Şimdi Ara

sony fz11s acil yardim lutfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
836
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaslar bıraz once fz11s aldım.aldıgım yerde calıstıgını gostermek ıcın actılar ekrana goruntu geldı ve kapadılar.ben de bılgısayarın calıstıgını gordum ve eve geldım ama su an kullanamıyorum.ilk acılısta windowsun kurulumunda hata oldugunu ve yeniden baslatıp cd yi takmam gerektigini söylüyor. vistayı onaylatmam için ilk acılısta karsıma gelmesi gereken onay sayfası gelmiyor.bu durumu duzeltmek ıcın ne yapmam gerekıyor?bılgısı olan arkadalar yardım ederseniz sevinirim

• ilk önerim aldığın yer çok uzak değilse bugün veya yarın gidip eve gelince bu sorunla karşılaştım hadi çözün demen..
  • muhtemelen servis yolu gozuktu gibi daha kullanamadan
  • nerden ne kadara aldığını öğrenebilir miyim ??
    bende aynı modeli almayı düşünüyorum. daha doğrusu m olanı alıcaktım ama istanbul bilişimde s olan modelde çok uygun fiyata görünüyor fakat 1 gb görünüyo bu konuyu anlayamadım

yeni ürün alıp böyle talihsizlikler yaşamak güzel olmuyo evet ama umarım en kısa zamanda sorunsuz bi şekilde teslim alıp kullanırsın
  • nova bilgisayardan aldim 2.360ytl.umarim servise gitmek zorunda kalmam
  • umarım... ama bence gerek kalmadan düzeltirler
  • umarım servise gerek kalmaz cünkü iğrenc birsey, bende hic kullanmadan fz11m imi servise yollamak zorunda kaldım ve insana acayip koyuyo umarım biran önce yapar ve yollarlar.
  • Nova bilg. çok saçma bir iş yapmış.. Ben de Vaio aldım, ilk açılışı yaptıktan sonra "kurulum bitene kadar beklemeniz lazım.." dediler.. Zaten kapatmak isteselerde kapattırmazdım..

Senin sorunun bence kurulumun yarım kalmasından kaynaklanıyor..
  • arkadaslar tum iyi dilekleriniz icin tesekkurler sorun cozumlendi gibi gorunuyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.