Şimdi Ara

Sony GDC 2010 Ana Konu (Playstation Move Duyuruldu) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
128
Cevap
0
Favori
2.201
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Banyodaydım yahu MOVE açıklanmışNintendoyu tebrik ediyorlar,ayrıca Nintendo"nun yaptığını HD ile yapacağız gibi söylemlerde bulunuyor.Yahu bu herif sunum özürlü ya kim bu hakikaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NextGenCeo -- 11 Mart 2010; 2:14:56 >
  • ps move kaçtan verecekler acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: HardShock

quote:

Orijinalden alıntı: DeliMemo3.5

http://www.vg247.com/2010/03/10/sony-trademarks-playstation-move-in-europe/ simdilik soylenti adi altinda ama 1 saat 10 dk sonra gercege donusmesi buyuk olasilik :)
    quote:

Orijinalden alıntı: HardShock

quote:

Orijinalden alıntı: DeliMemo3.5

%90 PS Move agirlikli olacak (move yeni controller in adi arc tan 10471209471209471240 kat daha iyi)

Şaşırdım ilk kez duydum nedense.Elinde bir kaynak var mı incelemek istiyorumda mümkünse ?

Çok saol bu bilgi için.1 saat 10 dakka sonra burdan bol bol konuşuruz.

Keklendim

• Kaç dakika sürecek bu sunum?Yatmam lazım
  • Fiyat paket olarak 100 dolar altında olucak.
  • PlayStation Move artı yanında kamera,oyun ve diğer içerikler 100 dolar altında olacak
  • İsmine ve logosuna bayıldım.wii HD versiyonu başka bir artısı şimdilik gözükmedi.

Move tanıtım başladı.Tepkime süresine dikkat!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HardShock -- 11 Mart 2010; 2:23:22 >
  • PS2 nin fiyatı 99 dolar zaten
  • vawww LBP oyunu da desteklicekmiş
  • PlayStation Move paketleri sadece basit paketler olarak değil,BluRay oyunlardan aile oyunlarına kadar grafik kalitesi farketmeksizin kullanılabilecek ve tamamı ile real time olarak hareketleri algılayabiliyor.Gecikme süreleri falan yok bu iyi haber
  • Şu playstation logosu gözükünce japon kadının pleystayşon deyişine bitiyorum
  • Pek de cazip gelmedi :)
  • eye + game + move : 100 dolar altında : iyimiş ne zaman satacaklar pazarda acaba ?
  • Wii kadar basit değil ve bunu söyleyeceğimi aklımın ucuna bile gelmezdi.Vücut takıp sistemi var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HardShock -- 11 Mart 2010; 2:26:50 >
  • Killzone 3 ü istiyoruz artık =(
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Kesinlikle basit değil,SONY YAPMIŞ ARKADAŞLAR duyrulur
  • Berbercilik oyunu bile var.
  • Kadın kasap çıktı bir saçı kesemedi
  • Little big planet
  • Şimdiye kadar izlediklerim çok eğlenceli gözüküyor.Tepki süresinde de gecikme yok.Denemeden emin olamayız ama,Move başarılı olacak gibi duruyor.

Saygılar..
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.