Şimdi Ara

► ♫ ■ Sony Ericsson Live With Walkman Ana Konu ▲ ♪ ►► (45. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
6.519
Cevap
21
Favori
282.406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Z@R@Ki

quote:

Orijinalden alıntı: unitback

quote:

Orijinalden alıntı: Z@R@Ki

akşam akşam bilgisayarımın videosunu çekeyim dedim. gündüz hava kapalı ve yağmurluydu, çekeceğim resimler kötü olacağından hiç uğraşmadım ... video kalitesi w810a göre çokçok daha iyi

selamlar kardeş bence video yu w810 ile kıyaslaman bu cihazı aşağılamak olur bence :)

w810 hala benim için efsane telefon .. adamakıllı video çekseydi walkman livenin yüzüne bile bakmazdım

Teknoloji hızla degisiyo kardeş yapicak bişey yok yenilere adapte olmak gerek artik

• quote:

Orijinalden alıntı: biraylakadam

3D panoroma taraması nası yapılıyor?

menüde 3d kamera tuşu olmalı. Sanırım ilk fotoyu çekiyorsun bir çizgi oluşuyor sonra kapamadan ikinci foroyu çizgi üzerinde tutturmaya çalışıyorsun
  • Merhaba arkadaşlar.Telefonum 2. kez teleservis e gitti,ilk gittiğinde hata bulunamamıştır demişlerdi şimdi ise swap yapıldı diyorlar.Nedir bu swap, telefon komple mi değişiyor yoksa içi mi değişiyor? yoksa arızalı bir telefonu tamir edip onu mu veriyorlar? bilgi verirseniz sevinirim....
  • Arkadaşlar WALKMAN LIVE mi yoksa Samsung galaxy ACE mi öneririsiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Raistlin2212

Arkadaşlar WALKMAN LIVE mi yoksa Samsung galaxy ACE mi öneririsiniz ?

Ace kesinlikle fiyatını haketmiyor. Tek artısı ekranının büyük olması. Diğer yönlerden Live daha avantajlı. Önümüzdeki ay almayı düşünüyorum.
  • quote:

Birkaç güne kadar elektroworld Ace plus olanı getiriyormuş. Bende Ace, ace plus, walkman live ve s.e. xperia ray arasında mart ayına kadar tercih yapacağım. Çok aceleniz yoksa ürünler çıktıktan bir süre sonra karar vermek en ideali olacaktır.
  • quote:

Sony Ericsson Walkman Live öneririm arkadaşım... Galaxy ace i bizat incelemiştim. Ekranı büyük 3.5 inç ama 2.2 froyo ile geliyor. Ama sony ericsson 2.3.4 gingerbread ile geliyor. samsung 800mhz , sony ericsson 1Ghz.. samsung 5mp 15fps kayıt vasatın altında bir çekim. ama sony ericsson 720p HD çekim. bence Sony.. sony ericssson live varken gidip o parayı Samsunga vermem ben
  • quote:

Orijinalden alıntı: someone74

quote:

Birkaç güne kadar elektroworld Ace plus olanı getiriyormuş. Bende Ace, ace plus, walkman live ve s.e. xperia ray arasında mart ayına kadar tercih yapacağım. Çok aceleniz yoksa ürünler çıktıktan bir süre sonra karar vermek en ideali olacaktır.

ace plus'ta ikinci kamera yok,
    bana gelmez ama merak edenler için,
    işte karşılaştırmaları...(sanırım sony biraz çakıyor)

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=4397&idPhone2=4111

• quote:

s.e. live walkman her türlü konuda ve özellikte ace plusı eziyor ace plus o parayı hak etmiyor
  • arkadaslar ben bu ürünü alalı 2 hafta oldu ve geri tusu sıkıntılı donmalar tadı kaçmaya. tavsiey çok etmem açıkcası
  • 3Bdestekli cihaz deneyin diyo 3D panorama da!
  • arkadaşlar basit ama garip bi sorunum daha var mesaj zil sesini değiştiremiyorum.Hep aynı bildirim sesi çalıyo,başkasını ayarlıyorum bitti deyip o seçim yaptığım görünmesine rağmen hala aynı bildirim sesi çalıyo? nasıl düzelir bilen var mı?
  • tamam çözdüm msj sesi olayını
  • quote:

Orijinalden alıntı: kunfuahmet

arkadaslar ben bu ürünü alalı 2 hafta oldu ve geri tusu sıkıntılı donmalar tadı kaçmaya. tavsiey çok etmem açıkcası

senin telefonun hatalı oldu diye genelleme yapma, bence bu fiyata alınabilecek en iyi telefon bu. bende kullanıyorum telefonu hiç bir sıkıntısı yok maşallah harika telefon.
    sana tavsiyem garanti süresini geçirme ilk bir ayada isen sorun olduğu tespit edilirse servis tarafından 1 e 1 değişim yada para iadesi isteme hakkın var.
    yani bu hakkını kullan.
  • quote:

arkadaslar ben bu ürünü alalı 2 hafta oldu ve geri tusu sıkıntılı donmalar tadı kaçmaya. tavsiey çok etmem açıkcası

Biraz kirlenince yapıyor öyle. Biraz siler gibi basarsa tuşa çalışıyor. Sony forumda yetkili biri servise gönderin bozulmuş olabilir diyor ama türkiye servisine bir telefon aç sor istersen durumu. Üretimle ilgili sorun olabilir ancak dediğim gibi siler gibi yapınca bir iki kerede çalışıyor. Yazılımsal gibi geldi bana güncellemeden sonra düzelir sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sphynx

quote:

Biraz kirlenince yapıyor öyle. Biraz siler gibi basarsa tuşa çalışıyor. Sony forumda yetkili biri servise gönderin bozulmuş olabilir diyor ama türkiye servisine bir telefon aç sor istersen durumu. Üretimle ilgili sorun olabilir ancak dediğim gibi siler gibi yapınca bir iki kerede çalışıyor. Yazılımsal gibi geldi bana güncellemeden sonra düzelir sanırım.

bence üretimle ilgili sorun olabilir , en kısa zamanda garantiden gönderin servise baksınlar, fazla vakit kaybetmeyin ilk bir aya dediğim gibi 1 e 1 değişim yada para iadesi hakkınız oluyor, bir ayı geçirdiğnizde ise tamir seçeneğiniz oluyor.

• bende bu telefonu kullanıyorum bir sorum olacak. telefon hangi müzik dosyalarını ve video dosyalarını destekliyor. birde önerebileceğiniz bir müzik player var mı telefon için
  • müzik dosyaları için orjinal playerı kullanıyorum. video dosyaları için mx player hepsini oynatıyor, android marketten gmail hesabınızı kullanarak ücretsiz indirip kullanabilirsiniz, altyazıları falan da destekliyor.
  • Ben de müzik için winamp pro, video için de bsplayer kullanıyorum. Sorun yaşamadım ikisinde de.
  • 
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.