Şimdi Ara

► ♫ ■ Sony Ericsson Live With Walkman Ana Konu ▲ ♪ ►► (47. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.520
Cevap
21
Favori
282.402
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni güncelleme cıktı arkadaşlar. güncellemeyle geri tusundaki donma sorunu çözülüyor.
  • Nedir bu geri tuşu böyle ya çalışmıyor arada..
  • quote:

Orijinalden alıntı: rampy

Yeni güncelleme cıktı arkadaşlar. güncellemeyle geri tusundaki donma sorunu çözülüyor.

Güncellemeyi yaptım ama arada yine sıkıntı veriyor.. :)
  • Bu otomatik senkronize ne işe yarar peki ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sphynx

quote:

Orijinalden alıntı: AngryWarior

telefonla konuşurken kulağım dokunmatiklere çarpıyo ya sesi hoparlöre veriyorum ya da çağrıyı kapatıyorum yokmu bunun bi çaresi

Nasıl becerdin cok merak ettim, yakınlık sensörü var telefonda kulagına falan yaklastırınca ekran kapanıyor. acaba seninkinde bir problem mi var. Arama yapınca parmagınla ön kameranın yanındaki yuvarlakları kapat bi bakalım ekran kapanacakmı?

tamamdır ben kulağımı biraz uzak tutuyordum tam koyunca düzeldi

• quote:

Orijinalden alıntı: Raistlin2212

Bu otomatik senkronize ne işe yarar peki ?

sanırım markete girerken gmailini senkronize ediyor.
  • iyi akşamlar arkadaşlar benim bir sıkıntın var bu olay sizde oluyormu merak ediyorum ben ara ara resim çekiyorum bugün pc 'ye bağlayıp bakayıp dedim ama resimler yarım çıkmış sizde'de boyle bir sorun oldumu benden başka boyle sorun yaşayan varmı birde resimleri pc alırken hep hata veriyor bu neden ola bilir kopyalama yaparken oluyor sizce bu neden ola bilir yardımlarınız için çok teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: beyazejder

iyi akşamlar arkadaşlar benim bir sıkıntın var bu olay sizde oluyormu merak ediyorum ben ara ara resim çekiyorum bugün pc 'ye bağlayıp bakayıp dedim ama resimler yarım çıkmış sizde'de boyle bir sorun oldumu benden başka boyle sorun yaşayan varmı birde resimleri pc alırken hep hata veriyor bu neden ola bilir kopyalama yaparken oluyor sizce bu neden ola bilir yardımlarınız için çok teşekkür ederim

Varsa başka bir hafıza kartında dene. Tel yazılımı da güncelle.

Bu arada son güncellemeyi yaptım geri tuşu daha kötü oldu eskisinden sanki... Launcher kullanıyordum güncellemeden önce cok daha sorunsuzdu geri tuşu, launcherı tekrar kurayım bakayım bi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sphynx

quote:

Orijinalden alıntı: beyazejder

iyi akşamlar arkadaşlar benim bir sıkıntın var bu olay sizde oluyormu merak ediyorum ben ara ara resim çekiyorum bugün pc 'ye bağlayıp bakayıp dedim ama resimler yarım çıkmış sizde'de boyle bir sorun oldumu benden başka boyle sorun yaşayan varmı birde resimleri pc alırken hep hata veriyor bu neden ola bilir kopyalama yaparken oluyor sizce bu neden ola bilir yardımlarınız için çok teşekkür ederim

Varsa başka bir hafıza kartında dene. Tel yazılımı da güncelle.

Bu arada son güncellemeyi yaptım geri tuşu daha kötü oldu eskisinden sanki... Launcher kullanıyordum güncellemeden önce cok daha sorunsuzdu geri tuşu, launcherı tekrar kurayım bakayım bi.

valla bence donanımda arıza var sizin telefonlarda, her türlü menüye , uygulamaya girdim çıkarken geri tuşunun diğer tuştan veya ekranın dokunmatiğinden bir farkı yok işlemini yapıyor takılma yaşarsam yine paylaşırım buradan.

• arkadaşlar herkese merhabalar. bugün itibariyle ben de aranıza katılmış bulunuyorum. size bi sorum olucak, bir türlü facebook senkronizasyonunu beceremedim, sürekli senkronizasyon hatası diyor, bunu nasıl çözeriz bi bilgisi olan var mı? daha önce android 2.1'li bir telefon kullanıyordum o zaman da buna benzer bir sorun yaşıyordum.
    teşekkürler.
  • Bende bugün aldım. Şimdilik şahane telefon. alır almaz dizimag'den hd dizi izledim(flash) gayet iyiydi.

Kulaklık problemi var sadece. Kulaklık önerisi olan var mı?

BU arada telefon vatanda axcess 10 taksit (601) Tl. 16gb micro sd ise 66 TL. Bilginize.
  • arkadaşlar duvar kağıdı olarak ekrana tam boy resim koyabilen varmı? bi yardım lütfen ..

birde .gif resimleri göstermiyor
  • Güncelleme çıktı diyorsunuz ama bende en son yazılım ve güncellemeye sahipsiniz yazıyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: koboy_901

Güncelleme çıktı diyorsunuz ama bende en son yazılım ve güncellemeye sahipsiniz yazıyor ?

Arkadaşım ben telefonu alalı neredeyse 1 ay oldu, ta aldığım gün güncelleme vardı. Yani bu güncelleme yeni değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrahsy

quote:

Güncelleme çıktı diyorsunuz ama bende en son yazılım ve güncellemeye sahipsiniz yazıyor ?

Arkadaşım ben telefonu alalı neredeyse 1 ay oldu, ta aldığım gün güncelleme vardı. Yani bu güncelleme yeni değil.

Bende aldığımda güncelledim. Güncelleme var diyince yeni güncelleme çıktı sandım.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: emrahsy

quote:

Bende aldığımda güncelledim. Güncelleme var diyince yeni güncelleme çıktı sandım.

Evet güncelleme falan yok. O mesajı yazan arkadaş yeni farketmiş sanırım güncellemeyi. SE'nun bildirdiği tek güncelleme android 4. O da Mart sonu Nisan başı gibi yayınlanacakmış.

• Arkadaşlar bende bu sony walkman with life telefonu alalı 2 hafta falan oldu gayet güzel bi telefon ben çok memnunum.
    Arkadaşlar bi sorum olacak TEL ile TV arsında kablosuz bağlantı kurma yani şu DLNA denilen özellik bunu deneyen varmı içinizde
    benim SONY EX 401 LCD im var DLNA özelliğide var sony walkman cep telimizinde DLNA özelliği var ama ben bu ikisini birbirine bağlamayı başaramadım
    you tubede izledim adamlar teldeki görüntüyü kablosuz DLNA özelliği sayesinde odadaki LCD ye aktarıyo telde yaptığı herşey LCD de çıkıyo ve aynı bağlantıyı isterse
    Playstation 3 ile yapabiliyo ps3 çe bağlanıyo teldeki resimleri ve videoları ps3 ten izliyo tabi anlatım yabancı olduğu için bişey anlamıyoz eğer bu konuda bi bilgisi olan varsa yardımlarınızı bekliyoruz şimdiden teşekkürler
  • Arkadaşlar batarya zamanla açılır mı çünkü dün geceden beri kullanıyorum ara ara şu anda %60lara geldi oyun oynadım, netde dolaştım falan.... Yada bu pil yüzdesi normal mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: HwoarangMaster

Arkadaşlar bende bu sony walkman with life telefonu alalı 2 hafta falan oldu gayet güzel bi telefon ben çok memnunum.
    Arkadaşlar bi sorum olacak TEL ile TV arsında kablosuz bağlantı kurma yani şu DLNA denilen özellik bunu deneyen varmı içinizde
    benim SONY EX 401 LCD im var DLNA özelliğide var sony walkman cep telimizinde DLNA özelliği var ama ben bu ikisini birbirine bağlamayı başaramadım
    you tubede izledim adamlar teldeki görüntüyü kablosuz DLNA özelliği sayesinde odadaki LCD ye aktarıyo telde yaptığı herşey LCD de çıkıyo ve aynı bağlantıyı isterse
    Playstation 3 ile yapabiliyo ps3 çe bağlanıyo teldeki resimleri ve videoları ps3 ten izliyo tabi anlatım yabancı olduğu için bişey anlamıyoz eğer bu konuda bi bilgisi olan varsa yardımlarınızı bekliyoruz şimdiden teşekkürler

Güzel konu arkadaşım tebrikler. Öncelikle menüde "bağlı aygıtlar" var onu çalıştırın. Sonra "içerik paylaş"ı tıklayın. Aşağıda kayıtlı cihazlar bölümünde DLNA cihazları görüntülenecek. Televizyonunuzu seçip erişim düzeyini "her zaman izin ver" olarak ayarlayın. Yapmanız gereken televizyonunuzun menüsünden telefonu bulmak ve içeriğine göz atmak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Raistlin2212

Arkadaşlar batarya zamanla açılır mı çünkü dün geceden beri kullanıyorum ara ara şu anda %60lara geldi oyun oynadım, netde dolaştım falan.... Yada bu pil yüzdesi normal mi ?

Batarya zamanla açılır dostum evet, 1 ayda oturması lazım tamamen
  • 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.