Şimdi Ara

Sony MDR-HW700DS DTS-HD TrueHD Wireless 3D 4K 9.1ch Kulaklık (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.842
Cevap
47
Favori
82.824
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar, bu kulaklığın HDMI-OUT çıkışı TV ye, HDMI 1 htpc ye bağlı, HDMI 2 Playstation 4 e bağlı.

Mevcut haliyle sorunsuzca kullanabiliyorum ancak bi 2.1 Wireless SoundBar alma düşüncem var zira bazı zamanlarda (mesela arkadaşlar geldiğinde) hoparlöre geçmem gerekiyor. Ben bu soundbarı Digiturk le ve HTPC ye bağlayarak kullanmak istiyorum, bu cihazda da 1 hdmi out 3 hdmi in var.

Benim kablo tak çıkar yapmadan nasıl bir bağlantı yapmam gerekli? Böyle birşey mümkün mü? Yada direk optic çıkıştan mı bağlasam bu cihazı tv ye?
  • Vergi limiti 1500$ çıkarılmış doğrumu arkadaşlar.Bu forum ve bir kaç forumda gördüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shagrath

Vergi limiti 1500$ çıkarılmış doğrumu arkadaşlar.Bu forum ve bir kaç forumda gördüm.

hayır öyle bir durum yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: xrico

quote:

Vergi limiti 1500$ çıkarılmış doğrumu arkadaşlar.Bu forum ve bir kaç forumda gördüm.

hayır öyle bir durum yok

Bende öyle bir duyum aldım, tam net bir bilgi yok heralde...
  • quote:

Orijinalden alıntı: cikitare

Arkadaşlar , eğer DS7500 veya HW700DS satmak isteyen arkadaşlar var ise bana ulaşabilirler .

Aynen ben de teklifleri alabilirim satmak isteyen olursa.

Ayrıca birkaç sorum var.Cevaplarsanız sevinirim:

1-Filmleri Samsung TV USB üstünden izliyorum.TV optik çıkışından surround ses formatlarını bu kulaklık+çözücüye aktarabilir miyim?

2-7+1,,,9+1 diyor ama bunu sanal olarak mı yapıyor yoksa sinema sistemlerimizde efekt neredeyse ses oradan gelir mantığı işliyor mu?

3- Yamaha 5+1 RX-V373 amfim var.Kulaklık aktifken amfi devre dışımı yoksa sesi amfiden kulaklığın dekoderine mi vermeliyim?

Cevaplar için şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *DefinitioN* -- 23 Temmuz 2014; 1:42:04 >
  • Cuma günü almanyadan arkadaşım getiriyor kulaklıgımı bi heyecan doldum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: *DefinitioN*

quote:

Arkadaşlar , eğer DS7500 veya HW700DS satmak isteyen arkadaşlar var ise bana ulaşabilirler .

1-Filmleri Samsung TV USB üstünden izliyorum.TV optik çıkışından surround ses formatlarını bu kulaklık+çözücüye aktarabilir miyim?

2-7+1,,,9+1 diyor ama bunu sanal olarak mı yapıyor yoksa sinema sistemlerimizde efekt neredeyse ses oradan gelir mantığı işliyor mu?

3- Yamaha 5+1 RX-V373 amfim var.Kulaklık aktifken amfi devre dışımı yoksa sesi amfiden kulaklığın dekoderine mi vermeliyim?

Merhaba,

Opticten dts hd ma aktaramazsın. alt formatları aktarabilmen lazım. Wikiden optic bağlantının desteklediği ses formatlarını bulabilirsin. Sinema sistemi gibi sesleri bölüyor ama tabi ki kendi simulatörü de var. Ayrıca 5.1 7.1 i 9.1 olarak simüle edip gönderiyor. Ayrıca cinema ve game olarak iki ayrı surround efekt modu bulunuyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• İyice boşladım kulaklığı AVR yüzünden zaten alt komşu geldi demin rahatsız olmuş haklı adam öküz gibi sesi açarsan poliste gelir kapıya.

Bu gece sahalara döneyim ve açılışı Neeson reyiz ile yapayım.

http://www.imdb.com/title/tt2024469/
  • Sony TR kulaklık için Türkçe destek vermiş.Acaba ülkemizde satılmaya mı başlayacak.

http://www.sony.com.tr/support/tr/content/cnt-man/MDR-HW700DS/list
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deathcallsdeath

quote:

quote:

Merhaba,

Opticten dts hd ma aktaramazsın. alt formatları aktarabilmen lazım. Wikiden optic bağlantının desteklediği ses formatlarını bulabilirsin. Sinema sistemi gibi sesleri bölüyor ama tabi ki kendi simulatörü de var. Ayrıca 5.1 7.1 i 9.1 olarak simüle edip gönderiyor. Ayrıca cinema ve game olarak iki ayrı surround efekt modu bulunuyor.

Ayrıca kullandığın TV'de arc destekli bir hdmi girişi varsa başka bir aygıta gerek kalmadan direk kulaklıkğa sesi aktarabilirsin. Tabi TV deki entegre player'de dts hd desteği varmı oda ayrı bir sorun, böyle bir TV varmış onuda bilmiyorum.

• quote:

Sony TR kulaklık için Türkçe destek vermiş.Acaba ülkemizde satılmaya mı başlayacak.

http://www.sony.com.tr/support/tr/content/cnt-man/MDR-HW700DS/list

Biraz daha bekletip 2 sene sonra getirselerdi daha iyi olurdu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tanerq

quote:

Orijinalden alıntı: Deathcallsdeath

quote:

quote:

Merhaba,

Ayrıca kullandığın TV'de arc destekli bir hdmi girişi varsa başka bir aygıta gerek kalmadan direk kulaklıkğa sesi aktarabilirsin. Tabi TV deki entegre player'de dts hd desteği varmı oda ayrı bir sorun, böyle bir TV varmı onuda bilmiyorum.

hdmi 1.4 arcde dts hd ma desteklemiyor diye biliyorum. Dolayısıyla hiç bir elektronik alet de desteklemiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: sky__walker

Arkadaşlar sıfır olarak aldığım, çok az ve sigara içilmemiş bir ortamda kullanılmış Sony MDR-DS7500 ü satıyorum, ilgilenenler bana ulaşabilir.

Hala satılık mı hocam ?
  • Satmak isteyen arkadaş pm atabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Afr0oo

quote:

Orijinalden alıntı: sky__walker

Arkadaşlar sıfır olarak aldığım, çok az ve sigara içilmemiş bir ortamda kullanılmış Sony MDR-DS7500 ü satıyorum, ilgilenenler bana ulaşabilir.

Hala satılık mı hocam ?

Satıldı maalesef.
  • Arkadaslar hw700ds yi ps4 e bagliyorum film oynarken status a bakiyorum dts-hd master ses sikinti yok..bluray playere bagliyorum filmi aciyorum statusa basiyorum film otomatik pause moduna geciyor haliyle ses kesiliyor ve status bilgilerinde ses formatini goremiyorum..bu bluray playerde otomatik durdurma olayini nasil kapatabilirim tv sony oldugu icin otomatik sync moduna aliyor zaten, tv kumandasiyla bluray player i kontrol ediyorum..ds7500 un dekoderi cok daha iyiydi valla hangi sesi aliyosan dekoderde gozukuyordu..bu hw700ds dekoder sakat..

• alican88 kullanıcısına yanıt
    Abi bizim ds7500 işi ?
  • quote:

Abi bizim ds7500 işi ?

Hw700ds var istiyonmu :))

• quote:

Orijinalden alıntı: alican88

quote:

Abi bizim ds7500 işi ?

Hw700ds var istiyonmu :))

Begenmemissin abi sen :D

• Selamlar,

bir kaç gündür bende bir sorun başladı. Decoderi standbya alınca sesi bypass edip tvye göndermiyor. Normalde kulaklıkla kullanmayınca standbya alıp tvden ses alıyorum ama bi süredir sorun var. Pc üzerinde ses çıkışı var gözüküyor ama sanırım decoder tvye yollamıyor. Ya da Tv sesi almıyor. Bunu gibi bir sorun yaşayan var mı ?

• 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.