Şimdi Ara

Sony GDC 2010 Ana Konu (Playstation Move Duyuruldu)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
128
Cevap
0
Favori
2.201
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Sony GDC 2010 Ana Konu (Playstation Move Duyuruldu)

Sony'nin basın konferansı Türkiye saatine göre Cuma günü sabah 05.00'da başlayacak. g4tv.com sitesinden canlı olarak basın konferansı izleyebileceksiniz. Gelişmeleri buradan paylaşalım. ilgi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Daxteroy -- 11 Mart 2010; 15:41:27 >

• Yine çıkıp Socom, Mocom falan videosu, duyurusu yaparlarsa basarım kalayı... Hadi bakalım, bu sefer efsaneler ortaya çıkacak İnşallah..

• quote:

Orijinalden alıntı: SolidEye007

Yine çıkıp Socom, Mocom falan videosu, duyurusu yaparlarsa basarım kalayı... Hadi bakalım, bu sefer efsaneler ortaya çıkacak İnşallah..

İnşallah inşallah Ama yine söylemeden edemeyeceğim Killzone 3 ile birlikte yeni bir yaratıksız, robotsuz modern fps bombası patlatsalar ne kadar güzel olur

• ARC tanıtılacak. Killzone 3 bekliyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Daxteroy

ARC tanıtılacak. Killzone 3 bekliyoruz.

arkadaşlar kz3 arc ile gelecek diyorlar peki nedir bu arc?
  • Fuar alanından görüntüler ;

•  Sony GDC 2010 Ana Konu (Playstation Move Duyuruldu)

ARC, Sony'nin yeni hareket algılayıcılı kontrolüdür.
  • obaa deli olur ya.
    ARC
  • ARCla falan gelmesin Killzone 3.Wii`de motion controlle bi Far Cry Vengeance mi Instincts mi neydi onu oynamayi denemistim;Allah`im bildigin kabusAlisamiyorsun da
  • ARC'nin ucundaki pempe rengin değiştiği söyleniyordu.O başka renklerdeki halinin fotosunu koysanıza yahu,bu hali çok komik:)

Saygılar..
  • lolipopla geçiştireceklerse yandık
  • onu bunu bilmemde Sony nin yeni controller i bayanlar tarafindan buyuk ilgi gorecek o belli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeliMemo3.5 -- 10 Mart 2010; 0:10:02 >
  • güzel alet amerikalı bayan oyuncular için ideal bir "alet"
  • yaw hemen başlamış ahali konuşmaya resme bakarak yorum yapılırmı ben bi yorum yapıcam şimdi sınırsız uzaklaştırılıcam gene neyse arkadaş değiştirmiş mesajını
  • Ayni ben Sony nin bu yeni motion controller inin mukemmel oldugunu dusunuyorum bikere kamera kullanacagi icin hassasiyet tepkime suresi mukemmel olacak o kure icinde degisen renkler ise sanirsam karanlik ortamlarda kameranin controller in pozisyonunu anlamasi icin olacak ama neyse bakalim bu gece 3 te controller ile ilgili cogu detay aciklanacak bende artik yarin sabah ogrenirim ayrica sony konferansi yarin bizim saatle sabah 5 te olacak e3 olsa degerde 5 lere kadar oturmam yine netten takip
    quote:

Orijinalden alıntı: gamer-x

yaw hemen başlamış ahali konuşmaya resme bakarak yorum yapılırmı ben bi yorum yapıcam şimdi sınırsız uzaklaştırılıcam gene neyse arkadaş değiştirmiş mesajını

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeliMemo3.5 -- 10 Mart 2010; 0:33:40 >
  • Killzone 3 ü istiyoruz !
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • kz3 ve resistance 3
  • Bende Killzone 3 ve Resistance 3'ü istiyorum
  • saat şuan 04:25 fakat bir hareketlilik yok sitede

EDIT:

GDC 2010: Rock Band 3 Confirmed For Holiday 2010

Harmonix has confirmed that Rock Band 3 will be released by this holiday season.

"Viacom CEO and president Philippe Dauman has confirmed that Harmonix is working on Rock Band 3, for release holiday 2010!” Harmonix communications manager John Drake just announced.

No other details have been revealed at this time, but something called GDC 2010 is going on right now, so I’m sure we’ll be hearing more soon. Stay tuned.

http://g4tv.com/thefeed/blog/post/703069/GDC-2010-Rock-Band-3-Confirmed-For-Holiday-2010.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi profiteer -- 10 Mart 2010; 4:26:40 >

• Arc kontrolleri Wii"deki gibi nunchuck ile gelecek buda onaylanmış durumda
    Kaynak
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.