Şimdi Ara

Sony'nin ince çerçeveli amiral gemileri Xperia XZ2 ve XZ2 Compact sızdı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
1
Favori
2.898
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim Xperia SP'nin 2018 versiyonu gibi olmuş çok beğendim. Sony Make Believe

• Sony hangi modellerinde marka yazısını aşağı koydu ??

Resim fake bence tasarımın böyle olacağını düşünmüyorum.

Kameranın ortada olması iyi mi olmuş bence olması gerektiği gibi hep sol ve orta üst tarafta olmuştu.

Tasarım buysa Nokia telefonlara benzemiş ekran kasa oranı +78 var işte ne bekliyorsunuz daha yeter her yer ekran oldu mu kırılır o ekran.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xz2 icin tartisilir ama.xz2c'nin rakibi yok

Parmakizi yanda iyiydi neden arkaya aldilarki.millet yan cerceveyi elestirmiyordu,alt ust cerceveleri eleştiriyordu

• Elli marka yaptı şu 18:9 ekran oranını. Ne yapsalar birşeye benzeteceksiniz. Amiral gemisi gibi durmuyor cihaz, al benisi 1-2 tık eksik gibi. Ama bakıyorum özgün sayılabilecek, makul bir tasarım. İncelemek kaldı geriye.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eskisinin çerçeveleri akla gelince gayet iyi

• On numara olmuş.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • aslında hoş olmuş

SONY XPERIA XZ2 WITH WIRELESS CHARGER

Sony'nin ince çerçeveli amiral gemileri Xperia XZ2 ve XZ2 Compact sızdı
  • quote:

Orijinalden alıntı: canguler917

çok ince çerçeveli ergonomik olmayan ekran : yok
    gözün anlamayacağı pil ve performansa zarar çözünürlükler : yok
    bir süre sonra yanıp yanmayacağı belirsiz ekran panelleri : yok
    tek kameranında iyi bir yazılımla yapabileceği şeyleri çift kamera koyupta göz boyamak : yok

telefona koyduklarıyla öne çıkan bir sürü marka var ama koymadıklarıyla öne çıkan bir sony var sanırım.

Adamlar 845'e Full HD ekran koymuş

• Şimdi sende herkes gibisin...
  • Çerçeve kabul edilebilir seviyede ben beğendim ancak arkası HTC U11+ çok benziyor.

• Sony nin Compact modellerindeki yegane özellik performansı küçük ebatlara sığdırabilme siydi. Bu telefonun boyu 5 inc ekranı, 18:9 oranı ile 135 mm den aşağı olmaz. Tasarımı beğendim lakin, ya telefonlar çok büyüdü ya da benim compact anlayışım daha küçük.

Not: Z3c kullanıcısıyım.

• Xtrud kullanıcısına yanıt
    Beyaz hali bi ayrı hoş yalnız. Şimdi daha da hoşuma gitti.
  • Sony'ye göre çerçevesiz. :-)

• xz2

xz2 compact

• quote:

Orijinalden alıntı: S A M C R O

Adamlar stereo hoperlör koymuş hala çerçeve diyenler var. Elimde iPhone 7 var çıkar çıkmaz satıp geçeceğim telefon budur. On numara olmuş.

Atma ziya.
  • arka taraf neden kavisli ? düz yap lan işte düz yap

edit: abooooww durum sandığımdan da kötü :D xz2compactı ciddi bekliyordum küçük telefon takıntısı olanlardanım ama 2012de aldığım s3 böyle değildi naptın sen sony? diğer fotoğraflar için bknz:http://winfuture.de/screenshots/Sony-Xperia-XZ2-Compact-18176-1.html (copy paste yapın giriyo)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4Vagrant -- 24 Şubat 2018; 18:19:31 >

• 4Vagrant kullanıcısına yanıt
    Bu kadar kalın gözükmez canlı halini gördüğümüzde fakat compact modeli her zaman kalın olmuştur bununda kalın olması muhtemel. Xz2 de böyle bir kalınlık olacağını sanmıyorum. Yıllar önce çıkan z2 de 5.2 inç 8.2mm kalınlıkta 3200 mah batarya vardı. Bataryalar habire geriye gidiyor.
  • bu sene ince çerçeve adı altında model çıkardığı için 9 mm den en azından 8mm çekmişlerdir demiştim ama 8 gibi durmuyor hiç, en az 9 yine , dediğinize katılıyorum canlı görmek lazım ama kavisli tasarımları oldum olası sevemedim, iphone se2 bekliyeceğim çıkmayacak muhtemelen ama olsun acelem yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Why Shy

quote:

Adamlar stereo hoperlör koymuş hala çerçeve diyenler var. Elimde iPhone 7 var çıkar çıkmaz satıp geçeceğim telefon budur. On numara olmuş.

Atma ziya.

Kişi kendinden bilirmiş işi ziyaaaa

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Why Shy

quote:

Atma ziya.

Kişi kendinden bilirmiş işi ziyaaaa

Hangi işi?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.