Şimdi Ara

Sony'nin yeni amiral gemi modeli Xperia X Performance hakkında her şey (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
111
Cevap
1
Favori
1.400
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Hareketli otofocus mu var bana mı öyle geldi :) orta segmen m yerine geldi büyü ihtimal klasik tasarım ama arkadası zımpara yapılmış harika 2700 cok rahat yeter stamina mod gerek yok açarsan 2.5 gnü gider

z3 var stamina mod acık ekran %80 açık 2 gün aksam tamammım diyor :)

• BekirTemel B kullanıcısına yanıt
    aynen
  • z2 iyiydi hoştu ona kandım z3 aldım cihazdaki kronik sorunların hepsini yaşadım kasasıda açıldı kamerası pembede çekti en son ekranı kırıldı azami tamir süresini geçti tüketici mahkemesine verdim kazandımda kurtuldum.güvenmiyorum piyasadan şaşmamak lazım.
  • Neden haziran? Protatip mi bu telefon

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yorumlar harika işi bilenlerin yorum yazması bilgilendiriyor bizleri bu amiral olamaz bu ancak ikinci kaptan felan olabilir pazar kaybetmemek için bi ara model olmuş bu batarya bu ekran ile belki papua yeni gine donanmasında amiral olur :)))))) bi tarafda 4 k akranlı z5 premium var bu ne geçmişe yolculukmu çekiyoz herkezin dediği gibi ara model sd 820 li bi cihazda ben çıakrtıyım demiş işde

• ramazanucan kullanıcısına yanıt
    1 ay sonra gördüm mesajınızı kusra bakmayın bari 2k bandının oralarda getirsinler şu telefonu 1900-2100 arası o yok bu yok yani bi snap820 için de 2,5 verilmez :)
  • Ulan 5 inch te 2k yi napcaksiniz be. Ne cok sonradan gorme var ya. iyiki duydunuz 2k ekranı.... baktıkça boncuk koyuyo cebinize...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dejaa -- 6 Mayıs 2016; 15:19:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2000 civarına gelirse ancak satar. Aksi durumda 200-300 fazla verip S7 alırlar.
  • snap 820 ve full hd ekranla.. piyasadaki tüm telefonların en hızlısı olacaktır ayrıca yine full hd 5 inch ekranla ciddi bir pil ömrü olacak. htc 10 un nerdeyse 1 cm lik kalınlığa rağmen kamera çıkıntısı varken x serisinde sıfır çıkıntı... type c girişi de olsaydı keşke.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dejaa -- 6 Mayıs 2016; 15:24:01 >
  • M5 kullanıyorum daha doğrusı kullanamıyorum okadar kötü ki sürekli bozuluyor.sonyden komple kurtulmak lazım .

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.