Şimdi Ara

Sony MDR-V55 **Extra BASS & DJ Style Headphone ** inceleme #Ritmi sokağa taşıyın# (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
244
Cevap
5
Favori
31.523
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kenan109

Öneriniz için teşekkür ederim.Lakin bu kulaklıktada 40mm sürücü var.Acaba bass konusunda bir fark var mıdır ? Benim aklımda MDR-XB910 modeli vardı.50mm lik sürücüleri varmış.Sanırım en yüksek bass verecek olan budur ?

Tabiki o daha iyi ama onun fiyatı daha yüksek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu Kulaklık Hala Kullanıyorum. Alalı 4 sene oldu. NE bir bozulma ne de bir hasar meydana geldi. Performansı iyi. Beats SOlo HD ye göre çok daha iyi performans veriyor. Bu arada Bir şey soracam: Replica BEats Studio mu yoksa bunu mu kullansam ?
  • Aylarca düşündükten sonra satın aldığım kulaklık. Bass'ı övüldüğü kadar sanırım var ama bana yetmedi. Sesler çok net, dizayn da çok iyi. Fiyatı için değdiğini düşünüyorum.
  • arkadaşlar öncelikle herkese meraba.. bimez web özel 160 lıra +7 kargo 167 liraya v55 blue modeline sahip oldum..
    ikinci gün şunu fark ettim sol kulaklık 90 derece dönerken kademeli gibi dönüyo daha doğrusu kademeden kastım plastık döndürdüğün açıya yapışıyo çatur çutur gacur gucur dönüyo..sagda öylebi problem yok kendi agırlıgıyla bile dönüyo ama sol da problem var kulaklık takılı iken gacurtu yapıyo hareket halindeysen eger. bi kac vida yeri var gevşetsem sorun çözülür mü pekte kurcalamak istemiyorum gerimi göndersem acaba...
    ses konusuna gelirsek tam bi hüsran hatta bu kulaklıktan değil bende işitme kaybı var falan diye boku kendime atmaya başladım ama şunu söyleyebilir fiyatı daha ucuz olan phılıps felan bilmediğim modellerden daha iyi sonuçlar almıstım bu bahsettıgım kulaklıklar 80 100 lıralık felandı..belki zamnla düzelir ve sanki netlik problemi var gibi seste...dinlediğim parcalar yuksek kb ve imacten yanı 24 ohm cıkıslı bi makineden dinliyorum.. alacak arkadaşlar kesin kez dinlesin bi yerde öyle alsın tavsiyemedir...

• quote:

Orijinalden alıntı: alpqla

arkadaşlar öncelikle herkese meraba.. bimez web özel 160 lıra +7 kargo 167 liraya v55 blue modeline sahip oldum..
    ikinci gün şunu fark ettim sol kulaklık 90 derece dönerken kademeli gibi dönüyo daha doğrusu kademeden kastım plastık döndürdüğün açıya yapışıyo çatur çutur gacur gucur dönüyo..sagda öylebi problem yok kendi agırlıgıyla bile dönüyo ama sol da problem var kulaklık takılı iken gacurtu yapıyo hareket halindeysen eger. bi kac vida yeri var gevşetsem sorun çözülür mü pekte kurcalamak istemiyorum gerimi göndersem acaba...
    ses konusuna gelirsek tam bi hüsran hatta bu kulaklıktan değil bende işitme kaybı var falan diye boku kendime atmaya başladım ama şunu söyleyebilir fiyatı daha ucuz olan phılıps felan bilmediğim modellerden daha iyi sonuçlar almıstım bu bahsettıgım kulaklıklar 80 100 lıralık felandı..belki zamnla düzelir ve sanki netlik problemi var gibi seste...dinlediğim parcalar yuksek kb ve imacten yanı 24 ohm cıkıslı bi makineden dinliyorum.. alacak arkadaşlar kesin kez dinlesin bi yerde öyle alsın tavsiyemedir...

Slm,
    Sen ne taraftasın yakınlarda isen bende ipod 2 nesil mp4 player var. Bi deneyelim istersen. Sitede İpod uyumlu değil yazıyor ama bir bakalım derim ben. Neredesin bilmiyorum ama...

• ankara çayyolu gordion.
  • alpqla A kullanıcısına yanıt
    olmadı. Ben İstanbuldayım.
  • Merhaba arkadaşlar, geçen ay aldığım Mdr v55 kulaklığımı yurtdışından daha üst bir model hediye geldiği için satıyorum, cihaz sıfır gibidir, kutusu, bimeks faturası tamdır Bursa içi elden satabilirim fiyat olarak 139 lira istiyorum, gidip mağazadan bedavaya 180 lira verip zarar etmeyin cihazımın sıfırdan farkı yok.

• urBeats'ler varken bu kulakliga geçmeye değer mi sizce?

(kulakligin kulağımin içinde veya üstünde oldup olmadığını umursamayan biriyim)

• quote:

Orijinalden alıntı: sukrugzdm

Merhaba arkadaşlar, geçen ay aldığım Mdr v55 kulaklığımı yurtdışından daha üst bir model hediye geldiği için satıyorum, cihaz sıfır gibidir, kutusu, bimeks faturası tamdır Bursa içi elden satabilirim fiyat olarak 139 lira istiyorum, gidip mağazadan bedavaya 180 lira verip zarar etmeyin cihazımın sıfırdan farkı yok.

Güncel

• Beyler v55, Shure SRH 550, asus cerberus arasinda kaldim sizin fikirleriniz neler

• quote:

quote:

Merhaba arkadaşlar, geçen ay aldığım Mdr v55 kulaklığımı yurtdışından daha üst bir model hediye geldiği için satıyorum, cihaz sıfır gibidir, kutusu, bimeks faturası tamdır Bursa içi elden satabilirim fiyat olarak 139 lira istiyorum, gidip mağazadan bedavaya 180 lira verip zarar etmeyin cihazımın sıfırdan farkı yok.

Güncel

güncel

• Hocam inceleme güzel olmuş elinize sağlık. Size bi akıl danışmak istiyorum umarım yardımcı olursunuz. Ben rap ve dubstep ağırlıklı müzik dinlerim ve bassı derinden uzayarak gelmesini isterim.(Arkadaşın dediği gibi subwoofer etkisi). Bayadır araştırdım ve iki kulaklık arasında kaldım. v55 ile cks77x. İkisininde fiyatı aynı sayılır çok az bir fark var. Sizce hangisini tercih etmeleiyim. Bi de şu kulak içi - kulak üstü mevzusu da düşündüren bi kısım. İkisine de hasta oldum bunların

• Benim telefonun ses çıkış siddeti düşük biraz v55 alsam nasıl olur,diğer kulaklıklara göre ses şiddeti nasıl? Veya bana önerebileceğiniz başka kulaklık var mı?

• 2015' i bitirirken hala bu kulaklık alınır mı sizce?
  • Arkadaşlar bu kulaklık için yorum alabilir miyim? geçen yılın favorisi ama bu yıl aynı fiyata yine bu kulaklık mı tercih edilmeli yoksa bunun yerine başka bir model var mı?

Bir de şu an piyasada sadece beyaz bulunabiliyor yurt dışından alınsa gümrük de sorun yaşanır mı? bilgisi olan arkadaşlar cevaplarsa sevinirim
  • muyguc M kullanıcısına yanıt
    ama yazıyım bir buçuk senedir kullanıyorum bir buçuk sene çok harika şekilde birbimize katlandık ama şimdi siyah kısımları soyulmaya başladı buda canımı sıktığı için yeni kulaklık bakıyorum. kablosu en dayanıklı parçası kesinlikle çok kaliteli bir kablo kullanmışlar en ufak bir hasar bile görmedi ve kırışmıyor . konfor bakımından ise çok zayıf bir kulaklık kulakları sıakcak şekilde kafaya oturuyor buda bassların titreme duygusunu size daha rahat versede bi kaç saatden sonra ağırlık yapıyordu ilk haftalar bu acıyı çektim biraz dahada hissetmedim sonrasında, 5 saat takınca bile sıkıntı olmuyor şimdi. ses kalitesini earpods ile kıyaslamak istiyorum earpods kulakiçi avantajıyla gerçekten kulağı titreten bir kulaklık ama yüksek seste cızırtı yapıyor kulağım ama bu kulaklıkta çok yüksek seslerde bile sanki çok düşük seste dinliyormuş gibi bir his oluyor , seste bozulma olmadığı için bu duygu sanırım , bir süre yüksek ses dinletikten sonra kulaklığı çıkardığınızda ben bu kadar sestemi dinliyordum diyor insan ses kalitesi yüksek ötesi ve basslar normalde bile yüksek ama ben gibi çok bass seviyorsanız imdadınıza bi equalizer yetişiyor ama bilgisayarda ve nokina n8 telefonda çok güzel sesler verirken ipod 5 ve samsung s6da o kadar güzel sesler vermedi sadece olması gereken sesini verdi, n8de bass güçlendirici eq ile gözlerimi kapatıp müziği hissettiğim zamanlar oluyor gerçekten ses kalitesi ve hissiyatı tartışmasız derecede iyi.kafa bandının yukarısıda çok rahat değil ama benim saçlar fazla olduğu için rahatsızlık vermiyor,ve yalıtıma gelirsek çok kötü, içerdeki sesden daha fazlasını dışarıya veriyor gibi otobüste filan kullanılabilecek bir kulaklık değil, ama dışardaki sesi o kadar almıyor içeriye müziğide biraz açtınmı tamamen kesiyor gibi. dediğim gibi bir buçuk seneden sonra pedlerdeki siyah şey soyulmaya başladı , zarar mı pek sanmıyorum yani ben gibi ortalama günde en az 5 saat kullanırsanız böyle olur ama normal kullanımda çok daha uzun sürede soyulur diye düşünüyorum ben 200tlye kırmızısını aldım tabi eskiden dolar baya düşüktü şimdi yine aynı fiyatta omlası aslında ucuzladığını gösteriyor, almak istiyenler başka sorusu varsa cevaplayabilirim

edit : bendeki kırmızıda olsa beyazı çok daha hoş duruyor tabi zevkler sizin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snowbard -- 29 Aralık 2015; 21:40:28 >

• Uzak durun paranıza yazık.

• Arkadaşlar yaklaşık 2-3 ay önce yurtdışından aldığım çok çok az kullandığım 0 ayarında çok temiz sony mdr v55 kulaklığımı ihityaçtan satıyorum.özelden ulaşabilirisiniz
  • SON MDR V55 KULAKLIĞIM BOZOLDU EVET GARANTİSİ VAR FAKAT BİZİM KENDİNİ SERVİS SANAN SERVİSLERİMİZDE HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR .YURT DIŞINDAN ALIN AÇIK SÖYLÜYORUM

BENİM Kİ BOZULDU 1 HAFTA OLDU BAŞIMA GELENLERİ YAZACAM

SONY İN SİTESİNDEN BAKTIM . ÖNCE AVC ELEKTORİNK DENEN FLORYADA Kİ SÖZ DE SERVİSİNi BULDUM ERTESİ GÜNÜ GİTTİM . VE GÖRDÜĞÜM MUAMELE KULAKLIĞIN JAKINDAN ÖLÇÜ ALETİ İLE ÖLÇÜP BİRDE MÜZİK AÇIYOR TAMAM DİYOR SES GELİYOR BAYA DA YÜKSEK DİYOR .. DAHA FAZLA BİŞEY BEKLEMEYİN KULAKLIK BU DİYİP KÜÇÜMSÜYOR BİRDE. .
    ISRAR ETTİM TARTIŞTIK BİR İŞ YOK ..ALMADILAR BİLE.. İŞTE SİZE SONY SERVİSİ SONY GARANTİSİ ..

BU SEFER TEKRAR SONY İN SİTESİNDEN BAŞKA SERVİS BAKTIM BUDA İNCİRLİDEKİ MEST ELEKTRONİK ÖNCE TELEFON AÇTIM YOK BİZ KULAKLIK ALMAYIZ VS DEDİ ARKASINDAN MÜŞTERİ HİZMETLERİNİ ARADIM DURUMU ANLATTIM 1 SAAT E YAKIN TELEFON TRAFİĞİ OLDU . ONDAN SONRA SERVİS ALACAK DEDİ KULAKLIĞINIZI İNCELEMYE .. GÖTÜREBİLİRSİNİZ DEDİ ..
    ERTESİ GÜNÜ BU SEFER MEST ELEKTRONİĞE GÖTÜRDÜM YİNE AYNI ŞEKİLDE KULAKLIK DİYE UĞRAŞMAMA MODUNDALAR YİNE MÜZİK AÇIP SESİ ÇIKIYOR BUNUN DİYİP ALMAMAYA ÇALIŞTI SÖZDE TEKNİK SERVİS ÇALIŞANI .. ÇOK ISRAR EDİNCE TAMAM DEDİ BİZ İNCELEYECEZ 2 SAAT DİNLİYECEZ SORUN GÖRRÜSEK MERKEZE GÖNDERECEZ DİYE VE NE GÖRİYİM DAHA YOLDA TELEFONLA İNTERNETTEN KONTROL ETTİĞİMDE ÜRÜN SAĞLAM YAPILAN TESTLER DE SORUN GÖRÜLMEDİ TESLİMATA HAZIR DİYE YAZMIŞLAR. ..

YANİ ANLAYACAĞINIZ SONY SERVİSLERİ REZALET TÜRKİYEDEN ALMANIN MANASI .. . GARANTİSİ SADECE KAĞITTA GERÇEKTE GARANTİ HİKAYE ..

SESİ BOĞUK AÇIKÇA BELLİ KABUL ETMİYORLAR.

SONY ALMAYIN ALDIRMAYINN .. KULAKLIK GÜZELDİ FAKAT SERVİSİ REZALET.. 5 10 TL LİK KULAKLIK MUAMELESİ YAPIYORLAR . AYRICA SÜRÜCÜSÜ SORUNLU DİYORUM TEKNİK ELEMANA DİYOR BU KULAKLIKTA SÜRÜCÜ YOK BUNLAR Bİ CACIK BİLMİYORLAR...

AYRICA DEDİKLERİNE GÖRE SONY MERKEZ BOZUK DİYE GÖNDERİPTE SAĞLAM YADA İDARE EDER DERECEDE OLAN ÜRÜNLER İÇİN SERVİSLERE .BÜYÜK CEZALAR YAZIYORLARMIŞ DAVA AÇIYORLARMIŞ KIZIYORLARMIŞ SONRADA SERVİSİ KAPATMAYA KADAR GİDİYORLARMIŞ . HİÇ İNANDIRICI GELMEDİ..

AÇIKÇASI BU SAATEN SONRA SONY ALMAM DA ALDIRMAM DA . SERVİS OLARAK KARŞINIZDA TAM ANLAMIYLA KOMEDİ BİR MACERA VAR SADECE ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkan1216 -- 29 Kasım 2017; 23:52:49 >

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.