Şimdi Ara

Sony'nin yeni çerçevesiz amiral gemisi modelleri sızdırıldı (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
158
Cevap
1
Favori
5.101
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Xz1 premium alabilirim. Eğer kamera diyafram değeri f/1.8 e çektilerse tadından yenmez. Gözüm kapalı sony alırım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sony yine çuvallamış bu yılda bu tasarımla işleri zor. 2 yıldır M5 kullanıcısıyım bir daha asla Sony almam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bilgisayar Virüsü -- 8 Ocak 2018; 0:44:31 >
  • Bence güzel estetik bakımdan güzel ama cihaz dışında şarj olabilen pil olmadığı sürece isterse altın yumurtlasın işim olmaz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali_ihsan21

Bence güzel estetik bakımdan güzel ama cihaz dışında şarj olabilen pil olmadığı sürece isterse altın yumurtlasın işim olmaz.

öyle bir şey mi var

• Sırf ekran çerçeve oranını nedeniyle sıcak bakmadım markalar. Sony ilgimi çekmeye basladi
    tek sıkıntı ekran. Poled olmasını isterdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MertMeteAlp -- 8 Ocak 2018; 4:59:22 >
  • Yorumlar cok bos.Beykozda telefon dukkani varmis S8 kullanan camini kiriyormus 100 lerce para vermis zart zurt.

Biraz dikkatli olda telefonu dusurme cok net bir olay,yil olmus 2018 hala cerveve isteyen gitsin nokia 3310 alsin.Azinlik bir kitle cerceve istiyor diye biz cerceveli kullanmak zorunda degiliz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herşey bir yana S8 i övmeyin, kırılmak üzere yapılmış bir telefon. Yada gidip estetiğini bambaşka yapan kılıflar alacaksınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marquis-de-Sade`

Ya var ya s..ayım sizin çerçevesiz ekran muhabbetinize..

Parmak izi okuyucusu en iyi konumda olan cihazı, oyun oynarken, film izlerken, mesaj yazarken kullanması en rahat cihazı, düştüğünde bana mısın demeyen, arka cebine attığında bişey olur mı diye korkmadığınız cihazın haline bakın ya.

Burada bile çerçevesi hala duruyor diyen var.
    Siz ne anlarsınız ergonomiden sağlamlıktan alın dünyanın parası Galaxy S8'i tutmaya bile tutamayın, yazı yazmak işkence olsun, tutmak için alan olmadığından 5 dakika oynamadan sonra parmağınıza kramp girsin, düşürdüğünüzde zaten heryeri ekran olduğu için ekranı kırılsın, yetmesin en pahalı ekran tamir ücreti ödeyin, zaten piyasada adam gibi koruma camı yok kavisli olduğu için, parmak izine ulaşmak için elinizi 2 büklüm yapın.

Umarım bu tasarım bu modellerle sınırlı kalır, benim gibi OmniBalance tasarımının değişmemesini isteyen nice Sony kullanıcısı olduğuna eminim, zaten laf eden kesim Sony'i eline almamış kullanmamış insanlar.

Şaşırdım şu an. Bu kadar artı alan çerçeve ile ilgili bir yorum. Kesinlikle katıldığım noktalar ve üzdü. Ben tasarım değişecek deyince en kötü ihtimalle kullanım kısmı da iyi olarak hatırladığım için Xperia Arc tasarımı gibi göze, zerafetiyle hitap eden cihaz bekliyordum. Ama burada görüyoruz ki çerçeve takıntılılar sağ olsun düz ekran ve sıkıcı bir telefon gelecek. Yine tabii ön tarafta hoparlör bir artı olarak gözüküyor ama onlar da o ekranda çok dikkat çekici olmuş ve Z2 gibi uca yerleştirilmiş. Yani elle kapanma ihtimali var. Z3 kullanıyorum senelerdir ve ekranda aşırı ısınmadan ötürü sarı leke olmasa ve performans olarak karşılamaya devam etse 1 sene daha kullanırım. Yegane yeni modellerini bekleyen biri olarak Sony'nin üzüldüm :( Resimdeki butonlar bile standart bir tasarım hissi veriyor (tabii benim resimle kastım haber içindeki, anasayfadaki değil)

• Şimdi olmuş

• Şimdide çerçevesiz telefonlar moda oldu...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: biradamdiro

quote:

Orijinalden alıntı: ali_ihsan21

Bence güzel estetik bakımdan güzel ama cihaz dışında şarj olabilen pil olmadığı sürece isterse altın yumurtlasın işim olmaz.

öyle bir şey mi var

4 yıldır telefonu hiç şarj etmedim, çantamda 2 tane yedek şarkı pil taşıyorum, silikon kılıfı çıkarıp pili değiştiriyorum.

Eve geldiğimde de pili şarj kutusuna koyuyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: javaprof

yorumlara baktım da donanım haber de mesut çevik hariç herkes omnibalance tasarımı seviyormuş anlaşılan.

Sony, konuşulduğu ve savunulduğu kadar satsa Apple'ı geçerdi.

İsim vermeyeyim ama bir operatörün satış direktörünün bu konuda güzel bir sözü var. Sony'i konuşan çok alan yok :)

Burada kimsenin S8 veya Note serisini geçtim OnePlus 5T'i görmezden gelip bu telefona para vereceğini sanmıyorum.
  • Marrusia kullanıcısına yanıt
    Yorumu dolu insan yorum yaptı..

Evet edge serisi kaç cihazın ekranını değiştirdim sayamam, ama bu cihazın dandikliğini değil kullanan insanların dikkatsiz olduğunu gösterir. Çünkü telefon yıllarca tezgahta dursa bozulmaz ama her kullanıcının dikkatsiz olduğu vakit oluyor telefon düştüğünde de genellikle ekran kırılıyor.

"Dikkatli kullanırım 4 bin lira verdim kevlar kaplama kılıf kullanırım camcıya gider özel cam kestirir kullanırım" diyene zaten lafım yok ya da kırıldığında "babam sağolsun" diyene de lafım yok ama fatura üzerine taksitle, mağazadan senetle alan insan "çerçevesiz telefon" diye hönkürmesin, çünkü düşürecek. Her insanın telefonu düşer, hayatı yaşamayıp sadece elindeki oyuncağına odaklanan insanlar hariç.

Yılın 2018 olmasıyla da bi alakası yok anlattığım durumun. Sağlamlık her yıl için geçerli.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • al bendende o kadar. bende s..ayım çerçevesiz muhabbete.... evlerinizde biçok kişinin pc monitöründe olmayan 1920x1080 muhabbeti bitti şimdide kasaya takılınıyor.... piyasa powerbanklar almış başını gitmiş hiçkimse bataryaya sesini çıkarmıyor... nokıadaki gibi fm transmittere değinilmiyor. FD UHD ekranlı telefonların Tvye kablosuz aktarım için DLNA'nın MİRACAST'ın tüm cihazlarda standartlaşması lazımada değinilmiyor. 3,5 mm kulaklık çıkışını kaldıran firmalara tepki göstermiyor... varsa yoksa çerçeve çerçeve çerçeve... bi sonraki takınılan mevzu nedir merakla bekliyorum...
  • keskin köşeli olan premium olan sanırım.

ben beğendim.
    komple çerçevesiZ dedikleri iphone x de bile çirkin bi kahkül var.

s8 daha güzeldi iphone x den.

ama s8 de kavisli ekran sorunundan jelatin kılıf falan olmuyor

sony bu çerçevede düz ekran yaparak yeniden gönlümü kazandı.

çıksın alayım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi conrado -- 8 Ocak 2018; 11:45:1 >
  • Speed-Step kullanıcısına yanıt
    Sony dusmanligini biraksan da objektif olsan biraz artik,haberlerinizi bile kimse takip etmiyor sonlarda yer aliyorsunuz.

Cinin ne idugu belirsiz markalari cin nufusundan dolayi fazla satip,satis listelerine giriyor.Amerikada avrupada sattigini zannetmiyorum.Dh ergenleri haric

• quote:

Orijinalden alıntı: Speed-Step

quote:

Orijinalden alıntı: javaprof

yorumlara baktım da donanım haber de mesut çevik hariç herkes omnibalance tasarımı seviyormuş anlaşılan.

Sony, konuşulduğu ve savunulduğu kadar satsa Apple'ı geçerdi.

İsim vermeyeyim ama bir operatörün satış direktörünün bu konuda güzel bir sözü var. Sony'i konuşan çok alan yok :)

Burada kimsenin S8 veya Note serisini geçtim OnePlus 5T'i görmezden gelip bu telefona para vereceğini sanmıyorum.

Sony ve HTC piyasadan resmen silindiler. Artık ne adlarını ne telefonlarını ne de başka bir şeylerini duyuyoruz. Ben takip bile etmiyorum bu ikisini oysa bir kaç yıl önce zevkle okurdum. Şu an piyasada Samsung Apple Huawei var birde yükselişte olan Xiaomi. HTC ve Sony'nin yerini Huawei Xiaomi aldı. Sony kendini bitirdi oysa çok yüksek marka algısı vardı.

• tasarımlara beğendim ama o yansıma ne öyle
    10 yıl önce Sony henüz,"Sony Ericcson" iken P1i adlı symbian modeli vardı.Bu kadar yansıma onda da vardı.
    Gün ışığında performansı ne olacak özellikle hoparlör kalitesi ne olacak benim için bunlar önemli
  • Çerçeve olayını biraz da teknoloji siteleri abarttı. Eğer parmak izi okuyucusunu arka kapağa almışlarsa çok büyük hata yapmışlar. Parmak izi okuyucusu en iyi yerde ve kullanımı çok kolaydı.Sağdaki telefonun görünüşü daha güzel.

• Doğru söylüyorsun omnibalance tasarımını senin gibi seven 2 3 kişi kaldınız. Sayenizde batacak Sony

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.