telefoncuyum, görüğ görebileceğin en sağlam telefon Sony'dir. Ben kaç insanın "edge serisi" Samsung cihaz alıp bi kaç gün geçmeden ekranını kırdığını elime telefonun yarı parasını saydığını gördüm. Sony hariç diğer markalarda su geçirmezlik kavramı yokken alınan telefonların ufak su dökülmesinde pert olduğunu gördüm.

Sağlam derken bozulmaz, kırılmaz diyen olmadı. Diğer telefon markaları içerisinde en sağlam telefon, çoğu Japon markası gibi Sony'nin de ilk hedefi yıllardır sağlamlıktır. Su geçirmezlik akımına bile Samsung, Apple Sony sayesinde geçmiştir.

Ayrıca "Siz çerçeve olduğunda sağlam olduğunu sanın" cümlesini nasıl kurabildin? Üstü altı hatta sağ sol yanı ekran olan cihazlar mı daha sağlam oluyor? Ne içiyorsanız bana da tavsiye edin, arada bi lazım oluyor.

İşte işin bizzat içinde olan birinden on numara bir yorum.

Benimde tamirci bir arkadaşım var onunda dediği iç materyal olarak en kaliteli malzemeyş Sony kullanıyor!

• Resimlerden görüldüğü üzere artık sony nin tasarım anlamında hiçbir eksiği kalmamış. Yazılım ve güncelleme konusunda zaten iyiler. Sony bize 2 model sunmuş birisi 4k ekranlı(büyük ihtimalle destekleyen uygulamalarda videolarda aktif olur) ve 1080p çözünürlüklü ekranlı. Soldaki tasarıma sahip ve 1080p ekranlı modeli seçerdim ben.
  • sony nin sizin gibi ne verse aaa diyecek saglam fanboylar yerine genel kullaniciya hitap etmesi lazim .bunun icin daha guzel gorunen estetik telefonlar uretmesi lazim . yoksa bu gidisle sizin beykozdaki kucuk telefon dukkanina donusecek.benimde sony ye ilgim olmustur herzaman ama o 2 cercevenin ortasina biraz ekran sikistirilmis telefonlari kullanmak istemiyorum.
  • Ekran açılınca çerçeve çıkar bundan

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok güzel olmuş Xperia Arc S'i anımsattı ilk bakışta.
  • Küçük dükkan? 😀 Beykoz'un en büyük telefoncu dükkanı. Beykoz'da parça değişimi hariç "tamir" için hangi telefon bayisine tamire götürürseniz götürün ustamın elinden geçecek olan dükkan. Brick cihaz, IMEI tamiri, yazılımsal sorunlarla da kendim ilgileniyorum. Yer konum vereyim, müsait bi gün misafirim olun 😁

Ayrıca Sony kullanan kimse tasarımdan şikayetçi değil bunu Sony forumlarında ya da Sony kullanan insanlara sorabilirsiniz. Sırf sizin gibi görüntüye önem veren benim elim yamulsada kullanırım yeterki tipi olsun diyen insanları kazanmasına gerek yok. Hangi genel kullanıcıdan bahsediyorsunuz bilmiyorum ama OmniBalance tasarımında yıllardır değişikliğe gitmemesinin sebebi kullanıcılarıdır, şirketin tasarım bölümü CEO'su falan değil.

• tolyo kullanıcısına yanıt
    Anlamıyorlar sadece görüntüye önem veriyorlar, bırakın parasına, konforuna önem veren insanlar kullansın Sony'i.

• Neden bukadar fanboy luk anlamıyorum. Son 5 yılın satiş rakamlarına bakın millet memnun mu değilmi anlaşılır. Bu arada Sony çerçevesiz güzel bir alet çıkarırsa almak istiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sazankiller -- 7 Ocak 2018; 15:28:21 >
  • Güzel gözüküyor.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.