Şimdi Ara

Sony KDL-43W805C (119. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
2.405
Cevap
49
Favori
135.933
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

https://www.gittigidiyor.com/tv-ses-goruntu/sony-kdl-43w805c-smart-led-tv-kumandasi_pdp_668256380?utm_source=google-pla&utm_medium=paid-search&utm_content=402911154903&utm_term=84769002934&ga_prodid=668256380&ga_merchantid=139953350&sc_gcsp=gg&gclid=Cj0KCQjwweyFBhDvARIsAA67M72wjESMB1VEJ04UlCqBL1iAzpFAwuy6oIhzDCiQDTmyRDgc67XuILQaAsIhEALw_wcB

Link saçma bir şekilde uzun. Hocam kumandalar genelde Universal aklınızda bulunsun çoğu Sony Bravia tv kumandaları işlem yapıyor

Sony 43w805c yazınca bir sürü çıkıyor ve fiyatlar 50-60 TL arası yan sanayi olanlar 20 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zack06 -- 5 Haziran 2021; 17:32:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• zack06 kullanıcısına yanıt

linktekide yan sanayi zaten sanırım

20 25e satılan tayfun markadan alıcam sanırım

• JackDaniels kullanıcısına yanıt

Tercih senin dostum

• güncellemenin zaten bu yüzden yayımlandığı yazıyordu. sizde kopma olmaması iyiymiş. bendeki ise bir şey izlerken falan değil. mesela bir 3-5 gün hiç internet kullanmamayım bağlantı düşmüş oluyordu. güncellemeyi yükledikten sonra tekrar bakacağım.

kablonetin meşhur modemi de buna sebep oluyor olabilir çünkü yan odadan bile sinyal kaybı oluyor.

• dogii kullanıcısına yanıt

Spot çü lar 1000 verir.

• JackDaniels kullanıcısına yanıt

Ben servis te buldum Sony kumanda yalnız discover fonksiyon ü yok.

• tarihcix T kullanıcısına yanıt

model ? fiyat ?

• Bu tv ye bağlayabileceğim kablosuz kulaklık ne önerirsiniz? Bluetot olur mu? Ps4 oynarken ihtiyacım var!!

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba,

14 yıllık dsmart aboneliğimi geçen hafta sonlandırdım.

Televizyonun dahili uydu alıcısı ile devam edeceğim.

Kanalları taratıp, istediğim şekilde sıraladım.

Televizyonu ikinci bir kumanda olmadan kullanmak çok güzel.

Ancak birkaç sorun yaşıyorum, çözemezsem tkgs destekli harici bir uydu almam gerekecek.

1. Kanalları tek tek sıralamak çok zor. Acaba harici bir programla toplu sıralama yapmak mümkün mü? Ya da kolay bir yolu var mı?
    2. Trt'nin hd kanalları iki kez kayboldu. Acaba trt frekans mı taşıyor, yoksa sıkıntı televizyonda mı?

Teşekkürler, selamlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: sseker

Arkadaşlar merhaba,

14 yıllık dsmart aboneliğimi geçen hafta sonlandırdım.

Televizyonun dahili uydu alıcısı ile devam edeceğim.

Kanalları taratıp, istediğim şekilde sıraladım.

Televizyonu ikinci bir kumanda olmadan kullanmak çok güzel.

Ancak birkaç sorun yaşıyorum, çözemezsem tkgs destekli harici bir uydu almam gerekecek.

1. Kanalları tek tek sıralamak çok zor. Acaba harici bir programla toplu sıralama yapmak mümkün mü? Ya da kolay bir yolu var mı?
    2. Trt'nin hd kanalları iki kez kayboldu. Acaba trt frekans mı taşıyor, yoksa sıkıntı televizyonda mı?

Teşekkürler, selamlar.

Biraz araştırınca buldum :)

Sony'nin sitesinde Sony Editor adında bir uygulama varmış.

Çok ahım şahım bir uygulama değil ama iş görüyor.

Şimdi aklımda bir soru kaldı: Bu trt neden sürekli, yer değiştiriyor? :)

• Merhaba arkadaşlar;
    50w805c model olanını kullanıyorum. Tv'yi açtığımda android logosu geldikten sonra ekran yanlardan kararmaya başlıyor ve 2-3 saniye sonra tamamen gidiyor ve 6 kere kırmızı ışık yanıp sönüyor. Ses kapama ve power tuşları ile reset attıktan sonra düzeliyor fakat 1 hafta civarı kullandıktan sonra tekrar aynı şekilde kırmızı ışık yanıp sönüyor. Yaklaşık 3 aydır bu şekilde kullanıyorum. Bunun bir çözümü var mıdır. Bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Selam.

Bende TRT kanalları haftada bir kayboluyor. Bunun bir çözümü var mıdır?

• sinanadolu S kullanıcısına yanıt

Merhaba,

Durduk yere aynı problemi bende yaşamaya başladım (55W805C). TV yi açtıktan sonra birden ekran kararıp kırmızı ışık yanıp sönmeye başlıyor. 6 kez yanıp sönüyor sonra biraz bekleyip tekrar tekrar 6 kez yanıp sönüyor. Bende hard reset yaptın düzeldi ertesi gün yine oldu. Bursa da yaşıyorum. Bu konuda forumdaki arkadaşlardan yardım rica ediyorum. Ne yapmalıyız hangi servisi aramalıyız. İnternette birsürü bilgi kirliliği var, anakart arızası diyen var led bar diyen var...

???

Umarım bir çözüm bulabiliriz..

• kk1903 kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun hocam umarım düzelir problem. Çözüm bulursanız burada paylaşırsanız sevinirim. Eğer ben çözüm bulabilirsem muhakkak haberdar ederim.

• öyle bir sorun yaşamadım şimdiye kadar ama olursa bir çözüm yolu bulmaya çalışırım.

• sinanadolu S kullanıcısına yanıt

tekrar merhaba,

21 eylül tarihinde tv ye bağlı tüm cihazları (1. sony bluray disc player (hdmi1) / 2. sony soundbar(hdmi2)) söküp hard reset yaptıktan sonra cihazları yeniden bağladım ve aynı hatayı birkez daha verdi. Birkez daha cihazları söktüm ve yeniden başlatma yaptım ve bu sefer sadece soundbarı bağladım (hdmi1 arc girişine bağlı). O günden beri problem yaşamadım. bluray disk player hala bağlı değil ve bağlamay korkuyorum açıkçası.

• quote:

Orijinalden alıntı: kk1903

tekrar merhaba,

21 eylül tarihinde tv ye bağlı tüm cihazları (1. sony bluray disc player (hdmi1) / 2. sony soundbar(hdmi2)) söküp hard reset yaptıktan sonra cihazları yeniden bağladım ve aynı hatayı birkez daha verdi. Birkez daha cihazları söktüm ve yeniden başlatma yaptım ve bu sefer sadece soundbarı bağladım (hdmi1 arc girişine bağlı). O günden beri problem yaşamadım. bluray disk player hala bağlı değil ve bağlamay korkuyorum açıkçası.

Hocam bir gelişme oldu mu?
    Benim de 2 gündür şöyle bir durum var: Akşam yatarken kapatıyorum televizyonu. Ertesi akşam işten gelince kumandadan açma tuşuna basınca önce beyaz, sonra kırmızı led yanıyor. Fişten çekip tekrar takınca normal açılıyor. Gidici mi acaba arkadaş

• sseker S kullanıcısına yanıt

O günden beri sorunsuz kullanıyorum çok şükür. Ancak hala bluray disk player ı bağlamadım. bağlamaya cesaret edemiyorum. soundbar ise bağlı. benzer şekilde hard reset yapmanızı öneririm. sony web sitesinde adım adım yönlendirme var.

• kk1903 kullanıcısına yanıt

sony'nin sitesinde bağlantı noktalarını temizleyin diyordu. ben de adaptörün tv tarafını temizleyerek tekrar taktım.

kulaklık girişindeki kulaklığı çıkardım, usb'de takılı olan işaretçiyi çıkardım.

soundbar'ı ellemedim.

sorun tekrar etmedi. kullanıyoruz bakalım tekrar olacak mı.

selamlar.

• Eskiden film sitelerinden yansıtma ekranı yaptığımda telefondan açtığımda Tv'de yansıyordu fakat artık açılmıyor atıyor direk açılacak gibi olurken aynı şeyi yaşayan oldumu

• 
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.