Şimdi Ara

Sony MDR-EX90LP İncelemesi + Karşılaştırmalar + Modding (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
117
Cevap
0
Favori
19.100
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 5-25000hz frekans aralıgı bea iyimiş yaw...
  • sonunda ex90 a kavusmus oldum beylikduzu mediamarkt 179 ytl ye aldm ilk izlenimim ses kalitesi muthis ama rahatlik 0 hic rahat edemedim :S kulaklarimda inanilmaz bir agri oldu ama tabi daha once kulak ici olarak sadece 5 dakka nokianin adi kulakligini takmistim ama bu ondan da rahatsiz etti we 10 dakka sonraki dayanilmaz agri sonucu small olanlari taktim we bunlar cok daha rahattı hatta belli bir sure sonra unutuluyor bile demekki bana small oluyomus test olarakda ole 15 20 dakkalik dinleme sonucu sennheiser pmx 60 dan cok daha iyi oldugunu soliyebilirim ayrica evdeki sinama sistemindede daha kaliteli gerci l(g ht902) piyasadaki ust duzey ses sistemlerinden sayilma ama ... basslar gayet tatmin edici we derinden geliyor sanki wooferimi kulakliga takmislar kablosuda biraz ince gibi geldi ama sony lere guvenirim cunku 20 milyonluk mdr-e826 yi 6 yildir sorunsuz kullanmistim tek kotu yani yaninda werdikleri kucuk canta cok pis deri kokuyor gerci alisigim bu kokuya we hosumada gitti ama bayagi agir kokuyo ya tabiki daha sesi acilmamistir 10 dakkada ama bana gayet hoş geldi ki pxm60 da gayet kaliteli bir kulaklik olmasina ramen arada baya fark war

• HANGİ PLAYERDE TEST ETTİN??
  • lg viewty(telefon olduguna bakmayin divx gorutu ve ses testlerini gecebilen ilk ve tek telefon ) -- creative 7.1 ses karti -- lg ht902 nin kulaklik cikisi ve laptop ses cikisinda
  • quote:

Orjinalden alıntı: Excrea

sonunda ex90 a kavusmus oldum beylikduzu mediamarkt 179 ytl ye aldm ilk izlenimim ses kalitesi muthis ama rahatlik 0 hic rahat edemedim :S kulaklarimda inanilmaz bir agri oldu ama tabi daha once kulak ici olarak sadece 5 dakka nokianin adi kulakligini takmistim ama bu ondan da rahatsiz etti we 10 dakka sonraki dayanilmaz agri sonucu small olanlari taktim we bunlar cok daha rahattı hatta belli bir sure sonra unutuluyor bile demekki bana small oluyomus test olarakda ole 15 20 dakkalik dinleme sonucu sennheiser pmx 60 dan cok daha iyi oldugunu soliyebilirim ayrica evdeki sinama sistemindede daha kaliteli gerci l(g ht902) piyasadaki ust duzey ses sistemlerinden sayilma ama ... basslar gayet tatmin edici we derinden geliyor sanki wooferimi kulakliga takmislar kablosuda biraz ince gibi geldi ama sony lere guvenirim cunku 20 milyonluk mdr-e826 yi 6 yildir sorunsuz kullanmistim tek kotu yani yaninda werdikleri kucuk canta cok pis deri kokuyor gerci alisigim bu kokuya we hosumada gitti ama bayagi agir kokuyo ya tabiki daha sesi acilmamistir 10 dakkada ama bana gayet hoş geldi ki pxm60 da gayet kaliteli bir kulaklik olmasina ramen arada baya fark war

Kardeş hayırlı olsun, güzel günlerde kullan. Beğenmene sevindim.

(Bu arada hakkaten ya kılıf iğrenç kokuyor (: )

• Çok önceleri bu kulaklık ile ilgili konu açmıştım dinledim kulaklığı gerçekten de sesi cok güzel um2 ye sakın okadar para vermeyin bu kulaklık cok iyi bir seçim ;

http://forum.donanimhaber.com/m_12497945/mpage_1/key_MDR-EX90LP//tm.htm#12507736
  • Arkadaşlar ben bu kulaklığı gerçekten beğenerek kullanıyorum ama gerçektende ses yalıtım özelliği sıfırYani böyle güzel bir kulaklığa birde iyibir ses yalıtımı yapsalardı eminimki kolay kolay kimse yarışamazdı.Ne yapalım böyle idare edeceğiz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ermac6

Arkadaşlar ben bu kulaklığı gerçekten beğenerek kullanıyorum ama gerçektende ses yalıtım özelliği sıfırYani böyle güzel bir kulaklığa birde iyibir ses yalıtımı yapsalardı eminimki kolay kolay kimse yarışamazdı.Ne yapalım böyle idare edeceğiz.

süngerleri takınca biraz da olsa yalıtım sağlanıyor.
  • kulaklıkta yeni bir modifikasyon yaptım, ayrıntılar en üstteki mesajın içinde...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bolamanli -- 10 Nisan 2008; 1:37:10 >
  • bolamanlı hemşehrim merhaba ben kulaklığı almayı düşünüyorum yanlız tipi bi garip geldi takarken falan bi sorun yaşıyomusun ve sesinden memnunmusun?
  • quote:

Orjinalden alıntı: HORSY_TMR

bolamanlı hemşehrim merhaba ben kulaklığı almayı düşünüyorum yanlız tipi bi garip geldi takarken falan bi sorun yaşıyomusun ve sesinden memnunmusun?

ilk aldığımda şekli bana da garip gelmişti, ama çok rahat bir kulaklık, kulağı acıtmıyor. ayrıca yerinden hiç oynamıyor, kulaktan düşmüyor. ses kalitesi ise süper. modlanmış hali (yukarıda anlattım) 300$'lık um2 ile karşılaştırılıyor, anla nasıl bir kulaklık olduğunu.
  • quote:

Orjinalden alıntı: bolamanli

quote:

bolamanlı hemşehrim merhaba ben kulaklığı almayı düşünüyorum yanlız tipi bi garip geldi takarken falan bi sorun yaşıyomusun ve sesinden memnunmusun?

ilk aldığımda şekli bana da garip gelmişti, ama çok rahat bir kulaklık, kulağı acıtmıyor. ayrıca yerinden hiç oynamıyor, kulaktan düşmüyor. ses kalitesi ise süper. modlanmış hali (yukarıda anlattım) 300$'lık um2 ile karşılaştırılıyor, anla nasıl bir kulaklık olduğunu.

SAĞOL KARDEŞİM BÜYÜK İHTİMALLE ALIRIM BU KULAKLIĞI...ASLINDA EBAYDAN CX 500 ALMAYI DÜŞÜNÜYODUM FİYATI VE SES KONTROLLÜ KULAKLIKLARA KARŞI ANTİPATİM YÜZÜNDEN ARAYIŞ İÇİNDEYDİM....İE4 DE DÜŞÜNDÜM AMA BU KULAKLIK DAHA İYİ GALİBA....

• quote:

SAĞOL KARDEŞİM BÜYÜK İHTİMALLE ALIRIM BU KULAKLIĞI...ASLINDA EBAYDAN CX 500 ALMAYI DÜŞÜNÜYODUM FİYATI VE SES KONTROLLÜ KULAKLIKLARA KARŞI ANTİPATİM YÜZÜNDEN ARAYIŞ İÇİNDEYDİM....İE4 DE DÜŞÜNDÜM AMA BU KULAKLIK DAHA İYİ GALİBA....

cx500'ü kullanmadığım için bilemiyorum ama ie4'den kesinlikle daha iyi..
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: bolamanli

quote:

ie4 ayrı bir segmentte bana göre. Çok temiz ses verdiği söylenemez fakat davul gibi bassları var. Dün ie4ten cx500e geçtim.Cx500 gerçekten bir denge kulaklığı.Bassları ie4ün altında ezilmiyor fakat daha tok ve temiz bir ses var...Berraklığı en hoşuma giden tarafı...

• millet mdr-ex700 mayıs ayında çıkıyomuş.ama 600 ytl.şok oldum resmen.
  • quote:

Orjinalden alıntı: leylandi

millet mdr-ex700 mayıs ayında çıkıyomuş.ama 600 ytl.şok oldum resmen.

sesi nasıl etkiliyor bilemem ama sony bu kulaklıkta magnezyum kasa kullanmış. pahalı olmasının sebebi sanırım bu.

Sony MDR-EX90LP İncelemesi + Karşılaştırmalar + Modding
  • sony'nin türkiye sitesine ex700sl'in resmini koymuşlar ama kendisi ürünler arasında yok. yakında gelir herhalde...
    http://www.sony.com.tr/view/ShowProductCategory.action?site=odw_tr_TR&category=HED+Outdoor
  • geçen sony bayisinden kulaklık katoloğu aldım,oraya koymuşlar.bu ay çıkıyo büyük ihtimal mdr-ex700.almayı çok istiyorum ama 600ytlden çıkacakmış.
  • aga ne zengin adamlarsınız yau bi kulaklığa 300-400 ytl veriosunuz. ben anlamıyorum yani arada ne kadar fark olabilir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: MaiNStreaM

aga ne zengin adamlarsınız yau bi kulaklığa 300-400 ytl veriosunuz. ben anlamıyorum yani arada ne kadar fark olabilir.

aga zengin olsam kulaklığı almak için bu kadar ağız yapmam,alır keyfime bakarım.aradaki farkı soruyosan bunun için tecrübe ve müzik kulağı gerekli.müziği dinlemek var,müziği yaşamak var.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.