Şimdi Ara

Sony'nin yeni amiral gemi modeli Xperia X Performance hakkında her şey

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
111
Cevap
1
Favori
1.182
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> Sony'nin yeni amiral gemi modeli Xperia X Performance hakkında her şey
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1164 Mesaj

galaxy s serisinin plastik telefonları :) (s s2 s3 s4 s5 ) s6 da biraz iyi oldu .. öbürleri çocuk oyuncağı. :)
    |
    |
    BekirTemel kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

daha kaliteli mi ..? al bi snickers ye . Samsung un s serisi note serisi plastik telefonlar mı daha kaliteli oluyor. 1 yıl kullanıyorsn soğuyorsun telefondan... (plastik kasalı s serisi ve note serisi) sony kat kat daha iyi dostum... sen plastik samsung kullanmaya devam et .
    |
    |
    fuujitsu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Bu telefon "Kamera Odaklı" telefon serisinin Amiral gemisi.
    Sony'nin Bayrak Taşıyıcısı "Z" serisi.
    Yani henüz ortada bir amiral gemisi yok.
    2016 Sonbahar diyorum ben.
    |
    |

Orijinalden alıntı: Zlatan.İbrahimovic

daha kaliteli mi ..? al bi snickers ye . Samsung un s serisi note serisi plastik telefonlar mı daha kaliteli oluyor. 1 yıl kullanıyorsn soğuyorsun telefondan... (plastik kasalı s serisi ve note serisi) sony kat kat daha iyi dostum... sen plastik samsung kullanmaya devam et .

Eline hiç note 5,s6 ya da a7 aldın mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |

• Teğmen
    123 Mesaj
    Tasarım benimde hoşuma gitti. En azından LG G5 'den güzel.
    |
    |

|
    |
    Tek sıkıntısı kasa oranı gibi görünüyor.

Batarya iyiyse, kasa oranı pek dert edileceğini sanmam. Umarım bu telefon da 2 gün çıkarma garantisi verir.

Bence güzel bir cihaz olmuş,gerek donanım gerek çözünürlük.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SkyTech74 -- 23 Şubat 2016; 18:21:22 >
    |
    |
    ASROCK B450M PRO 4 | RYZEN 5 2600 | ADATA 8 GB DDR4 2133 MHz - SAMSUNG 16 GB DDR4 2133 MHz | ASUS NVIDIA GTX 1060 3 GB | 500 GB SEAGATE 7200 RPM | ZALMAN R1 600W | 480 GB SSD JD | ASUS VS239HV Full HD HDMI IPS
  • Emekli Yönetici
    27986 Mesaj
    Kasa ekran oranı biraz daha arttırılsa bir de pil en az 3200 mah olsaydı muhteşem olurdu.

Bir de bu cihaz bu yılın ortasında Amerika'da çıkacak. Türkiye'ye gelmesi 2016'nın 8. ayını bulur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoldPunch -- 23 Şubat 2016; 18:27:19 >
    || AMD Ryzen 9 3900X [email protected] || Gigabyte X570 Aorus Elite Anakart || Asus RTX 2060 ROG STRIX OC || Samsung 860 EVO 1 TB Solid State Drive || Crucial Ballistix Sport LT 16GB 3000MHZ @ 3800MHZ/16-19-16-36 RAM || Corsair Enthusiast 850W PSU || Corsair H100i RGB Platinum Sıvı Soğutma Kiti || Couger Conquer Kasa || Samsung S27A950D 27'' 3D 120 HZ Monitör || Logitech G930 Gaming Wireless Headset || Logitech Z5500 5+1 Ses Sistemi || Roccat Kone XTD Gaming Mouse || Sony Playstation 4 Pro 2 TB Upgraded || Sony Playstation VR || Samsung 65Q70R 65" 4K HDR QLED TV || TP-LINK Deco M9 Plus Tri-Band Mesh Sistemi || Apple iPad Pro 12.9'' 128 GB Wi-Fi Gold & Apple Pencil || Motorola Moto 360 Smart Watch || DJI Mavic Air - 4K Drone & Itelite Sparkwave Duo Menzil Arttırıcı
  • Yarbay
    18397 Mesaj
    quote:

galaxy s serisinin plastik telefonları :) (s s2 s3 s4 s5 ) s6 da biraz iyi oldu .. öbürleri çocuk oyuncağı. :)

akılları yavaş yavaş başlarına geliyor bence plastik onlara çok şey kaybettirdi ve hantal tıuchwiz arayüzleri.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

2700 mAHh pil şaka gibi... en az 3.500 olsaydı iyi olurdu... Lenovo vibe p1 bile 5000 mAh pil ile bu daha yarısı gibi.

Full HD ekranıyla S820 hiç bir oyunda ısınmaz bile tabi sadece ısı açısından değil enerji tüketimi açısından da 2K ekranlara kıyasla daha düşük bi enerji tüketir onuda geçtim Z5 ile arasında sadece 200mAh fark var sadece, ayrıca ne kadar büyük kapasite o kadar fazla yer tüketimi, bence gayet güzel bi model yalnız benim tek şikayetim sürekli yeni model cihaz çıkartmaları, Z5 çıkalı daha 4 ay oldu.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    272 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

Kasa ekran oranı biraz daha arttırılsa bir de pil en az 3200 mah olsaydı muhteşem olurdu.

Bir de bu cihaz bu yılın ortasında Amerika'da çıkacak. Türkiye'ye gelmesi 2016'nın 8. ayını bulur.

Ki o zaman yeni modeller tanıtılır

|
    |
    Abi tasarım çizgisi değişmeli evet full hd olması çok iyi batarya 3000 bin olsada rahatlasak geriye kalan konuşarsa kamera önemli yine eh dedirtmesin gerisi zaten konuşulmaz ama firmalar müşteriyi takmadıkça ben almam
    |
    |
  • Yarbay
    2164 Mesaj
    Sony yaparda kötü olur mu .
    Beğenmeyenlere ucuza verseler, hediye gelse seve seve kullanır 😃

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TEKIN corp. -- 23 Şubat 2016; 22:37:46 >
    |
    |

Note 5,s6 ya öyle deme taş olursun. Onların da z3, z5 ler kadar kaliteli.
    |
    |

xperia z,xperia z1,xperia z2 kullandım ve şimdide xperia z5 var, çok rahatsız etmiyor hatta kulllanırken ekran avuç içine dokunmadığı için gayet güzel oluyor
    |
    |
    sensör 1/2,6 inc dedikten sonra okumadım

acaba sensör büyütme olayına ne zaman geçecekler lg samsung sony vs
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: Arslan Mustafa

Üst çerçeve 5 pinli kulaklık girişi olduğu için küçüleceğini sanmıyorum ama alt taraf için birşey diyemeyeceğim vardır bir sebebi. xperia z,xperia z1,xperia z2 kullandım ve şimdide xperia z5 var, çok rahatsız etmiyor hatta kulllanırken ekran avuç içine dokunmadığı için gayet güzel oluyor

Aslında sağ ve sol boşlukları sıfırlamış olsalar alt üst o kadar da önemli değil. Ekranın kassaya uyumu oturması ve orantısı hep sorunluydu Xperia serisinde o yüzden hiç sevemedim. Yoksa android ailesinde en kaliteli ürünler Xperia cihazlarıdır.
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: asdfzxcv12

quote:

Orijinalden alıntı: SONEKTRA
    quote:

Orijinalden alıntı: kesbiİğrençlik abidesi bir model daha. Sırf çerçeveden ibaret ve yine OIS yok. Bat artık sony bat lütfen.
    Senin bat dediğin firmalar rekabeti sağlayarak senin sevdiğin firmanın gelişmesini sağlar. Rekabet herzaman pazarın gelişmesini sağlar.
    Kesinlikle katılıyorum size. Rekabet olmasa Android olmasa hala ısıtılıp onumuze getirilen iphone 3g yi kullanırdık hatta 2g yi

Bence rekabet olayı son kullanıcı düzeyinde yaşanmıyor. Patent düzeyinde şirketler arasında yaşanıyor. Son kullanıcı düzeyinde rekabet olmasaydı tek bir marka bile olsaydı yine de İphone 3g kullanıyor olmazdık. Çünkü Türkiye'de olmasa bile dünyada teknoloji kullanan kitle bilinçli. bu da altyapıları ister istemez geliştiriyor ve yeni patentler ortaya çıkıyor. Aslında senin benim durumumuz eleğin en alt kısmı. Hiçbir şeye etkin katkın yok. Sadece seyircisin. Yani rekabet sen satın aldığın için maalesef oluşmuyor.
    |
    |

• Yüzbaşı
    967 Mesaj
    SOny, kasa ve malzeme kalitesini diğer telefonlara göre bariz hissettiriyor.Güzel telefon.
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
SEO
üniversite
haberler
Mobilya Takımları
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,547
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.