Şimdi Ara

Sony'nin yeni amiral gemi modeli Xperia X Performance hakkında her şey (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
110
Cevap
1
Favori
1.400
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ramazanucan

Galiba suya dayanıklılığa son yada varda benmi görmedim

Sanırsam sadece X Performance için var x ve xa için olmayacak diye okudum bir yerde

• quote:

Orijinalden alıntı: Umutcan

Benchmark hastalarına özel seri olmuş gibi. Xperia Z5i kullanıcı deneyiminde ne konuda geride bırakacak ki? Oyunlarda fps testlerinde 1 tık yukarıda çıkar çözünürlük yüzünden, o kadar. Herkes de sonuçta oyun için almıyor cihazını.

Şöyle bir durum da var. Mesela z6'da da snap 820 kullanılacak ama aralarında 350-500 tl arası bir fark olursa ,farktan kastım bu cihaz 2000- bandında gelirse, gider bunu alırım bi telefona da 2,5 civarı para vermeyi hala acayip karşılıyorum tüketim çılgınlığı bence :)

• Sony piyasadaki en iyi telefonları üretse de pazarlama konusundaki başarısızlıkları kendilerini ikinci plana düşürüyor. Mesela şu son 6 ayda çıkardığı benzer özellikteki Xperia Z3+ ve Z5'i ardı ardına çıkarması çok yanlış bir hamleydi. Z3+'ı Z5 özelliklerinde geliştirip Z4 diye tüm dünyada aynı isimle piyasaya sürmeliydiler. Z5'i çıkaracaklarına da birkaç ay daha bekleyip güncel donanımla diğer büyük markalarla beraber bu konferansta tanıtarak ve onlardan daha erken kullanıma sunarak öne geçebilirdi.

Yaptıklarının kendi içerisinde mantıklı açıklaması da vardır elbette. Bu yazdıklarım bir pazarlama uzmanı kadar bilgim olmasa da onların hitap ettiği tüketici olarak kendi açımdan gördüklerim sadece.

Umarım bu yanlış kararlar Sony Mobil bölümünün sonunu getirmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fhd ekran mükemmel seçim
  • fuujitsu F kullanıcısına yanıt
    Apple ile samsung a insanlar bayıldığı için alıyor zaten,popüler kültürün etkisiyle tüketim çılgını insanların yücelttiği beş para etmez markalar bana göre.

• kamerası yine berbattır kesin beceriksiz sony

• Sony her işte iyi. Kalite kokuyor. Kötüleyenleri anlamak mümkün değil...Saygı duyuyorum.

Tasarım , Dizayn , Dayanıklılık , Güç , Hız ne ararsan var. Bence SONY kullanmak bir ayrıcalık...

• Daha Xperia Z5 Premium ( Krom Kasa ) 'un etkisini atlatamadım. Bu cihazlar harika dostum :)

Ama benim z3 2 3 yıl daha benimle ..
  • Apple için konuşmak istemem ama Kim ne derse desin Samsung şu an daha kaliteli ürün yapıyor Sony ye göre.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Z6'nın ekranı 2k olacak gibi görünüyor veya 4k ya devam

şimdi Z5 in kameraya dünyanın en iyi kamerasıyla bununki ne oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ramazanucan -- 23 Şubat 2016; 7:48:10 >
  • bu aralar markalarda ekran yamultma çılgınlığı var
  • G5 ve s7 den iyi görünüyor en azından

• bu şimdi sony nin amiral gemisi mi? Z5 premiumdan nasıl geriye gittiler onu çözemedim.
  • haberelectro kullanıcısına yanıt
    Değil bizim editörler kopyala yapıştıra alıştığı için ordan burdan kopyalıyorlar

• 2700mah çok komik kalmış.

3700mah ancak makul olabilirdi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ramazanucan kullanıcısına yanıt
    Gsmarena sitesinde de x performance IP 68 e sahip yazıyor

• 2700 mAHh pil şaka gibi... en az 3.500 olsaydı iyi olurdu... Lenovo vibe p1 bile 5000 mAh pil ile bu daha yarısı gibi.
  • z5 premiumun bundan daha iyi olduğunu düşünüyorum... bence amiral gemi bu telefon olamaz.
  • BekirTemel B kullanıcısına yanıt
    galaxy s serisinin plastik telefonları :) (s s2 s3 s4 s5 ) s6 da biraz iyi oldu .. öbürleri çocuk oyuncağı. :)
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.