Şimdi Ara

► ♫ ■ Sony Ericsson Live With Walkman Ana Konu ▲ ♪ ►► (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.520
Cevap
21
Favori
282.405
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: aa.aslan

müzik dosyaları için orjinal playerı kullanıyorum. video dosyaları için mx player hepsini oynatıyor, android marketten gmail hesabınızı kullanarak ücretsiz indirip kullanabilirsiniz, altyazıları falan da destekliyor.

teşekürler marketten önerebileceğiniz yararlı uygulamalar varsa alabilirim. Birde ben wi fi ile indiriyorum uygulamaları hattım da faturalı şimdi işim bitince senkronizasyon ve arka plan verilerini kapatıyorum faturaya yansımasın diye inşallah doğru yapıyorumdur yoksa ay sonu fena patlıyacaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: sphynx

Ben de müzik için winamp pro, video için de bsplayer kullanıyorum. Sorun yaşamadım ikisinde de.

bildiğim kadarı ile winamp pro'da ekolayzır ayarı yapabiliyosun ama markette bulamadım ben basic versiyonu var. nasıl yüklediğini anlatabilirmisin
  • arkadaşlar vatanın sitesinde havale ile almak istiyorum yalnız 679 lira gösteriyor 601 seçeneği çıkmıyor, birde mağazalarda galiba peşinde %25 indirim olmuyor, teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AngryWarior

quote:

müzik dosyaları için orjinal playerı kullanıyorum. video dosyaları için mx player hepsini oynatıyor, android marketten gmail hesabınızı kullanarak ücretsiz indirip kullanabilirsiniz, altyazıları falan da destekliyor.

teşekürler marketten önerebileceğiniz yararlı uygulamalar varsa alabilirim. Birde ben wi fi ile indiriyorum uygulamaları hattım da faturalı şimdi işim bitince senkronizasyon ve arka plan verilerini kapatıyorum faturaya yansımasın diye inşallah doğru yapıyorumdur yoksa ay sonu fena patlıyacaz

rica ederim, normal 3g kullanmamanız için menü-ayarlar-kablosuz ve ağlar-mobil ağlar- veri etkin i kapatırsanız telefon hattınızın internetine bağlanmaz, içiniz rahat olsun wi-fi bağlanabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: meche

arkadaşlar vatanın sitesinde havale ile almak istiyorum yalnız 679 lira gösteriyor 601 seçeneği çıkmıyor, birde mağazalarda galiba peşinde %25 indirim olmuyor, teşekkürler.

tam ödeme onayı yapacağınız zaman 601 tl çıkması lazım.
  • quote:

quote:

quote:

rica ederim, normal 3g kullanmamanız için menü-ayarlar-kablosuz ve ağlar-mobil ağlar- veri etkin i kapatırsanız telefon hattınızın internetine bağlanmaz, içiniz rahat olsun wi-fi bağlanabilirsiniz.

peki teşekürler o da kapalıydı zaten video uzantısı olarak .flv .avi .3gp hangisini destekliyo bilginiz var mı acaba

• quote:

quote:

arkadaşlar vatanın sitesinde havale ile almak istiyorum yalnız 679 lira gösteriyor 601 seçeneği çıkmıyor, birde mağazalarda galiba peşinde %25 indirim olmuyor, teşekkürler.

cevap için teşekkürler, diğer bir sorum ben mağazadan almak istiyorum ama orada galiba siyah olanı son 2 ürün kalmış eğer oradan alamaz isem acaba internetten indirimli satış devam eder mi?
  • quote:

peki teşekürler o da kapalıydı zaten video uzantısı olarak .flv .avi .3gp hangisini destekliyo bilginiz var mı acaba

rica ederim, hepsini oynatıyor mx player mkv 720p dahil.
  • arkadaşlar bu fiyata önerebileceğiniz başka bi telefon var mı? açıkçası walkman olması benim için pek bir şeyi değiştirmeyecek, benim için müzik performansından çok hız önemli, oyunlarda özellikle...
  • quote:

quote:

quote:

cevap için teşekkürler, diğer bir sorum ben mağazadan almak istiyorum ama orada galiba siyah olanı son 2 ürün kalmış eğer oradan alamaz isem acaba internetten indirimli satış devam eder mi?

hangi mağazada kaç ürün kaldığı nerede yazmakta nasıl görebiliriz?

• bu arada vatanın sitesine girince 601, ürün sayfasını açınca 679 oluyor fiyat. bu indirim her haftasonu tekrarlanıyor mu?
  • ALINDI. +1

Hayırlı olsun...

6 sene Nokia 6020'den sonra bir milat sayılır :)

Yardımlarınızı esirgemeyeceğinizden eminim.
  • ben de aldım. inşallah memnun kalırım.
  • telefonla konuşurken kulağım dokunmatiklere çarpıyo ya sesi hoparlöre veriyorum ya da çağrıyı kapatıyorum yokmu bunun bi çaresi
  • quote:

telefonla konuşurken kulağım dokunmatiklere çarpıyo ya sesi hoparlöre veriyorum ya da çağrıyı kapatıyorum yokmu bunun bi çaresi

senin kulakda baya marifetliymis
  • quote:

telefonla konuşurken kulağım dokunmatiklere çarpıyo ya sesi hoparlöre veriyorum ya da çağrıyı kapatıyorum yokmu bunun bi çaresi

Nasıl becerdin cok merak ettim, yakınlık sensörü var telefonda kulagına falan yaklastırınca ekran kapanıyor. acaba seninkinde bir problem mi var. Arama yapınca parmagınla ön kameranın yanındaki yuvarlakları kapat bi bakalım ekran kapanacakmı?
  • Bu gün mağazalar da %25 indirime girmiş vatanda. Acaba gidip alsam mi simdi yoksa gelecek ay falan biraz daha ucuzlar mı çok acelem yok aslında ne dersiniz ?
  • ya bu telefonu aldım ama inşallah istediğim düşündüğüm gibidir.
  • nokia 701 ile bunun arasında kaldım. ne yapayım ben de alayım mı? alan arkadaşlar, görüşleriniz neler? sağlam mı? dokunmatiği nasıl? 701 de güzel cihaz ikisinin arasında kaldım...
  • Ben gittim aldım dayanamadım :) şu anda gayet memnunum çok ca msj yazan bir insan olduğum için dokunmatiği çok ii
  • 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.