Şimdi Ara

sony fs 285m kayıplarda!!<

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
512
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar,sony 285m baktığım hiçbir mağazada yok,kalmamış ve bir daha gelmeyecekmiş!
    resmen yıkıldım,bir aydır almak için para ayarlıyorken ,tam alacaım sırada bitti!<
    onun yerine 285b diye bi model var heryerde ve bugün technocity den bi arkadaş 6200tc ekran kartıyla ,128 MB Intel GMA 915 GME ekran kartı
    arasında fark olmadığını iddia etti;>al gitsin 285b yi dedi tam olarak...
    sadece ist bilişim de ay sonuna 295vp die bi model gelecekmiş, 285m ile tüm özellikleri aynı,sadece ismi değişk;>>
    ama bilin bakalım başka ne değişmiş:fiyat 1299euro iken 1419euro ya fırlamış;<
    http://www.vaiomarket.com/
    no comment..

şimdi arkadaşlar,hala bir yerlerde 285m satılıyor diye umut ediyorum ve bu konuda bilgilerinizi paylaşmanızı rica ediyorum çokca
    okuduunuz ve ilgilendiiniz için teşkür...

• Arkadaşım,

Cebit fuarında almış olduğum bir broşür var elimde. Firma bilgisi aşğıdaki gibidir. Umarım işinizi görür:

"AKADEMİ MEDYA BİLİŞİM" e sorabilirsiniz.

0212.217.92.94 - 0212.216.04.16

Adresi: Büyükdere Cad. 65/7 Mecidiyeköy

www.akademico.com.tr
  • quote:

Orjinalden alıntı: cromathicaberation
    onun yerine 285b diye bi model var heryerde ve bugün technocity den bi arkadaş 6200tc ekran kartıyla ,128 MB Intel GMA 915 GME ekran kartı
    arasında fark olmadığını iddia etti;>al gitsin 285b yi dedi tam olarak...

Öyle söyleyen arkadaş, fena şekilde sallamış. Bu tip satıcıları eşek sudan gelene kadar dövmek lazım Tamam 6200 TC yarı paylaşımlı denebilecek, ucuz, vasat performanslı alt düzey bir ekran kartıdır ama tümleşik Intel kadar da değil yani..

Aşağıda benchmark sonuçlarını görebilirsiniz:
    />

• Fiyatı cok uygun bir makinaydı.Zannederim stokları bitmistir..
  • cyberspace,link için teşekkür_fakat orayıda aradım bugün,cevap negatif:her yer 285b diye bir model getiriyor bunun yerine:<of allahım çok mutsuzum
    iasonion,dediğin gibi tam dayaklık adamlar,yemin ederim adamla konuşurken bi baktım yumruğumu falan sıkmışım fena halde;>her neyse çözüm önerileri bekliyorum hala
    aksi halde 295vp+ denen bariz kazığı yemek durumundayız..zalim dünya of of,çaktrmadan ferarri 4005 bakmaya başladım bu arada satılıyormu,fiyatı nedir türkiyede bi fikrim yok ama
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.