Şimdi Ara

Sony'nin ince çerçeveli amiral gemileri Xperia XZ2 ve XZ2 Compact sızdı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
1
Favori
2.898
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bence güzel olmuş sonuçta bu zaman da tasarım da farklılaşmak kolay değil.

• Nokia 8 ile U11 kırması.
  • Bir bana mı muhteşem göründü xperia sp den geçiş yapabileceğim bir tel çıkıyor sonunda :)

• Kamerayi neden ortaya koyduklarını merak ettim.

• Yalnız bu sefer efsane olmuş. Z'den bu telefona geçilir. :)

• çok ince çerçeveli ergonomik olmayan ekran : yok
    gözün anlamayacağı pil ve performansa zarar çözünürlükler : yok
    bir süre sonra yanıp yanmayacağı belirsiz ekran panelleri : yok
    tek kameranında iyi bir yazılımla yapabileceği şeyleri çift kamera koyupta göz boyamak : yok

telefona koyduklarıyla öne çıkan bir sürü marka var ama koymadıklarıyla öne çıkan bir sony var sanırım.

• parmak izi okuyucusunu akaya alarak halt etmişler, 3,5 luk kulak jackını da kaldırırlarsa yaptıklrı tüm görsel çalışmaları çöpe atmış olacaklar.

android tarafında kullanıcıların olmazsa olmazları var, apple gibi yaptım oldu diyemezsin. bu şekilde çıkartıp sonraki serilere aktarırsa ben bir daha müşterisi olmam.

18-9 çözünürlük saçmalığı, 3.5 jackın kalkması, parmak izi okuyucunun arkaya geçmesi gereksiz değişimler. çerçerveyi üstten alttan ve yanlardan az traşla, kullanıcın senden fazl bir şey istemiyor. diğer markaların müşterisini zaten çekemezsin. kendini ayıran karakteristiğini, kişiliğini kaybedersen senin telefonunu alanlar da gider uygun fiyatlı diğer markalardan alır.
  • Yıllardır sony tasarımlarında gördüğüm ilk düzgün güzel tasarım. Bence bu olmuş Xz Compact

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sony Arc S modelinden uzun bir süre sonra ilk kez beni heyecanlandırdı, cihaz hoşuma gitti. Beklemedeyiz..

• sony i seviyorum
    note8 + iphone yi satıp ilk ikinci elini almayı planlıyorum.
    bu arada yandaki parmak izi okuyucunun gitmesine üzüldüm gerçekten.

• eski tasarımdan pek bir şey değişmemiş. bare parmak izi okuyucusunu ön tarafa koy, devasa alt çerçeve var yani rakip markalar ön tarafta yer bulamıyo da arkaya koyuyo senin önde yerin var bide kapasitif tuşları koy tamam. bıraktığın çerçeve bir işe yarasın en azından. bu kafayla sonyden bir cacık olmaz.

• Yok ya bu adamlar batmak için mühendis tutmuşlar

• Okuz gibi cerceve var alttan ustten nasil cercevesiz dalga mi geciyorsunuz resmen cop tasarim

• Apple‘in cercevesiz telefonunu da gördük üstre kertik fiyati 7 bin tl... Ve üstelik hala mikrofonu stereo degildir Ama kimse bundan bahsetmez. Cok güzel bir tasarim bana göre

• İmaj sensörü arka tarafta ortalandığını görünce Sony K850 aklıma geldi
  • Belli başlı yapılan değişiklikler Sony severleri üzmüş olsa da bence en büyük değişiklikler bu sene Sony de gerçekleşmiş olacak. Parmak izi okuyucusu, kulaklık girişi, alışılagelmiş o dizayn gitti arkası kavisli nispeten ekran kasa oranı gelişmiş ama yine de önceki serilere göre görselleri daha hoş ve premium olmayı bence başarmış bir cihaz ile karşı karşıyayız. F1/8 diyafram olacak cihaz fiyatlarının xz2 compact içim 740 dolar ve xz2 için 980 dolar civarında olacağı söyleniyor ki oldukça üzücü fiyatlandırma olur. Kutu içeriğinden type-c kulaklık çıkabileceği ifade ediliyor ama dönüştürücü ile de gelebilir. Hep beraber bekleyip göreceğiz ancak yine de ilk görüntü ilgi uyandırmayı başardı. Umarım herkesi sonunda mutlu eder.

• Başta beğenmemiştim ama uyandıktan sonra güzel gelmeye başladı

• kamera yazilimini adam gibi yapsinlar,bi de batarya performansi/kullanimi dengeli ve yeterli sonuclar versin bu telefon satar

• quote:

Orijinalden alıntı: Das Boot

İmaj sensörü arka tarafta ortalandığını görünce Sony K850 aklıma geldi

Hocam K850i hayatımda kullandığım en efsane cihazdı. O Xenon flashı ile üniversite ortamında fotoğraf çekmenin karizması başkaydı. Sadece tuşlarından çok çektim baş parmaklarımın içini oyuyordu

• Piyasadaki en şık bir iki telefondan biri yine reddot if design gold ödüllerini toplayacaktır tertemiz tasarım beğendim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xtrud -- 24 Şubat 2018; 11:39:11 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.