Şimdi Ara

Sony MDR-HW700DS DTS-HD TrueHD Wireless 3D 4K 9.1ch Kulaklık (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.843
Cevap
47
Favori
82.820
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Arkadaşlar , eğer DS7500 veya HW700DS satmak isteyen arkadaşlar var ise bana ulaşabilirler .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cikitare -- 22 Mayıs 2014; 15:08:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hk48

Benim kargo türkiye sınırlarına girmiş gözüküyor. Kaç gün sonra elimde olur ?
    Herhangi doldurmam gereken bîr belge var mıdır
     Sony MDR-HW700DS DTS-HD TrueHD Wireless 3D 4K 9.1ch Kulaklık

http://forum.donanimhaber.com/tm.asp?m=70927700&mpage=9 resimli olarak bir örnek ekledim, ebaydan alınan kablosuz
    kulaklık setinin elime geçmesi 12 Mayısı buldu.Size bir fikir verir herhalde.

• nodar kullanıcısına yanıt
    Teşekkür edirim cevabınız için benim kulaklık türkiyeye yeni giriş yaptı ben faturayı düşük kestirdim , ürün eğer gümrüğe takılırsa benim bulunduğum ilin ptt şubesine gelecek mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deathcallsdeath

Topratedlardan herhangi birinden alabilirsiniz. Sipariş girmeden önce kesinlikle mesajla Türkiyey gönderiyor mu diye onay alın. Yoksa iptal edilse bile bankanın koyacağı kur farkından dolayı zararda olursunuz. Ayrıca gönderirken üzerine Maksimum 10000YEN yazsın.

Takibe alıp mesaj gönderdiğim satıcalardan sadece sakuasa adlı satıcı geri dönüş yaptı ve "Evet, Türkiye'ye gönderbilirim" dedi. Top-rated seller ve gerçekleştirdiği 404 işlemde %99.5 olumlu puan almış. Sanırım güvenebilirim.

http://www.ebay.com/itm/NEW-Sony-MDR-HW700DS-9-1ch-Wireless-3D-VRT-Headphones-System-Japan-model-/321400709398?ssPageName=ADME:X:RTQ:US:1123

Sony MDR-HW700DS DTS-HD TrueHD Wireless 3D 4K 9.1ch Kulaklık

• quote:

Teşekkür edirim cevabınız için benim kulaklık türkiyeye yeni giriş yaptı ben faturayı düşük kestirdim , ürün eğer gümrüğe takılırsa benim bulunduğum ilin ptt şubesine gelecek mi?

Her şartta bulunduğunuz ile gelecektir. Muhtemelen sizin şube de Ptt çalışanlarından biri gümrük memurudur... İstanbul Pim derine dalmadan direk bulunduğunuz ilin
    ptt sine gümrük kaydı düşüp de gönderirse bu durumda sizin ptt şubeniz paketin üzerindeki fiyat neyse ona göre hareket edecektir.İl ve ilçelerdeki ptt(gümrük) memuru
    fiyata sadık kalıyor benim gördüğüm kadarıyla..
  • bakıyorum herkes düsük fiyat gösterip vergiden çalmak derdinde yukarda elemanın biri sanane diye bana karşı çıkıyordu belli ki senin tabiatında çalmak var bakan çocuklarını vs bahane ediyorsun eminim onlar da senin gibi nasılsa bilmem hangi zamanda bilmem kime devlet ceza vermemiş ben niye çalmayım demiştir bu böyle gider işte gördüğünüz gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hüseyni -- 22 Mayıs 2014; 22:27:02 >
  • nodar kullanıcısına yanıt
    Bizim köyde ptt şubesinde bir tane memur var buruya kodar sorunsuz gelirse sıkıntı yaşıcqğımı sanmıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: hüseyni

bakıyorum herkes düsük fiyat gösterip vergiden çalmak derdinde yukarda elemanın biri sanane diye bana karşı çıkıyordu belli ki senin tabiatında çalmak var bakan çocuklarını vs bahane ediyorsun eminim onlar da senin gibi nasılsa bilmem hangi zamanda bilmem kime devlet ceza vermemiş ben niye çalmayım demiştir bu böyle gider işte gördüğünüz gibi

Ya hocam aşırı boş konuşuyorsun. Buradaki adamların çoğu asgari ücrete veya biraz daha üstüne çalışan insanlar. Zaten adamın maaşından tonla para kesiyorlar, yetmiyor faturalarına zamları vergileri geçiriyorlar, o da yetmiyor benzinin anasını ağlatıyorlar, o da yetmiyor birde üstüne katrilyon katrilyon dolandırıyorlar. Sende kalkmışsın milletin kulaklık vergisi derdine düşmüşsün. Millet türkiye'den ps4 oyunu alayım dese 250tl, fakat git yurtdışından getir 100-120tl. Buna bu kadar vergi koyup paraları isviçre bankalarına götürene bir şey demiyorsun da üç kuruş kazanan insanlara laf ediyorsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: mamilee

quote:

Orijinalden alıntı: hüseyni

bakıyorum herkes düsük fiyat gösterip vergiden çalmak derdinde yukarda elemanın biri sanane diye bana karşı çıkıyordu belli ki senin tabiatında çalmak var bakan çocuklarını vs bahane ediyorsun eminim onlar da senin gibi nasılsa bilmem hangi zamanda bilmem kime devlet ceza vermemiş ben niye çalmayım demiştir bu böyle gider işte gördüğünüz gibi

Ya hocam aşırı boş konuşuyorsun. Buradaki adamların çoğu asgari ücrete veya biraz daha üstüne çalışan insanlar. Zaten adamın maaşından tonla para kesiyorlar, yetmiyor faturalarına zamları vergileri geçiriyorlar, o da yetmiyor benzinin anasını ağlatıyorlar, o da yetmiyor birde üstüne katrilyon katrilyon dolandırıyorlar. Sende kalkmışsın milletin kulaklık vergisi derdine düşmüşsün. Millet türkiye'den ps4 oyunu alayım dese 250tl, fakat git yurtdışından getir 100-120tl. Buna bu kadar vergi koyup paraları isviçre bankalarına götürene bir şey demiyorsun da üç kuruş kazanan insanlara laf ediyorsun.

önce edebini bil ondan sonra adam gibi yazmaya devam et
    asgari ücret alan adam maaşından fazla paraya kulaklık almaz
    benim o çalıp çırpanlara birşey demediğim kanısına nereden vardın ağır ol sallama!!
    ayrıca sapla samanı bribirine karıştırma ben de yasal çerçevede yurtdışıdan oyun aldım olayın bunla alakası yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hüseyni -- 22 Mayıs 2014; 23:27:39 >

• hüseyni kullanıcısına yanıt
    Evet çok edepsiz yazmışım küfürler, hakaretler havada uçuşmuş resmen. Ayrıca senin mantığına göre asgari ücretli hiçbir şey yapmamalı. Şuan ps4 1550tl onuda almasın. Televizyonlar desen maaşının 2 katı zaten. Ee oyunlar 4/1 kadar fiyatlara satılıyor. O zaman bu adamlar yaşamasın lan ne gerek var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hüseyni kullanıcısına yanıt
    Verdiğimiz vergilerin bize hizmet olarak dönmeyip yandaşların cebini doldurduğu bir ülkede yaşıyoruz. Eğer verdiğim vergi bana hizmet olarak dönmüyorsa ben de ödememenin yollarını ararım. Saf olmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Barış26

Verdiğimiz vergilerin bize hizmet olarak dönmeyip yandaşların cebini doldurduğu bir ülkede yaşıyoruz. Eğer verdiğim vergi bana hizmet olarak dönmüyorsa ben de ödememenin yollarını ararım. Saf olmayın.

vergi vermek enayiliktir zira verdiğin vergiyi hesap soramıyorsanız vermenin ne lüzumu var?
    versek bile şahıs şirketine gider gösterirsiniz para aynen cebinizde kalır
    gelmiş burada vergi kaçırmasın kimse diyen zat toplanan vergi nereye gidiyor diye sormuyor trene bakar gibi seyrediyor
    yol? su? elektrik? okul? sağlık hizmeti? sosyal devlet?
    yolsuzluklardan ötürü oluşan bütçe açıklarına gidiyor.
    burası türkiye!

• Şikayeti olan varsa gitsin Vergi Dairesine şikayetini yapsın.

Vergi verip vermemek kişinin kendi vicdanı ve görüşü ile alakalıdır.

Devletin bu işleri bilmediğini zannedip ispiyonculuk oynamak isteyenler kraldan çok kralcılık oynamak isteyenler
  • arkadaşlar bu konu uzadıkça anlamsızlaşıyor birbirimize hakaretlere varmaya başladı, kimsenin kalbini kırmak istemem
    burada ben trene bakar gibi bakmıyorum yolsuzluk yapanlara karşı çıkıyorum onların yaptığını da asla yapmıyorum ama keşke siz trene bakar gibi bakmakla kalsanız siz kızdığınız yolsuzluk yapanlarla tamamen aynı suçu işliyosunuz onlara da kızmaya hakkınız kalmıyor hatta mantalite aynı olduğundan onların da nasıl olsa bu devlet yolsuzluk yapanlara daha önce ceza vermedi ben vergi niye vereyim vergim bana dönmüyor vs gibi düşünebilir karşılıklı o vatandaşlar oturup konuşsan burada yazdıklarınızı onlara söyleseniz onlarında cevabı pekala bu şekilde olur o zaman diyecek bişeyiniz kalmaz ancak benim burada olduğu gibi heryerde cevabım olur
    sen böyle düşünürsen ben böyle düşünürsem bu devletim başına yarın sizler, bizler geçecek hepimiz düşünürsek ortak kanaat vergi, bana dönmediği geçmişte başkaları hep çaldığı için, verilmez olur
    benim düşüncem bu yönde daha fazla konuyu amacından saptırmak istemiyorum sizin düşünceniz sizin kafanıza yatıyorsa artık birşey yazmayacağım

• Kulaklığım gelmiş bulunmakta Bu aletin tam olarak şarj olup olmadığı nereden anlıyoruz ? Bize boş batarya ile mi gönderiliyor ? Yaklaşık full dolu batarya ile kaç saat gidiyor?
  • quote:

Kulaklığım gelmiş bulunmakta Bu aletin tam olarak şarj olup olmadığı nereden anlıyoruz ? Bize boş batarya ile mi gönderiliyor ? Yaklaşık full dolu batarya ile kaç saat gidiyor?

Hocam benimki yarıdan fazla doluydu sanırım geldiginde. (2film izledim+2saatte oyun oynamisimdir).sarja bagladiktan sonra uzerinde kırmızı bi isik yaniyor .dolduktan sonra sonuyor ordan anlarsın.

• wodka_ kullanıcısına yanıt
    Ben usb bilgisayara bağladım ne bir ışık var nede başka bir tepki açma kapama tuşuna basıyorum aletde cevap yok
    Bu decoderi bilgisayara optik kablo ile bağlacım , bilgisayar ile tv hdmi ile bağlıcam akşa üstü denedim ama ses alamadım
  • hk48 H kullanıcısına yanıt
    Ben ps4e bagladm direk calisti.hdmı ile baglamayı dene birde

• Hw700 ünü satmak isteyen olursa bana ulaşabilir

• Bugün kulaklığı deneme fırsatım oldu , gerçekten kulaklığın izalasyonu çok iyi iki üç film denedim , logitech z-906 sahibiyim arasında fark mı derseniz bence yok bence müzik dinlerken z-906 dan başarılı sesi bozmuyor bir kaç sorum olacak
    1-Bende htpc sistem var. media playerden - gom playera - vlc player var ama codecler her zaman tutmuyor bazı filmlerden ses alamıyorum Siz hangi media player kullanıyorsunuz birde bu üstünde çıkan decoderle hangi modda çalıştığını göremiyormuyuz
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.