Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Sony MH750 Kulaklık Hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
2
Cevap
0
Favori
672
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Cep Telefonları >> Sony >> Sony MH750 Kulaklık Hakkında
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      4111 Mesaj
      09 Eylül 2015 23:30:02 Konu Sahibi
      Selamlar herkese.
      2013 yılı ocak ayında aldığım Sony Xperia SL marka telefonumun yaklaşık 2,5 yıldır kullandığım kulaklığın (Sony MH750 Headset) maalesef sağ kulaklıktan (kısa kablo tarafı) artık ses gelmiyor. Kulaklığın ömrünü doldurduğunu düşünüyorum ama bir umut bu kulaklığı nerede yaptırabilirim ya da sony servisi ne kadar ücret ister acaba? Yoksa yenisini almak mı daha mantıklı?

|
      |

• Yarbay
      2126 Mesaj
      11 Eylül 2015 07:01:36
      Servisin kulaklık tamiri ile uğraşacağını sanmam Zaten çok pahalı olan bir ürün değil yenisini edinmeye bak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

Kendinden başka, kimden istersen kuşkulan
    • Binbaşı
      1525 Mesaj
      02 Temmuz 2018 10:43:30
      Piyasada Orjinal satıyoruz adı altında yan sanayi ürünleri satılıyor, Aynı ses kalitesini vermiyor. Orjinal nereden bulurum bilen var mı ? Bende Sony MH750 arıyorum. 2 adet alacağım Babam ve Ben Sony xperia z2 kullanıyoruz.
      |
      |

Yeni :Intel Core i7 7700k (4.2 Ghz.) | MIS Carbo Gaming PRO Z270 | GSKILL 16GB (2x8GB) TridentZ DDR4 3200MHz | Asus Strix ROG GTX 1080 |CORSAIR 128GB Force GS SSD| 2x500 GB Samsung SATA II | 2 x WD 3.5" 2TB Caviar Green Sata 3.0 | Asus DVD RW | PSU : CoolerMaster Silent Pro 700W | CORSAIR CARBIDE SERÄ°SÄ° 300R Siyah Kasa
Reklamlar
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
SEO
Paykasa
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,141
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.